Skocz do zawartości

kwk222

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kwk222

  1. http://moto.allegro.pl/item306932745_e34_525_krakow_100_sprawny_zarejestrowany.html "w koncu to V6" :duh: :mad2:
  2. kwk222 odpowiedział(a) na adriano666 temat w E34
    Rozumiem. WT z auta nie chce robić, i nie powiedziane ze muszę kupić.
  3. kwk222 odpowiedział(a) na adriano666 temat w E34
    wiem z dobrego źródła ze gościu co ma szrot koło Gorlic na dokładkę na przedni zderzak, tylko jeszcze nie wiem jaką. kolor zielony. nie mam kiedy na nią jechać zobaczyć, bo i tak muszę zderzak kupić to może bym sobie takie ustrojstwo zapodał :norty:
  4. kwk222 odpowiedział(a) na adriano666 temat w E34
    tylko zależy jakie auto ma zostać poddane obróbce. ale M na e39 też są ładne, tylko zależy od koloru jeszcze.
  5. kwk222 odpowiedział(a) na adriano666 temat w E34
    ja ten temat kolego tez przerabiałem tylko ze zderzakiem ALPINA. ale odradzali mi koledzy. jak masz już kupować to proponowałbym bym Pakiet M. ale to już od gustu zależy, a o gustach się nie dyskutuje. ja bym kupił M. :)
  6. kwk222 odpowiedział(a) na coneks temat w E39
    użyj :search: znajdziesz napewno. i zmień temat postu bo trzeba trzymać porządek. pozdrawiam :)
  7. to wszystko jeszcze jest nic... tu jest naprawdę szpan a'la tuning http://poboczem.pl/galerie/poboczem/galeria/zdjecie,677584,29 co za matoł do entej to wymyślił :/ :mad2: :duh: i jeszcze jedno http://poboczem.pl/galerie/poboczem/galeria/zdjecie,675891,35
  8. zalew coś to uderzył? ohydnie to wygląda :(
  9. ja miałem stłuczkę. i to jeszcze na sylwestra. bunia wróciła o własnych siłach a auto sprawcy raczej długo nigdzie nie pojedzie. ale przez to nauczyłem się jeździć.
  10. kwk222 odpowiedział(a) na kwk222 temat w E34
    Wczoraj dostałem jakiś liścik z PZU na temat odszkodowania. czytałem to 2 razy matka też i dalej wszystko jest dla mnie zagadkowe. jeszcze w poniedziałek mam sie zgłosić do Filii W Nowym Sączu w celu ustaleniu przebiegu kolizji. jak per jakiś tam pan mówił ze to przyspieszy całą procedurę. ale nie ważne. na lisice tak mi napisali o aucie Wartość pojazdu wg stanu przed wypadkiem wynosi (Brutto) - 4400.00 PLN Wartość pojazdu wg stanu po wypadku wynosi (Brutto) - 1800.00 PLN Wysokość odszkodowania wynosi (Brutto) - 2600.00 PLN Czyli wnioskuje że dostane 2.600, ale poco mam jechać i mówić jeszcze raz jak to było :mad2: ehh Ale takie odszkodowanie basz mnie zadowala, o ile jak tak dostane. Sam nie wiem co o tym wszystkim mam sądzić.
  11. bryyy.. sam sie boję myśleć :duh:
  12. Miałem Uno i nie było takie złe. ;) :D ... Ale to "coś" jest straszne. Nie wiem, czy dobrze widziałem ale komorę silnika rdza szamie, co nie jest zresztą dziwne, a gość odstawia cyrki. Aaa, wiem po co - odwraca uwagę od ilości rdzy. :mrgreen: Aż boję się pomyśleć, co by ten człowiek z beemki zrobił... :twisted2: Lucass_81 pomyśl co by zrobił np z E34. a co dopiero z E60 :duh:
  13. Miałem Uno i nie było takie złe. ;) :D ... Ale to "coś" jest straszne. Nie wiem, czy dobrze widziałem ale komorę silnika rdza szamie, co nie jest zresztą dziwne, a gość odstawia cyrki. Aaa, wiem po co - odwraca uwagę od ilości rdzy. :mrgreen: Aż boję się pomyśleć, co by ten człowiek z beemki zrobił... :twisted2: Lucass_81 pomyśl co by zrobił np z E34. a co dopiero z E61 :duh:
  14. Co to kur.. jest?? :cry2: Ludzie opanujcie się. jak tak można auto spier...lić :duh: ten przód, ten tył (te bady), ten kolor, na tym "czymś".. :jawdrop: całkowicie brak słów :mad2: :mad2: Na co taka rozpórka, przeciez chyba nie ma to 400 koni?? ten stożkowy filtr?Ehhh Ale CB to przynajmniej UNIDEN'a ma..
  15. Bardzo Mała Wojna :D (oczywiście pod maska :D :lol: :twisted: )
  16. "Ps. prosze kontaktowac się i wszystko powiem co i jak -zobaczcie moje opinie na allegro mam same pozytywy i tak ma być dalej " :twisted2: :twisted2: :twisted2: "i tak ma być dalej" ?? klient kupi auto i da sprzedającemu negatywa, z powodu ze auto jest źle umyte, czy są smugi na szybie?? ehhh :mad2:
  17. kwk222 odpowiedział(a) na cool_wicia temat w E36
    ja powiem tak. ten temat trzeba skończyć bo to nie forum od oplów czy golfów itp itd. Teraz piszemy całkowicie nie na temat. każdy wie jak wygląda WT i każdy ma o tym swoje zdanie. Ja proszę Pana Moderatora o zamkniecie tematu, bo rozmowa już nie ma sensu. Przynajmniej ja tak to widzę. Pozdrawiam wszystkich piszących dalej w tym temacie (oby tego już nie było). Pozdrawiam i życzę miłej nocki. bajo :)
  18. kwk222 odpowiedział(a) na cool_wicia temat w E36
    Walnołes sie, pisze sie oplóf kadetuf ups.. :mad2: faktycznie tak sie powinno pisać
  19. kwk222 odpowiedział(a) na cool_wicia temat w E36
    ja jeszcze widziałem dużo kadetów heh :mrgreen: a juz nie wspomnę o hłondach hehe
  20. kwk222 odpowiedział(a) na cool_wicia temat w E36
    stuningowac to ja mogę dużego fiata albo malucha chociaż i tego nie mógł bym zrobić a co dopiero bmw. kończę ta dyskusje bo i tak nic z tego nie wyniknie.
  21. kwk222 odpowiedział(a) na cool_wicia temat w E36
    ty zes bolek wniusl do tematu,a ja wlascicieli takich dennych wypowiedzi bym w lochu zamykall :mad2: to zamykaj, ale ja mam swoje zdanie na temat takich masek i takiego tuningu. blee :cry2: także moja dyskusja sie kończy.
  22. kwk222 odpowiedział(a) na cool_wicia temat w E36
    Właścicieli tych aut powinno się na Syberię zesłać a auta dać na sprzedaż, a pieniążki przeznaczyć na biedne rodziny. Proponuje zamknąć temat!
  23. kwk222 odpowiedział(a) na cool_wicia temat w E36
    jak nie deski do prasowania to parówki :duh: Bosz...
  24. hehehe.. ma trochę problemów z tym autem :D :duh:
  25. nie powiedziane że będzie miał ten filt. nie każdy model miał. ojciec mój ma M50B25 z 90 roku z klimą automatyczną i nie posiada owego filtra. także zobaczysz można, ale nie musisz mieć

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.