Treść opublikowana przez kwk222
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://moto.allegro.pl/item306932745_e34_525_krakow_100_sprawny_zarejestrowany.html "w koncu to V6" :duh: :mad2:
-
jaki pakiet M czy Alpina ?
Rozumiem. WT z auta nie chce robić, i nie powiedziane ze muszę kupić.
-
jaki pakiet M czy Alpina ?
wiem z dobrego źródła ze gościu co ma szrot koło Gorlic na dokładkę na przedni zderzak, tylko jeszcze nie wiem jaką. kolor zielony. nie mam kiedy na nią jechać zobaczyć, bo i tak muszę zderzak kupić to może bym sobie takie ustrojstwo zapodał :norty:
-
jaki pakiet M czy Alpina ?
tylko zależy jakie auto ma zostać poddane obróbce. ale M na e39 też są ładne, tylko zależy od koloru jeszcze.
-
jaki pakiet M czy Alpina ?
ja ten temat kolego tez przerabiałem tylko ze zderzakiem ALPINA. ale odradzali mi koledzy. jak masz już kupować to proponowałbym bym Pakiet M. ale to już od gustu zależy, a o gustach się nie dyskutuje. ja bym kupił M. :)
-
Aku siadł i co dalej?
użyj :search: znajdziesz napewno. i zmień temat postu bo trzeba trzymać porządek. pozdrawiam :)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
to wszystko jeszcze jest nic... tu jest naprawdę szpan a'la tuning http://poboczem.pl/galerie/poboczem/galeria/zdjecie,677584,29 co za matoł do entej to wymyślił :/ :mad2: :duh: i jeszcze jedno http://poboczem.pl/galerie/poboczem/galeria/zdjecie,675891,35
-
Czy miałeś wypadek/stłuczkę?
kwk222 odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyzalew coś to uderzył? ohydnie to wygląda :(
-
Czy miałeś wypadek/stłuczkę?
kwk222 odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyja miałem stłuczkę. i to jeszcze na sylwestra. bunia wróciła o własnych siłach a auto sprawcy raczej długo nigdzie nie pojedzie. ale przez to nauczyłem się jeździć.
-
oszacowanie strat
Wczoraj dostałem jakiś liścik z PZU na temat odszkodowania. czytałem to 2 razy matka też i dalej wszystko jest dla mnie zagadkowe. jeszcze w poniedziałek mam sie zgłosić do Filii W Nowym Sączu w celu ustaleniu przebiegu kolizji. jak per jakiś tam pan mówił ze to przyspieszy całą procedurę. ale nie ważne. na lisice tak mi napisali o aucie Wartość pojazdu wg stanu przed wypadkiem wynosi (Brutto) - 4400.00 PLN Wartość pojazdu wg stanu po wypadku wynosi (Brutto) - 1800.00 PLN Wysokość odszkodowania wynosi (Brutto) - 2600.00 PLN Czyli wnioskuje że dostane 2.600, ale poco mam jechać i mówić jeszcze raz jak to było :mad2: ehh Ale takie odszkodowanie basz mnie zadowala, o ile jak tak dostane. Sam nie wiem co o tym wszystkim mam sądzić.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
bryyy.. sam sie boję myśleć :duh:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Miałem Uno i nie było takie złe. ;) :D ... Ale to "coś" jest straszne. Nie wiem, czy dobrze widziałem ale komorę silnika rdza szamie, co nie jest zresztą dziwne, a gość odstawia cyrki. Aaa, wiem po co - odwraca uwagę od ilości rdzy. :mrgreen: Aż boję się pomyśleć, co by ten człowiek z beemki zrobił... :twisted2: Lucass_81 pomyśl co by zrobił np z E34. a co dopiero z E60 :duh:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Miałem Uno i nie było takie złe. ;) :D ... Ale to "coś" jest straszne. Nie wiem, czy dobrze widziałem ale komorę silnika rdza szamie, co nie jest zresztą dziwne, a gość odstawia cyrki. Aaa, wiem po co - odwraca uwagę od ilości rdzy. :mrgreen: Aż boję się pomyśleć, co by ten człowiek z beemki zrobił... :twisted2: Lucass_81 pomyśl co by zrobił np z E34. a co dopiero z E61 :duh:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Co to kur.. jest?? :cry2: Ludzie opanujcie się. jak tak można auto spier...lić :duh: ten przód, ten tył (te bady), ten kolor, na tym "czymś".. :jawdrop: całkowicie brak słów :mad2: :mad2: Na co taka rozpórka, przeciez chyba nie ma to 400 koni?? ten stożkowy filtr?Ehhh Ale CB to przynajmniej UNIDEN'a ma..
-
skrót BMW ;-)
Bardzo Mała Wojna :D (oczywiście pod maska :D :lol: :twisted: )
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
"Ps. prosze kontaktowac się i wszystko powiem co i jak -zobaczcie moje opinie na allegro mam same pozytywy i tak ma być dalej " :twisted2: :twisted2: :twisted2: "i tak ma być dalej" ?? klient kupi auto i da sprzedającemu negatywa, z powodu ze auto jest źle umyte, czy są smugi na szybie?? ehhh :mad2:
-
opinia maski e36
ja powiem tak. ten temat trzeba skończyć bo to nie forum od oplów czy golfów itp itd. Teraz piszemy całkowicie nie na temat. każdy wie jak wygląda WT i każdy ma o tym swoje zdanie. Ja proszę Pana Moderatora o zamkniecie tematu, bo rozmowa już nie ma sensu. Przynajmniej ja tak to widzę. Pozdrawiam wszystkich piszących dalej w tym temacie (oby tego już nie było). Pozdrawiam i życzę miłej nocki. bajo :)
-
opinia maski e36
Walnołes sie, pisze sie oplóf kadetuf ups.. :mad2: faktycznie tak sie powinno pisać
-
opinia maski e36
ja jeszcze widziałem dużo kadetów heh :mrgreen: a juz nie wspomnę o hłondach hehe
-
opinia maski e36
stuningowac to ja mogę dużego fiata albo malucha chociaż i tego nie mógł bym zrobić a co dopiero bmw. kończę ta dyskusje bo i tak nic z tego nie wyniknie.
-
opinia maski e36
ty zes bolek wniusl do tematu,a ja wlascicieli takich dennych wypowiedzi bym w lochu zamykall :mad2: to zamykaj, ale ja mam swoje zdanie na temat takich masek i takiego tuningu. blee :cry2: także moja dyskusja sie kończy.
-
opinia maski e36
Właścicieli tych aut powinno się na Syberię zesłać a auta dać na sprzedaż, a pieniążki przeznaczyć na biedne rodziny. Proponuje zamknąć temat!
-
opinia maski e36
jak nie deski do prasowania to parówki :duh: Bosz...
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
hehehe.. ma trochę problemów z tym autem :D :duh:
-
Gdzie jest filtr kabinowy? smród z wentylacji
nie powiedziane że będzie miał ten filt. nie każdy model miał. ojciec mój ma M50B25 z 90 roku z klimą automatyczną i nie posiada owego filtra. także zobaczysz można, ale nie musisz mieć