Treść opublikowana przez zalew
-
Konurs na interii
ja znam kogos kto mial 6 w totka wiec wszystko jest mozliwe :)
-
bmw na mtv - pimp my ride - było?
foose?? to ten koles ktory stworzyl Eleanore i potem dla forda projektowal nowego gt500"E" zabieram sie za sciaganie :))
-
Konurs na interii
tak... w konkursie cpnu na nową nazwę i logo, czy tylko nazwę. Od niego z tego co wiem jest właśnie nazwa Orlen :mrgreen: identyfikacja marki orlen powstalej z fuzji cpn i pertochemii zajmowala sie http://www.mediarun.pl/company/id/3188/grupa_a5
-
bmw na mtv - pimp my ride - było?
nie traktujcie tych samochodow zbyt powaznie.. to tylko show, i zaryzykowalbym podejrzenie, ze wszystkie te fury sa niszczone przez nich dodakowo dal efektu.. np byla laska z cabrioletem ktorego dach to byla jedna wielka dziura - przeciez nikt by z tym nie jezdzil.. ogolnie to http://www.westcoastcustoms.com/ - to firma ktora robi w pimp my ride, program i smieszne czasem debilne przerobki to ich reklama.. (sa tam bety)
-
Jak wielka jest przepaśc między M3 a 330
"trafił pod maskę modelu 745i. Nie był to udany mariaż: ponieważ kultura pracy M102 nie licowała z nobliwością nadwozia E26" LOL
-
Naklejki www.bmw-klub.pl ?
koniecznie
-
Jak wielka jest przepaśc między M3 a 330
Tu nie chodzi o dziury. Tylko chodzi o wyjątkowość konstrukcji. Zastosowanie rozwiazania nie mają być wytrzymałe tylko mają mieć naklepsze właściwości w sporcie tzw "performance". Aż mi serce peką jak sobie pomyśle że miałbym odpalać 365 razy albo wiecej w roku zimny silnik M3, ,milon razy w roku naciskać sprzegło, czy wrzucac biegi. Codziennie przejeżdzać przez to samo dziurawe skrzyżowanie... Silnik któy z taką pieczołowitością poskładali inżynierowie w białych kitlach i rękawiczkach miałbym meczyć jeżdżeniem "po gazetę" ?? po to go skladali zebys nim jezdzil :)
-
Spotkanie 7er
jak bedzie ladny dzien i czas to wpadne :)
-
PROBLEM Z FORUM - internet explorer 7
http://browsehappy.pl/
-
trzy pokolenia siódemki...
A klasykiem będzie E32 :) tylko jeszcze dlugo trzeba na to poczekac
- Kolizja
- Kolizja
-
trzy pokolenia siódemki...
jesli sie ma rodzinke to nie, niech maja wygodnie z tylu.. w innych wypadkach nieco tak ;) powiedz co masz na mysli, co jest niedopracowane bedzie miec.. kiedys.. jest bmw najbardziej oddajacym charakter tych aut i wg mnie 'najbardziej bmw w bmw'.. zreszta ogolnie mysle ze seria 7 to jest kwintesencja beemek - wielkie, wygodnie, duzolitrazowe.. wiec na kazde 'pokolenie' beemek siodemka bedzie jego reprezentantem..
- Kolizja
-
Naklejki www.bmw-klub.pl ?
jak jestes w klubie to mozesz miec.
-
Zamilowanie do bmw serii 3. Kto cos o tym wie??
wow :) taki kompakt to ladniejszy niz seryjne coupe :)
-
Zniszczyli Całą przyjemność z jazdy !!!
nie moge nie spytac - czemu pojechales z bmw na serwis do fiata?
-
Zamilowanie do bmw serii 3. Kto cos o tym wie??
uwielbiam to gadanie 'model XXX bmw to nie bmw, to !@%$!@%#$ i nie zaluguje na miano blablabla'... proponuje zeby ktos z uzytkownikow e38 750 wjechal tu ze wszystkie pozostale to szajs i zlozyc petycje o wywalenie z forum milosnikow innych modeli..
-
Pytanie do Chris Bangle odpowiedzialnego za obecny styl BMW
ma tyle ze opinia ze e60 jest beznadziejna jest tak samo warta twoja (jnie masz prawka), jak i moja (mam 20letni samochod) i wiekszosci reszty tego forum (nie kupia w najblizszym czasie samochodu za pol miliona pln), ot tyle ma wspolnego. pol miliona zlotych ? lol to E60 ma prysznic w bagazniku ? www.bmw.pl <-- zrob sobie update poza tym tylko sprawni inaczej kupuja BMW u dealera (no chyba ze touring w leasingu na firme) www.autoscout24.de i przyprowadzasz piekne E60 za 100k :D po pierwsze - nie napisalem ze te pol miliona za e60 tylko w przenosni po drugie - nie trzaba byc sprawnym inaczej zbey kupic nowe auto po trzecie - nie tylko leasing jest powodem kupowania samochodow u dealera po czwarte - nie tylko kombi mozna w leasing po piate - za 100k i tak bym nie kupil e60 i po szoste nie mam tego problemu teraz niestety wiec mi wszystko jedno ile kosztuje uzywane brzydkie bmw na autoscout w porownaniu do salonowego
-
Pytanie do Chris Bangle odpowiedzialnego za obecny styl BMW
kazda firma najwiecej zarabia na czesciach, wiec to czy jezdzisz bmw czy oplem dla kierownictwa bmw ma jakies znaczenie:) ale chyba czesciach w miare nowych fur, bo wlasciciele 10-20letnich to raczej w uzywkach i zamiennikach leca, czy nie?
-
skoszone lusterko i co tu zrobić
nieno gratulacje. nie wiem czy pasuje bardziej do bmw czy do kadeta.
-
Pytanie do Chris Bangle odpowiedzialnego za obecny styl BMW
ma tyle ze opinia ze e60 jest beznadziejna jest tak samo warta twoja (jnie masz prawka), jak i moja (mam 20letni samochod) i wiekszosci reszty tego forum (nie kupia w najblizszym czasie samochodu za pol miliona pln), ot tyle ma wspolnego. o. jedno zrodlo ma miec, jesli sie nie wywiaze to podbije. dzieki.
-
BMW 740d
nawet cos przebakiwali ze wsadza D do gallardo lol
-
Pytanie do Chris Bangle odpowiedzialnego za obecny styl BMW
no ludzi bez prawka takze, ale glownie ogolnie ludzi ktorzy i tak jezdza wtornymi, obojetnie czy to bmw czy peugeot pole position :)?
-
Pytanie do Chris Bangle odpowiedzialnego za obecny styl BMW
kupcie zamiast m6 911 albo xjs, zamiast 760 s600 itd... wtedy bedzie wasza opinia miala znaczenie dla bmw.. naprawde