Treść opublikowana przez ANDRZEJ 540
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
wplac wpisowe to Adam na 100% przyjedzie :mrgreen: tak swoja droga to mysle, ze spotkacie sie 3 maja w Ułężu wiec bedzie i wiecej czasu i na jazdy i na podziwianie samochodu :)
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
http://www.tptd.pl/tptd.html
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
na Torze Poznan tez mozna pojezdzic fajnymi samochodami, polecam Radicala, jak bedziesz jechal na 50% mozliwosci samochodu to zrobisz 1.40 ;)
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Zdecydowanie polecam, dla tych co chca jechac na ring to nawet obowiazkowo, szczegolnie gdy ktos po torze nie jezdzil, jak sie slucha instruktorow mozna sie sporo nauczyc, polecam tez w drugiej czesci zaprosic instruktora do samochodu na 10-20 min.
-
NURBURGRING - 18.07.2015
wyjazd na Poznan jest 10 razy tanszy ale ring 10 razy fajniejszy :wink:
-
A może by tu?
http://www.motopark.net.pl/
-
A może by tu?
Ułęż ma pas glowny 1500m ( 30m szerokosci )
-
A może by tu?
w tym linku to mocno nieaktualne niektore pozycje ( Modlin juz od kilku lat nie jest dostepny, Bemowo to albo teren AK Polski albo teren lotniska ale to juz tylko niewielki kawalek ), Nowe Miasto nad Pilica tez chca sprzedawac do tego sa tam betonowe plyty wiec dla cywila niezbyt fajne, Bednary to osrodek szkoleniowy i z tego co pamietam niezbyt tani ;) tor w Slomczynie jest szutrowo asfaltowy wiec szczegolnie jak popada deszcz to trzeba mlotem czyscic samochod, w Radomiu jakis czas temu polozono nowy asfal ale jest ciasno i ma tylko z 800m )
-
A może by tu?
tor w Legionowie trudno nazwac wyscigowym ;) waski, krotki, bez zabezpieczen, raczej do zabawy w kjs a nie do scigania, zapraszam do Ułęża 9 marca http://www.trackday.org.pl/
-
Zlot KRAKOW
dzieki, ona juz jest zbanowana ;)
-
Kalendarium na rok 2013 -gdzie trzeba być?
regulamin pkt.5
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Regulamni Forum pkt. 6 i 7
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
moze moderator byl zbyt poblazliwy, nie wiem czy te miejsca sa takie bezpieczne skoro jak sam napisales ktos komus rozwalil samochod :duh:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Panowie jezeli chcecie sie umawiac na upalanie na parkingach i poscigi z ochrona lub Policja to chyba nie to forum!
-
Trening Ułęż 9 luty 2013 ( sobota )
Witam, niestety musimy odwolac trenig 9 lutego. Spadlo tak duzo sniegu, ze nie da sie wjechac na lotnisko. Mam nadzieje, ze jeszcze w lutym uda sie znalezc nowy termin.
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
Witam, wplaty za naklejki sa sprawdzane i raz w tygodniu wysylam informacje do mattisa ktory wysyla naklejki, podkladki do tablic nadal sa dostepne
-
Forumowe spotkania BMW w PŁOCKU
mam tylko nadzieje ze jak juz skonczycie to spotkanie w ten sposob ktory sugerujesz pojedziecie do domu jako pasazerowie
-
Trening Ułęż 9 luty 2013 ( sobota )
w Ułężu duze opady sniegu :)
-
Trening Ułęż 9 luty 2013 ( sobota )
tutaj kilka zdjec z soboty 26 stycznia. -11C, teren odsniezony ( zostala warstwa 5 cm ), trasa 5 km https://picasaweb.google.com/pwidaw/WwwTrackdayOrgPl20130126#
-
Trening Ułęż 9 luty 2013 ( sobota )
Zapraszamy na trening w MOTOPARK UŁĘŻ - 9 Luty 2013 ( sobota ) Start o godzinie 10:00 , koniec o godzinie 15:00 mapa dojazdu http://www.motopark.net.pl/lang.pl/61/page/45 CIEKAWA TRASA ok 4,5km długości! Całkowity koszt uczestnictwa w treningu wynosi 250 zł Liczba miejsc ograniczona !!! ( UDZIAŁ WYŁĄCZNIE PO PRZEDPŁACIE, nr konta w mailu zwrotnym. ) WYMAGANE ZGŁOSZENIE MAILOWE!!! zapisy : [email protected] W tytule maila proszę o podanie imienia, nazwiska oraz informacji którego terminu dotyczy zgłoszenie !!! więcej info na http://www.trackday.org.pl Ze względów bezpieczeństwa wprowadzamy obowiązek jazdy w kaskach!!! Trening odbędzie się najprawdopodobniej na sniegu, OBOWIĄZKOWE OPONY ZIMOWE!! tutaj zdjecia z treningu w grudniu https://picasaweb.google.com/109938999521260641992/UEz09122012WwwTrackdayOrgPl#
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
Panowie, TC jest gospodarzem tego watku wiec jezeli prosi aby nie pisac takich glupot to prosze o uszanowanie jego zdania
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
pozwolilem sobie na ingerencje w ten watek, Panowie ktorzy chca sie koniecznie wyzywac od najgorszych moga to robic na PW ( oczywiscie dalem im 1 dzien wakacji od forum tak aby mieli czas przemyslec co napisac ), mam nadzieje, ze dalsza dyskusja bedzie bardziej merytoryczna
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
to jak juz sie sprawa wyjasni to prosze o korekte swoich wypowiedzi na temata BMW Klub Polska i "reklamowania" przez nas dzialalnosci TC ;)
-
Trening Ułęż 04.08 i 15.08 i jazda na czas !!!!
czasy mierzone fotokomorka :)
-
523 i 170 ps zwiekszenie mocy szukam fachowca :)
chyba czas zamknac temat bo nik nie odpowiada na pytania dalem Panom dzien wakacji od forum, nastepne posty nie na temat zostana ukarane banem na stale, prosze wszystkich o przemyslenie tego co chcecie napisac, dziekuje za przestrzeganie regulaminu forum