Treść opublikowana przez zalew
-
Punkty karne
kupa czasu? miesiac max dwa w moim wypadku to bylo
-
Punkty karne
chyba ze zabiora za pijaka, wtedy zabieraja na okreslony czas (rok, 2, 3...) bez mozliwosci.
-
bmw e 36 316 vmax turbo czy cos takiego istnieje
ja spotkalem tylko 316 vmax ultra speed tuning rpm hp nm, ale nie wiem czy to o tego chodzi jako ceche charakterystyczna zeby ci pomoc zlokalizowac powiem ze mial spojler
-
635 CSI chcialbym kupic i prosze o pomoc
najlepsze ze to dokladnie ta sama fura :D to jest ta sama e23, nastepne pokolenie ja prowadzi ;)
-
635 CSI chcialbym kupic i prosze o pomoc
jak bylem wczesnym nastolatkiem to z kolega siedzielismy sobie w e23 mojego taty i sie wyglupialismy ze chcielibysmy kiedys jezdzic taka fura.. pare lat minelo i... :)
-
Punkty karne
kazde punkty sie kasuja rok po ich zlapaniu
-
Zmiana koloru rekina?
wisniowy to nie czerwony :) jest jeden odcien czerwonego z lakierow bmw ktory na e46 i z4 faktycznie fajnie wyglada, ale to wyjatki czynia regule :) jest tyle pieknych lakierow na bmw ze nie trzeba brac czerwonego :D
-
Zmiana koloru rekina?
czerwony sie nadaje na ferrari i corvette seria 5 i 7 w czerwieni to dla mnie jakas pomylka.. podobnie, ze tak przytocze film 'taxi': nie ma nic obrzydliwszego niz czerwony mercedes. :)
-
Geometria w Warszawie
bielany wawrzyszew/chomiczowka, przy skrzyzowaniu wolczynskiej i conrada, naprzeciwko mcdonald/statoil... po lewej, tuz przed skrzyzowaniem masz wjazd w uliczke.. paredziesiat metrow i tam masz warsztaty rozne, jeden jest z geometria, 2 lata temu dalem 70pln, nie wiem jak teraz.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
i na dodatek 'full-opcja bez skory'
-
Kupiłem Z1 z 90 roku, co dalej ?
niestety, tak daleko nie wchodzi w gre, bede szukal tu na miejscu
-
E39 530d - Czy znacie tą BEJCE ??? Katowice
link jest do sebringa! nie krzycz! :)
-
635 CSI chcialbym kupic i prosze o pomoc
fachowcy od mechaniki w warszawie sa, np. http://mcars.pl i adam podani wyzej ^ :) za blacharzami sie trzeba za to nabiegac zeby wybrac odpowiedniego za odpowiednia cene aplikacje do vin w necie rozkoduja ci tylko podstawowe informacje, pelne rozkodowanie vin (wszystkie dane i wyposazenie) udzieli ci BMW oraz zyczliwi ludzie w tym temacie http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=32825&highlight=vin
-
Wojna reklamowa z udzialem BMW
jak ktos lubi prawdziwe kuksance reklamowe od bmw to http://www.youtube.com/watch?v=IChJ5QZ7pfk
-
Rejestr BMW z serii '02.
tak
-
DRL i US Standlight legalne?
uhhh.. to co zrobil don... hmm... ble... imo oczywiscie
-
Rejestr BMW z serii '02.
link?
-
Rejestr BMW z serii '02.
z wawy ciemnofioletowy na podzespolach e30 znasz?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
"ciekawy, bardzo zadbany klasyk" http://www.allegro.pl/item139170831_bmw_e23_728i_ciekawy_bardzo_zadbany_klasyk.html do tego rzadki... no fakt, rzadki jak rzadka kupa ps. bono skroc tego linka :/
-
Kupiłem Z1 z 90 roku, co dalej ?
daj fotki tvra :) pytam bo rozgladam sie za blacharzami/lakiernikami takimi z sercem nie jakimis na odwal sie, ale tez nie takimi co wezma samochod na pol roku :)
-
Kupiłem Z1 z 90 roku, co dalej ?
gdzie dokonujesz renowacji i lakierowania?
-
Rekomendowane wyposażenie dodatkowe w BMW.
nie kazdy marzy o obnizonym i utwardzonym zawieszeniu, zapewniam cie.. zaryzykuje sprawdzic ze wiekszosc nawet tego nie pragnie
-
Swap silnika z 535d do e46 330d
spytaj tez w http://mcars.pl
-
Rekomendowane wyposażenie dodatkowe w BMW.
klima na lato i webasto na zime, podgrzewana kierownica - to rzeczy, ktore bardzo mi by sie przydaly a nie mam.. klime skoluje napewno, pozostalych 2 raczej nie.. zbedne dla mnie sa te wszystkie elektroniczne regulacje foteli, zaglowkow itp, szybciej wg mnie sie to robi recznie, a silniki do tego to zbedne kilogramy. jakbym mial to bym sie nie pozbywal, ale nie majac nie szukam. elektryki tylu tez nie mam, ale odkad widzialem 745i e23 bez elektryki nawet przodu to juz mnie nic w checiach niemcow co do wyposazenia nie zdziwi.. elektryka przod i luserek to dla mnie minimum konieczne, nie wyobrazam sobie krecenia korba i wyginania sie zeby poprawic lusterko..i domykanie szyb/dachu tez przydatne, ale to na szczescie tanie moduly, ktore kazdy moze dokupic navi - sa sytuacje ze by sie przydalo, ale nie czuje tego jako niezbednik za ktory bym doplacil kilka tysiecy mialem okazje zalozyc obc to siebie, ale uznalem ze po co. dotad nie mialem i nie czulem potrzeby, to po co mi zakladac i sie wnerwiac czy jakas kontrolka i czujnik dziala dobrze czy zle. ogolnie cale uelektronicznienie najnowszych bet jest wg mnie zbedne, ale tego sie pozbyc nie da :) a wszystkie wynalazki dot. bezpieczenstwa jak glupie i niepotrzebne by sie nie wydawaly, powinny byc standardem u mnie tez.. ale wystarczy ze ktos mial male dziecko, albo byl alergikiem czy cos.. dawne klimy ponoc mocno niezdrowe byly..
-
Swap silnika z 535d do e46 330d
e30 http://streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=35873&start=0 e36 http://streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=24686&start=0