Skocz do zawartości

zalew

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zalew

  1. ja znam kogos kto mial 6 w totka wiec wszystko jest mozliwe :)
  2. foose?? to ten koles ktory stworzyl Eleanore i potem dla forda projektowal nowego gt500"E" zabieram sie za sciaganie :))
  3. tak... w konkursie cpnu na nową nazwę i logo, czy tylko nazwę. Od niego z tego co wiem jest właśnie nazwa Orlen :mrgreen: identyfikacja marki orlen powstalej z fuzji cpn i pertochemii zajmowala sie http://www.mediarun.pl/company/id/3188/grupa_a5
  4. nie traktujcie tych samochodow zbyt powaznie.. to tylko show, i zaryzykowalbym podejrzenie, ze wszystkie te fury sa niszczone przez nich dodakowo dal efektu.. np byla laska z cabrioletem ktorego dach to byla jedna wielka dziura - przeciez nikt by z tym nie jezdzil.. ogolnie to http://www.westcoastcustoms.com/ - to firma ktora robi w pimp my ride, program i smieszne czasem debilne przerobki to ich reklama.. (sa tam bety)
  5. "trafił pod maskę modelu 745i. Nie był to udany mariaż: ponieważ kultura pracy M102 nie licowała z nobliwością nadwozia E26" LOL
  6. Tu nie chodzi o dziury. Tylko chodzi o wyjątkowość konstrukcji. Zastosowanie rozwiazania nie mają być wytrzymałe tylko mają mieć naklepsze właściwości w sporcie tzw "performance". Aż mi serce peką jak sobie pomyśle że miałbym odpalać 365 razy albo wiecej w roku zimny silnik M3, ,milon razy w roku naciskać sprzegło, czy wrzucac biegi. Codziennie przejeżdzać przez to samo dziurawe skrzyżowanie... Silnik któy z taką pieczołowitością poskładali inżynierowie w białych kitlach i rękawiczkach miałbym meczyć jeżdżeniem "po gazetę" ?? po to go skladali zebys nim jezdzil :)
  7. jak bedzie ladny dzien i czas to wpadne :)
  8. http://browsehappy.pl/
  9. A klasykiem będzie E32 :) tylko jeszcze dlugo trzeba na to poczekac
  10. zalew odpowiedział(a) na sonic temat w E23
    rozumiem
  11. zalew odpowiedział(a) na sonic temat w E23
    no tak wlasnie sadzilem stad te 3k mi sie nie zgadzaly :D zwlaszcza ze mowiles cos o kawalku wydechu a tlumik nowy kosztuje swoje :D :D
  12. jesli sie ma rodzinke to nie, niech maja wygodnie z tylu.. w innych wypadkach nieco tak ;) powiedz co masz na mysli, co jest niedopracowane bedzie miec.. kiedys.. jest bmw najbardziej oddajacym charakter tych aut i wg mnie 'najbardziej bmw w bmw'.. zreszta ogolnie mysle ze seria 7 to jest kwintesencja beemek - wielkie, wygodnie, duzolitrazowe.. wiec na kazde 'pokolenie' beemek siodemka bedzie jego reprezentantem..
  13. zalew odpowiedział(a) na sonic temat w E23
    nowe??? 3000? wymien jakie czesci
  14. jak jestes w klubie to mozesz miec.
  15. wow :) taki kompakt to ladniejszy niz seryjne coupe :)
  16. nie moge nie spytac - czemu pojechales z bmw na serwis do fiata?
  17. uwielbiam to gadanie 'model XXX bmw to nie bmw, to !@%$!@%#$ i nie zaluguje na miano blablabla'... proponuje zeby ktos z uzytkownikow e38 750 wjechal tu ze wszystkie pozostale to szajs i zlozyc petycje o wywalenie z forum milosnikow innych modeli..
  18. ma tyle ze opinia ze e60 jest beznadziejna jest tak samo warta twoja (jnie masz prawka), jak i moja (mam 20letni samochod) i wiekszosci reszty tego forum (nie kupia w najblizszym czasie samochodu za pol miliona pln), ot tyle ma wspolnego. pol miliona zlotych ? lol to E60 ma prysznic w bagazniku ? www.bmw.pl <-- zrob sobie update poza tym tylko sprawni inaczej kupuja BMW u dealera (no chyba ze touring w leasingu na firme) www.autoscout24.de i przyprowadzasz piekne E60 za 100k :D po pierwsze - nie napisalem ze te pol miliona za e60 tylko w przenosni po drugie - nie trzaba byc sprawnym inaczej zbey kupic nowe auto po trzecie - nie tylko leasing jest powodem kupowania samochodow u dealera po czwarte - nie tylko kombi mozna w leasing po piate - za 100k i tak bym nie kupil e60 i po szoste nie mam tego problemu teraz niestety wiec mi wszystko jedno ile kosztuje uzywane brzydkie bmw na autoscout w porownaniu do salonowego
  19. kazda firma najwiecej zarabia na czesciach, wiec to czy jezdzisz bmw czy oplem dla kierownictwa bmw ma jakies znaczenie:) ale chyba czesciach w miare nowych fur, bo wlasciciele 10-20letnich to raczej w uzywkach i zamiennikach leca, czy nie?
  20. nieno gratulacje. nie wiem czy pasuje bardziej do bmw czy do kadeta.
  21. ma tyle ze opinia ze e60 jest beznadziejna jest tak samo warta twoja (jnie masz prawka), jak i moja (mam 20letni samochod) i wiekszosci reszty tego forum (nie kupia w najblizszym czasie samochodu za pol miliona pln), ot tyle ma wspolnego. o. jedno zrodlo ma miec, jesli sie nie wywiaze to podbije. dzieki.
  22. zalew odpowiedział(a) na m_benz temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    nawet cos przebakiwali ze wsadza D do gallardo lol
  23. no ludzi bez prawka takze, ale glownie ogolnie ludzi ktorzy i tak jezdza wtornymi, obojetnie czy to bmw czy peugeot pole position :)?
  24. kupcie zamiast m6 911 albo xjs, zamiast 760 s600 itd... wtedy bedzie wasza opinia miala znaczenie dla bmw.. naprawde

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.