Treść opublikowana przez Krakus3
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
no tak , burżuj w 5er nie przyzwyczajony do takiego podskakiwania :wink: a tak na poważnie , ta droga u mnie na wsi , jeszcze nie widziała funduszy unijnych , stąd ta aksamitna jazda :P
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
taki objaw akustyczny po około 45 jazdy , nie zawsze , ale uznali że trzeba wymienić całą przekładnię https://streamable.com/45k6fx
-
G30 restrykcje
Nasze 5er są produkowane na wsi w Dingolfing , a tam może nie zabraknąć wyświetlaczy :norty:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Cholera , kupując nową aktówkę tego nie spodziewałem :duh: zaraz ją wyrzucę przez okno :evil: https://streamable.com/uvp9as
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Chodzi mi o to , że parkując auto na baterię pod dom - nie w garażu - zimowym wieczorem mając np. 50% baterii , to o ile spadnie ta wartość rano ? Chodzi mi o mroźną noc np -5stopni i auto że średnią wielkością baterii
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Adam pytanie : ile EV np Tesla może tracić ze stanu baterii jak stoi całą noc zimą na zewnątrz , nie będąc ładowanym ? Jest to istotna strata ?
-
G30 restrykcje
czy ktoś z kolegów czekających na swoje G30 , dostał info. o ewentualny brak dotykowego wyświetlacza ?
-
G30 restrykcje
czekam na to porównanie :cool2: zwłaszcza wycieszenie kabiny , czy jest różnica ?
-
G30 restrykcje
Zamówienie złożone pod koniec października , a data odbioru w umowie to 31-07-2022
-
opóźnienie w odbiorze.
dajcie gościowi się nacieszyć swoją 2er , byle żeby szpila wbić w obcym szczęściu :wink: :mrgreen:
-
G30 restrykcje
to nie brzmi dobrze , masz coś z restrykcji ? u mnie data wstępna wg. sprzedawcy była na koniec lipca 2022r.
-
All Black g20 330i
piękny Batman :cool2: szerokości
-
G30 restrykcje
Aż jestem zaskoczony , dziś telefon od mojego sprzedawcy , mój bolid ma datę produkcji na luty 2022 :shock: a z restrykcji ma HK , czas zacząć zbierać na ubezpieczenie :wink:
-
G21 M340i - tatowóz sleeperek, zimowe koła s.3
to zależy do czego porównujesz , u mnie zdecydowanie lepszy komfort akustyczny jest na Michelinach PA5
-
G21 M340i - tatowóz sleeperek, zimowe koła s.3
nie powiem bo nie sprawdziłem , ale pewnie te zalecane przez BMW do 18 w 320 bez M , bo to testowe auto AD było
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
znasz znasz Luki , to się nazywa motoryzacyjny taniec godowy :wink: :lol:
-
G21 M340i - tatowóz sleeperek, zimowe koła s.3
Robiłem takimi 60km w 320 , Szumią jak cholera powyżej 120
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Ciekawa sprawa z tymi pływającymi dekielkami, widziałeś ich na żywo na aucie Ponta , robią fajne wrażenie ?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
dla mnie ma , wtedy robi się taki wizualny składak , jak w przypadku np. felg :wink:
-
G30 restrykcje
nie będzie więcej kopcił przez to ? , jak passat somsiada w tedeku ? :wink:
-
Koszt serwisu - G30
@Leeo czyli 62tyś km w 518D i przednie klocki jeszcze ok. ? co do tarcz tak naprawdę miła Pani nie będzie wiedzieć pomimo jej wielkich starań :wink: , bo wszystko będzie zależało o pomiaru grubości tarcz którego obowiązkowo będą wykonać przed wymianą klocków , daj znać proszę jak będziesz po wymianie . natomiast przy okazji części zamiennych mam pytanie : oddając samochód na koniec leasingu -CL- czy mogą się doczepić do nie oryginalnych klocków / tarcz zakładanych w ASO , czy ich to nie obchodzi ?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
pytam bo ostatnio byłem w dużym sklepie RTV/AGD , półki uginają się pod różnorodnym sprzętem- dużym i małym- nowoczesnym , napchanym elektroniką , procesorami , półprzewodnikami i Bóg wie jeszcze co , i nie widziałem żeby był jakikolwiek problem z produkcją czy dostępnością ! :?
-
opóźnienie w odbiorze.
Niestety , w Audi hak też niedostępny
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Czy w branży RTV/AGD czy też są restrykcje i problemy z produkcją sprzętu ?
-
Nagłośnienie w BMW G30
@Puzonik jeździłeś może A6 C8 ? jakie masz wrażenie z jazdy z w porównaniu do G30 ? @ maciek dzięki za propozycję , na pewno nadzwyczajnie piękne auto :cool2: , a ta reklama jego jak ją oglądam w ASO , mnie hipnotyzuje :D Admin , może warto przynosić tą dyskusję do wątku -Zakup G30,G31,F90 porady, opinie, porównania-, żeby nie zaśmiecić wątku ?