Treść opublikowana przez Slawek W.
-
Głowica???
:oops: Dzięki Panowie za podpowiedzi.Mam nadzieje ze to tylko uszczelka. A diagnoza była prosta - w skrócie-pokazał się olej w zbiorniczku wyrównawczym i ,,szum,, na bagnecie poziomu oleju. Po niedzieli sciągom ,,czapke,, i się okaże co w trawie piszczy. :duh:
-
Głowica???
:mad2: :mad2: No i stało się!!!K........ olej w układzie chłodzenia :duh: :?: :?: Czy ,,tylko,, uszczelka czy może coś innego?Głowica i blok raczej nie,chociaż wszystko zdażyć się może :!: .
-
ile wam pali autko przy takich mrozach?ZIMOWE PROBLEMY
:) :) Ludenki!Co to za mrozy :?: :!: :!: :D A ile spala ja bedzie -30? :?:
-
Richard Burns nie zyje
[*] [*] [*] :(
-
SPIS BMW
:D Udalo sie! :clap: Wiedza gdzie Suwalki! :D
-
Ile lat ma Twoje BMW ?
SWIETA PRAWDA!!! :cool2: :cool2: :D Najlepszy :D
-
Drugi akumulator do bmwE32 750i
W mej ,,staeuszce,, tez sa dwa akumulatorki,a ten w bagazniku byl 25Ah (orginal-BMW).Ten temat byl juz maglowany i po przeczytaniu chyba wszystkiego na forum - wymienilem go(byl suchutki) ale na deko wiekszy bo takiego nie moglem dostac.I teraz :lol: zadzialalo webesto! :!: Znaczy jest potrzebny
-
Kontrolka niezapietych pasow.
:?: U mnie też świeci przez parę sekund i gaśnie sama obojętnie czy pasy są zapięte czy nie.Możee ktoś wie dlaczego tak jest? :duh:
-
Pompa paliwa?
:duh: Bo pewnie miałeś zbyt niski stan benzynki! :duh:
-
Strzelanie gazu.
Marrio!Miałem podobnie w swej staruszce,wymieniłem świece,przewody i coś tam jeszcze(za radą fachowca) i jak było to i zostało. Od kwietnia nie mam już problemów - wymieniłem przepływomierz i jak ręką odjoł.Może sprawdz swój.Ja poprostu kupiłem drugi.
-
jak podłączyć HALOGENY
WłAcznik jest dwupozycyjny,jak włączam przełącznikiem to słyczać że działa jakiś przekażnik w skrzynce z bezpiecznikami i na tym koniec,w wiązce prądu niet,a sprawdzam miernikiem. Jutro mam wolne więc będe szukał dalej.
-
jak podłączyć HALOGENY
MICHAŁ - :roll2: Przecież to jasne!
-
jak podłączyć HALOGENY
Od tego zaczynałem.Sa wiązki,ale nie ma w nich prądu,a nie wiem który bezpiecznik za to odpowiado.
-
jak podłączyć HALOGENY
:duh: Panowie - kurna- naprawde nikt nie wie? :modlitwa: Nimożliwe.
-
jak podłączyć HALOGENY
:oops: Witam!Panowie-kupiłem do swej staruszki halogeny (niestety tylko używane) i powstał problem :oops: ,mianowicie za cholere nie mogę ich podłączyć. Może ktoś wie które to przewody(najlepiej jakie kolory) są od tego ustrojstwa i który to bezpiecznik odpowiada za ten obwód. Z góry dziękuje za wszelką pomoc :duh: :modlitwa:
-
Znowu źle o kierowcy BMW
:mad2: :mad2: Jak nie mówić żle o ,,kierowcach,, z BMW?Przykład z wczorajszego popołudnia- :oops: jedzie sobie taki gamoń ładną 5 po osiedlowej uliczce ponad 70km,wali w bok małego samochodziku i jest bardzo zdziwiony.Golfik do kasacji,kierowca do szpitala,a gapowicze - ,,mfiozy z BMW,,.Wstyd mi sie zrobiło za tych wszystkich NORMALNYCH BMKowiczów.
-
awaria oświetlenia
:duh: Sprawdż mase,może nie ma - ja długo szukałem -podobny problem był :!: Pozdrawiam!
-
Sprawdz czy jestes wariatem drogowym
:D :D całe 18 :!: :P postarzałem się :doh: :cool2:
-
ogrzewanie tylnej szyby-a wlasciwie brak ogrzewanai
:D Sprawdz bezpiecznik!Pewnie padł :) Miałem u siebie tak samo. :!:
-
co to za komunikat?
:( Klocki po wymianie,w takim razie pewnie czujnik-sprawdze. Dzięki bardzo! :)
-
co to za komunikat?
:D :D Żebym mógł zmienić to dawno bym to zrobił.. Niestety-tylko Włoski-ładny język,część komunikatów już rozszyfrowałem a ten jest nowy. :)
-
chce kupic starego mercedesa, ktore diesle sa bez turbo?
Napewno 123 300D są bez turba,i chyba 123-200D,220D i 240D 8)
-
co to za komunikat?
:cry2: Witam serdecznie!Jedno pytanko--wyświetla się taki komunikat:PASTIGLIE FRENI(po włosku).Może ktoś to rozszyfruje? :?: Z góry dziękuje :D
-
Przy ruszaniu tyl zaczyna sie trząść is zarpac
8) 8) Witam!-Przerabialem to niedawno :!: Winę za to ponosiło łożysko sprzęgła--siada ci najpewniej,u mnie po wymianie przestało trząść tyłem 8) 8) Moze to i u ciebie :?:
-
Samopomoc drogowa BMW
:dance: :dance: OCZYWIŚCIE ZAAAAAAAAAA :!: :!: POPIERAM w całej rozciągłości :)