Treść opublikowana przez makaron87
-
[ E39 ] Parujace przednie refrektory
te zaslepki sa takie okragle przezroczuste?
-
Zmiana glosnikow
Narazie pod serie , ale z zapasem zeby bylo ;) W tej chwili tylko chce z tylu zmienic bo jakos boje sie ruczac tapicerek. Tam sa 2 czy 3 drozne? a jak sie sprawuja glosniki infinity? Czy nie wymyslac i brac hertz? Pozdr.
-
Zmiana glosnikow
Jakiej firmy glosniki polecacie? hertz ? PIONEER czy BLAUPUNKT ? ktore lepsze? chce miec ladny dzwiek, aby po zamontowaniu nie bylo rozczarowania...
-
[ E39 ] Parujace przednie refrektory
Z tymi zaslepkami pomysl bardizej mi sie podoba z prostej przyczyny, boje sie cos ruczac zeby nie zepsuc ;p Dlaczego pogarsza suszarka? tak zrobielm jakis ms temu... Pozdrawiam! ;)
-
Znacie może te E39?
raz ,ze szczeliny sie nie zgadzaja to widac ze blotnik cos nie pasi do lampy..
-
Zmiana glosnikow
Czyli z przodu i z tylu sa 13 stki i szukac takich? Da sie podlaczyc do seryjnego radia wzmacniacz? ,a moze go mam? Jakos szkoda mi wywalac ta konsole ;p
-
[ E39 ] Parujace przednie refrektory
J.w mam ksenony w modelu przed liftem 99r i ostatnio mi zaparowaly refrektory, nie strasznie ale jednak. Dlaczego? jest jakies rozwiazanie na ten mankament?
-
Zmiana glosnikow
Czyby nikt tego nie robil?
-
Zmiana glosnikow
Słuchajcie, ponoc mam popalone glosniki po poprzednim wlascicielu... z przodu u kierowcy gra normalniez gwistkami, pasazera tylko gwizdki, z tylu po lewej nie gra zupelnie a prawy pierdzi ;/ Chce pozmieniac glsniki i prosilbym moze od tych co juz to robili o jakies rady, co i jak i w jaki sposob zeby jak najmnije zniszcyzc a nawet wykluczyc to. I jakie glosniki zamontowac, czy sa takie ktore pasuja jak fabryczne? Cos mi sie obeszlo ze Hertz'a bardzo dobrze sie sprawuja. Pozdrawiam ! ;)
-
Wyskakuje bład systemu wtryskowego w 530D
Verva ON - Orlen lej tylko to! Zapewne masz blad na listwie wtryskowej, trzeba go usunac i lac tylko te paliwo ! - mi to pomoglo
- -40 C
- -40 C
-
Chip tuning 530d
Sluchajcie, znajomy mi proponuje wlasnie chipa tzn. mowi ze moze mi zgrac mape i ja zmodyfikowac... co wy na to? Po chipie kopci? bo strasznie to tandetnie dla mnie wyglada hehe ;) NOrmalnie bierze 1000zl dla mnie 500 ;)
-
PUK słyszane z tyłu.
mam to samo... mi mowili ze to jakies lozysko w gumie ale zostaiwlem to, gdy normalnie biegi zmieniam nic nie puka...
-
[ E39 ] Co to jest? ;/
Po wykasowaniu bledu wszystko ok. Byl blad pompy wtryskowej oraz jednej ze swiec
-
[ E39 ] Co to jest? ;/
W pn bede wiedziec dokladnie, wspolpracownik znajomego zabral jego kabel... Moglby dzis mi to przez inny sprzet jakis skasowac, ale wtedy bysmy nie wiedzieli co to za blad i jaka jego jest przyczyna Uspokaja mnie ze to napewno nie turbina ani wtryskiwacze i paliwo. Jak to on mowi, pokazuje blad w silniku, ktory nalezy skasowac. W pn jade do niego i sie okaze. Pozdrawiam
-
[ E39 ] Co to jest? ;/
Raz mialem wlasnie takie wrazenie ze glosniej pracowala. Przyjechalem na parking o tworzylem szybe i zaczelem gadu dawac i mialem wrazenie ze wlasnie glosniej. Natepnie po godzienie wsiadam i bylo normalnie i w ogole od tamtej pory to sie nie objawialo... Jutro pojade do znajomego podlaczy jeszczeraz tylk oze przez inny program gdzie ten kod bedzie objasniony... Turbinka raczej dobrze chodzi ale pozniej cos blokuje ze powyzej 3tys jakby odciecie i bieg musze zmieniac na wyzszy. Ciekawostka, jechalem do tego znajomego po ladnej prostej drodze. Przycisnelem gazu i normalnie sie krecil do 4 tysi tak do 160km/h. Zawracam sie chialem to jeszcze raz sprawdiz i co... to samo 3 tys i koniec, a mielame juz usmiech na twarzy hehe. Jechalem z gorki gdy krecil sie do 4 tys. Wiec moze to cos z bakiem albo tym paliwem? Jakie sa objawy padnietych wtryskiwaczy? Moze to byc przez filtr paliwa? Samochod ma w tej chwili przebieg 218 tys oryginalny - nie krecony ,sprawdzany ;) Turbina juz by padla? Samochod z Wloch, moze to istotne...
-
[ E39 ] Co to jest? ;/
kurde , oby nie turbo... Mam taka nadizeje ze to prze paliwo. Znacznie wiecej go pali. Jak pokazywalo mi 6.4 to teraz 7.8 ;| i ze przejade na baku 550 a godzine wcesiej bylo 840, a zrobilem moze 5 km. Przedwczoraj tankowalem caly bak na BP. Podlaczylem poc pc i wykazalo ze jest wewnetrzyny jakis blad w silniku kod 186... tyle ze nie bylo opisu do niego, zaraz sprawdze na necie ... nie moge znalesc opisu...
-
[ E39 ] Co to jest? ;/
helollllllllll?
-
[ E39 ] Co to jest? ;/
Witam! Wczoraj i dzis sobie normalnie jezdzilem, nagle mialem potrzebe przycisnac pedal gazu i... co sie stalo? Przy 3 tys nagle jakby odciencie i samochod nie idzie i musze wrzucac wyzszy bieg... Co to jest? Wczoraj tankowalem na BP, byl diesel ON i jakas diesel ulimate, zalalem caly bak tej pierwszej. Moze to przez paliwo?
- bmw 530d
-
[E-39]- czy kradną ?
Moj bedzie bardzo dobrze zabezpieczny ;) Z rana zawiozlem do znajomego lektryka i jutro dopiero odbieram. ale przynajmniej bede mial fachowo i solidnie zabezpieczony :D
-
Problem z tankowaniem 523i e39
Moze poprzednik przemycal cos w baku xD oczywiscie joke ;)
-
[E-39]- czy kradną ?
Ktos pisal ze ich malo, mozliwe. W moim miescie akurat jest ich duzo, w ogole bmw duzo jezdzi ;p Jest podaz wiec i jest popyt na nie/ czesci. Moim zdaniem predzej skradna auto ktore latwiej jes sprzedac badz na czesci, czyli np. e39 nie e60. Chyba ze ktos ukradnie tylko daltego zeby sie sprawdzic czy podola zadaniu i sie przejechac... sa tacy
-
Webasto-jak to z nim jest dokładnie.......???
wszystko jasne ;)