Skocz do zawartości

gelu1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gelu1

  1. gelu1 odpowiedział(a) na gelu1 temat w E36
    no tu też istnieje taka możliwość a jak najprościej to sprawdzić ? zdjąć koła i na wulkanizacje albo założyć jakieś inne do mojego autka? czy są jakieś szybsze i prostsze sposoby?
  2. Witam.Przepatrzyłem forum i znalazłem kilka rzeczy na mój temat ale może konkretnie ktoś miał doczynienia z czymś takim.A więc tak podczas jazdy po nierównościach wolno czy szybko słychać stuki z przodu do tego przy rozpedzaniu tak juz koło 70 (wczesniej dało sie nawet powyżej 110 jechac i nic ) zaczyna drgać straqsznie kierownica to samo dzieje sie podczas hamowania. Sprawdzałem luzy na konćuwkach i maglownicy i cholera nic bujam samochodem na postoju tez nic nie stuka.Podniosłem auto na podnosniku i nie ma wyczuwalnych luzów na łożyskach i sworzniach wachacza.Dodam, że jak postanowiłem śrubą w maglownicy zmniejszyć na niej luz drganie ustało ale tak do 100 powyżej 100 zaczyna sie od nowa.Nie mam pojącia co wymieniać?? czy to maglownica czy może cały zawias robic z przodu prosze o rady i sory za ewentualne błędy. Pozdrawiam Grzesiek.
  3. gelu1 odpowiedział(a) na djscreamvip temat w E36
    to i ja sie podlacze :) otóż przekaznik i bezpiecznik mam dobre klakson na krutko jak pod aku podlacze trabi a w samochodzie ni huhu no i tak na przekazniku mam dwa plusy a brakuje masy jak wciskam sygnal to chyba w wtyczce przekaznika powinna pojawic sie masa tymczasem nic no i do tego jak zewre te styki na ostro w tym miejscu gdzie przekaznik to powienien trabic a tu tez nic w czym problem co sie dzieje????
  4. gelu1 opublikował(a) temat w E36
    Wiem na forum jest troche tematów które juz mi nawet pomogły bo centralny pod alarmik podlaczony mianowicie wlutowalem sie w orginalny sterownik i powiem ze to nic trudnego :) a tu mam takie pytanie poniewaz cxzeka reszta na podlaczenie a nie mam zamiaru rozbebeszac calego samochodu to moze ktos poradzi gdzie sie wpiac pod czujki otwarcia drzwi jaki kolor kabla i czy wystarczy pod jedne i z wszystkich bedzie sygnal szedl ?? Jutro zabieram sie do pracy jak nikt nic nie doradzi to jakos znajde ale mysle ze sie cos dowiem i pujdzie mi znacznie szybciej :) a jesli komus potrzebne to samochod to e36 318i z 92r
  5. Witam jestem tunaowy to najpierw sie przywitam i oto moje pierwsze pytanie czy dobry pomysl jest zakladac felgi 19calowe do bmw e36 z silnikiem 1.8 ?? Wczesniej mialeem escorta cabrio i jezdzilem na 17 i nie bylo zle :) Teraz mam zalozone 15 165/65 po przeliczeniu wychodzi ze 19 beda wieksze o jakies 5cm bo maja opony 235/35/19 koles co je sprzedaje mowi ze zdjete z e36 wiec nie powinny zacierac :) Jakie jest wasze zdanie na ten temat??

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.