Skocz do zawartości

czołg

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. moja e32, na trasie, podczas w miarę normalnej jazdy (do 140 km/h), pali około 12 litrów gazu. uważam, że najważniejsze aby nie schodzić za bardzo z prędkościa i redukcją biegów, bo wtedy ten smok :) podczas rozpędzania potrafi spalić na prawdę dużo, ale gdy już sunie powyżej 100km/h to wskazania kompa oscylują w okolicach 10l/100. pozdrawiam
  2. witam mam e32 z '88 i wstawiłem BRC I generacji, ale dodałem do niej: -" antywybucha" - powiększyłem średnicę dolotu powietrza o 1/3- na własne życzenie, wbrew woli zakładającego "gazownika" na polecenie innego speca od gazu, u którego nie mogłem zakładać - nie zakładaj stożka powietrza na gazie efekt jest taki, że na trasie przy normalnej jeżdzie (do 140km/h) pali około 12- 13 litrów, a w miescie około 17- uważam że efekt jest zadowalający (kręci obroty do końca :) choć czuć różnicę po przełączeniu na Pb), no ale o ile taniej... pozdrawiam.
  3. w swojej e32 mam zamontowany antywybuch i jak do tej pory spełnia swoją funkcję (ani razu nie strzelił :) ). dodatkowo polecam powiększyć średnice dolotu powietrza o jakiąś 1/3. zrobiłem to na własne życzenie u gazownika.efekt jest taki, że na trasie autko przy silniku 3,0 pali 12-13 litrów, w mieście zamyka się w 15. wcześniej na trasie nie mogłem się zmieścić w 20 i chodził na dodatek jak kosiarka. dopiero pewien spec z Gliwic polecił mi manewr powiększenia średnicy dolotu,ale nie polecał stożka-"mój" gazownik twierdził,że samochód nie ma prawa jeżdzić po takiej manipulacji,a efekt jest taki że pali mniej i jeżdzi zdecydowanie lepiej. pozdrawiam. :cool2:
  4. czołg opublikował(a) temat w E32
    witam, mam problem z moją e32. nie działa oświetlenie wewnątrz kabiny (przy lusterku ani lampki w drzwiach)- nie wiem co jest przyczyną, ale wszystkie żarówki są oki. może bezpiecznik walnął- opis schematu jest w jakimś dziwnym języku (sprowadziłem samochód ze Szwajcarii)- więc nie wiem, który ewentualnie byłby to bezpiecznik. co jeszcze moze być powodem niesprawnosci oświetlenia? z góry wielkie dzięki za pomoc. pozdrawiam.
  5. czołg opublikował(a) temat w E32
    witam wszystkich. mam pytanko. co może być powodem drgań silnika, podczas przyspieszania, w zakresie około 2000- 2500 obrotów? potem jest wszystko oki, ale na początku gdy mocno wcisnę gaz, to czuję się jakbym jechał po tarce. po 2500 obrotach problem znika. dzięki z góry za odpowiedz.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.