Treść opublikowana przez Krakus3
-
M340i
WOW.. gratuluję ! czy gril jest oryginalnie matowy czy został zmodyfikowany ?
-
330e Hybryda
piękny ! miałeś okazję porównać go z 330i , pod względem przyspieszenia ?
-
G21 320D RWD M Pakiet Szary Dravit
wszystko piękne poza jednym.. jak można dać napis M lub pakiet sport do 320D ? to jak ktoś z cukrzycą , po dwóch zawałach i amputacji jednej nogi, zakładał buty do biegania :mrgreen: ale pomimo różnic poglądowych gratuluję zakupu !
-
M340i M Performance Black Sapphire Metallic
co za piękny demon ! gratuluję ! enjoy
-
Co dostaliście w prezencie- od dealera- przy odbiorze auta ?
A kto by nie chciał, niech rzuci kamieniem :mrgreen:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
czarne prostokątne końcówki wydechu w G20 , to jaki silnik może być ? pytam bo okazało się że na osiedlu w którym mieszkam jeździ taka bestia , a nie będę zatrzymał gościa w czasach korony :mrgreen:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
ja mam na 20ego kwietnia w umowie a zamówienie było 8ego lutego , mieliśmy gentlemeńska umowę z handlowcem że od 10ego kwietnia będę potrzebował auto , i to był jedyny mój warunek do zamówienia BMW zamiast kupić A4 stock , pod koniec tygodnia będę dzwonił w tej sprawie..
-
Co dostaliście w prezencie- od dealera- przy odbiorze auta ?
jesteś :D choć nie na temat , ale ciekaw jestem czy duża jest różnica w odczuwaniu przyspieszenia między 330e a 330i ?
-
Co dostaliście w prezencie- od dealera- przy odbiorze auta ?
dramat
-
Co dostaliście w prezencie- od dealera- przy odbiorze auta ?
współczuję
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
masz rację , są problemy z rejestracją zwłaszcza w dużych miastach , niestety mój chyba w ogóle nie został produkowany , nawet nie chcę pytać u dealera żeby nie było całkiem przykro w tych przykrych czasach ..
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
czy ktoś odebrał G20/G21 w tym tygodniu ?
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Brawo Ty ! gdybyś nie reagował od razu, pewnie byś miał przednie opony do wymiany po pierwszym sezonie.
-
Rabaty na nową serię 3 g20
moim zdaniem nie , a jak dojdzie do sprzedaży online tylko , to dopiero będą drogie bo bez rabatu
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Dlatego jak opony zimowe to tylko Michelin lub Goodyear ..moim zdaniem jedyne firmy potrafiące robić opony zimowe porządne z hałasem poniżej 70db...SUV zawsze będzie cichszy jeśli chodzi o hałas od podwozia bo jest wyższe , oczywiście mając podobną jakość wyciszenia nadkola
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
nieeee....moje 318i....tak mi smutno... :cry:
-
Rabaty na nową serię 3 g20
a mógłbyś napisać jaka to by była wartość rezydualna- procentowo- w przypadku leasingu z ratą balonową na 35 miesięcy i 10% wpłaty własnej w tym przypadku ?
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
pewnie nie ten dział , ale czy można podkręcić demona prędkości 318i , tak żeby był jeszcze szybszy ale bez utraty gwarancji ? pewnie nikt tego nie będzie wiedział na 100% bo silnik jest całkiem nowy ,i nie wiadomo czy to ten sam co 320i czy inna konstrukcja ?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Też mi si ę nie podoba to że dostęp do danej opcji - cakiem nie taniej jak HK - jest uzależniony od zakupu innej opcji która nie ma nic wspólnego z tą pierwszą.. słabe trochę choć nie tak słabe jak w MB C klasa gdzie zakup opcji dostępu komfortowego jest tylko i wyłącznie w pakiecie za 2 miliony zł :shock: nie mówiąc o kamizelkę odblaskową za 26zł/sztuka :duh:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
masz rację , chodziło mi o HiFi
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Da się z analogowymi zegarkami i felgami 16 :mrgreen:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
dzięki za test :cool2: czyli trzeba uważać jak się odchodzi od auta na parkingu przed Oszołom.. a w nim zostało Ipad , Imac i diamenty żony w schowku :mrgreen: a jest sygnał dźwiękowy jak auto się zamyka oddalając się od niego ? bo tak jest np w Duster z kluczykiem komfortowym oraz kolejne pytanie : czy tzw. świetlny dywan to tylko z opcją Ambient , czy to podstawowe wyposażenie, jak oświetlenie klamek zewnętrznych ?
-
Co dostaliście w prezencie- od dealera- przy odbiorze auta ?
I tego będę unikał , choć będzie mnie to kosztowało 120km w jedna stronę.. oby żeby się nie skończyło na czekoladki :mrgreen: dywaniki gumowe i mata bagażnika to absolutnie to co bym chciał dostać w prezencie , zwłaszcza że kosztują milion zł :shock: , a i tak będę musiał ich kupować a prawdziwa niespodzianka godna dobrej whisky dla sprzedawcy to właśnie walizka kabinowa BMW M.. dziś ją widziałem jak wpadłem do BMW dopłacać za dodatkowe wyposażenie .. a byłem tak bezczelne że powiedziałem mu jakie prezenty chciałbym dostać do auta.. trochę się zrobił blady jak pokazałem walizkę :mrgreen:
-
Co dostaliście w prezencie- od dealera- przy odbiorze auta ?
właśnie , na co można liczyć w prezencie przy odbiorze auta , proszę żeby każdy z kolegów napisał co dostał,a nie co CHCIAŁBY dostać :mrgreen:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
mając dostęp komfortowy , w przypadku nie domykania drzwi i oddalenia się od pojazdu , jaka jest reakcja auta wtedy , po prostu zostaje otwarte czy jest jakieś sygnał dźwiękowy który informuje oddalającego się kierowcy że auto jest otwarte ? pytam po to jedna z częstszych praktyk kradzieży aut nowoczesnych na parkingach sklepowych