Treść opublikowana przez kwk222
-
JAK WYGLĄDA KONTROLKA OD GRZANIA ŚWIEC ŻAROWYCH W TDSIE Z 98
dawno powinny byc zamkniety :P Jak tak to napiszcie, że nie wiecie jakie są te kontrolki i już. będzie po temacie.
-
JAK WYGLĄDA KONTROLKA OD GRZANIA ŚWIEC ŻAROWYCH W TDSIE Z 98
ehh.. i znowu kłótnie. ludzie opamiętajcie sie. zamiast odpowiedzieć i zamknąć temat to sie kłócicie i robicie nie potrzebny bałagan. najlepiej jakby Moderator zamknął temat i było by po sprawie.
-
nie nagrzewa sie
w M50 bodajże viscozy. dokładnie nie wiem gdzie bo nie wymieniałem. jak coś się znasz na mechanice i masz warunki + klucze to wymienisz
-
nie nagrzewa sie
nie zakładaj nowego tematu, trzeba było napisać w starym. jak waz jest letni to termostat pewnie
-
e34 520i problem z grzaniem
spróbuj od odpowietrzyć.
-
e34 520i problem z grzaniem
spróbuj odpowietrzyć układ. a wskazówka temperatury jak pokazuje?
-
e34 520i problem z grzaniem
nie masz czasem układu zapowietrzonego?
-
Bunia :(
oto zdjęcia buni + uszkodzone elementy: http://img169.imageshack.us/img169/879/1001966xr7.th.jpg http://img179.imageshack.us/img179/5627/1001967rm3.th.jpg http://img209.imageshack.us/img209/126/1001968rr4.th.jpg http://img169.imageshack.us/img169/3154/1001969qp0.th.jpg http://img510.imageshack.us/img510/9792/1001973xf6.th.jpg http://img229.imageshack.us/img229/511/1001977xf4.th.jpg http://img144.imageshack.us/img144/5274/1001978gi5.th.jpg
- Bunia :(
-
Bunia :(
Wczoraj o godzinie 20:04 nastąpił dla mnie dramat. moje złotko kochane zostało okaleczone :cry2: skoda felicja kolegi sie zahaczyła o mnie odbiła od boku i wpadła do głębokiej fosy. na szczęście nikomu się nic nie stało. ale skoda wygląda nie najlepiej. także fajny sylwester i nowy rok :cry2: :(
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
gangsterzy wolą inne E60 lub podobne modele niż E36 :D :P
-
ogrzewanie wnętrza
ja mam podobnie, ale wieje takie letnie, jak jadę to już ciepłe. może tak ma być.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
V-ka na Vanosie :mrgreen:
-
Kontrolka klocków hamulcowych
ta kontrolka informuje Cię że masz mało płynu hamulcowego.
-
PRZEKAŹNIKI !! (pompa paliwowa)
mi też pompa dziwnie wyje jak mam tyle paliwa. może tak ma być. a filtr tylko jest jeden. koło tylnego prawego koła. pozdrawiam :)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
a będzie wiedział co to jest numer VIN?? :D
-
PRZEKAŹNIKI !! (pompa paliwowa)
w tej puszcze nie ma przekaźnika do pompy. ojciec też miał problemy w M50B20 i przekaźnik po drugiej stronie, tam gdzie komputer. radze tam szukać. pozdrawiam
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://moto.allegro.pl/item290249433_okazja_primera_z_klima_zobacz_.html z rozsądnym uszkodzeniem :D Wizualnie bez rys i wgnieceń,zadbany. :mrgreen: :P :P
-
Jaki olej do mostu??
dołączam sie pytania kolegi
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
filmiki widziałem. i to jest naśladowanie ProStreet. Ciekawe gdzie:D Takie rzeczy tylko w Bułgarii czy gdzie to hehe
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
ha ha ha :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
podróbka M3:D :mrgreen:
-
209 LIMITED SLIP DIFFERENTIAL (25%)
ja mam 525 BMW I szpery nie mam, ojciec ma a kolega jak widać też ma. zazdroszcze
-
209 LIMITED SLIP DIFFERENTIAL (25%)
koledzy czyli ta szpera to jest to? Mechanizm o ograniczonym uślizgu stosowany jest najczęściej w sporcie samochodowym gdzie istotne jest jak najskuteczniejsze przeniesienie momentu napędowego na koła, a zwiększone opory toczenia jak w przypadku blokowanego mechanizmu różnicowego są niepożądane. Mechanizm ten także charakteryzuje się zwiększonymi oporami ruchu, jednak są one w efekcie istotnie mniejsze niż w przypadku blokowanego mechanizmu różnicowego.
-
209 LIMITED SLIP DIFFERENTIAL (25%)
to sie chłopak ucieszy jak mu powiem :D i flaszeczkę zgarnę:D