Treść opublikowana przez ANDRZEJ 540
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Wlodi nie ma problemu, podeślij co mamy opublikować i się zrobi.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
zostało już tylko 6 miesięcy wiec to ostatnia chwila na zapisy :wink: tak serio to mysle, ze najwięcej zgloszen to będzie maj/czerwiec/lipiec
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
najlepiej jezdzic na felgach ;) mysle, ze przy normalnej jeździe zimowki nie zniszcza się bardziej jak letnie
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Ulez jest w miare rowny, gorzej jak wylecisz w trawe, mase kretowisk i innych nierownosci.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
tutaj bardziej potrzebny instruktor od jazdy wyścigowej nie rajdowej ;)
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
blisko bandy z ziemi, jak cos nie wyda to smutek
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
oj pacyk chyba się spozniles z zaproszeniem na tor do Lublina http://www.lublin112.pl/likwidacja-toru-lublin-przesadzona-wkrotce-zginie-pod-warstwa-ziemi-zdjecia/ no chyba, ze jeszcze teraz cos na szybko
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
można zrobić i jedno i drugie trzeba tylko na glownym pasie wyznaczyć trase powtorna dla scigajacych się na 1/4 a obok da się ustawić jakas 2-3 km probe sprawnosciowa, wtedy trzeba zrobić wjazd druga brama i da się to bezkolizyjnie wszysko ustawic
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
Wlasciwa szerokosc opony na snieg i lod :mrgreen: http://wrc.net.pl/inauguracja-w-arlamowie/
-
Klubowicz w GSMP sezon 2013
Tutaj masz po "ludzku" opisane jak zrobic licencje BC http://racetec.pl/jak-zrobic-licencje-wyscigowa/
-
Klubowicz w GSMP sezon 2013
Trzeba miec licencje, wyposażenie i ubranie z homologacja itp. Start M3 we wszystkich rundach w sezonie przy mega cieciu kosztow, bez dzwonow i awarii to min. 50 tys zl
-
Klubowicz w GSMP sezon 2013
To sa wyścigi nie rajdy. Co chcesz wiedzieć?
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
można zamawiac, napisz do mnie PW
-
BMW Emblemat (duży 59 cm)
myle, ze może zostać w tym dziale
-
Naklejki
Kilka dni temu dostalem PW od autora tego watku, do dzisiaj nie odpowiedzial mi na zadane pytanie,dlatego udzielam odpowiedzi tutaj.Dokopalem sie, ze naklejki zostaly wyslane zwyklym listem ( tak jak i do innych ) 30 wrzesnia. Naprawde nie rozumiem po co robic jakis dym, wystarczy normlanie zapytac na PW.
-
Forumowe naklejki na auto
Naklejki sa dostepne, można je zamawiac.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
To chyba się zgubilem, myślałem, że na forum BMW Klub Polska umawiaja się nasi forumowicze, niezaleznie od klubu itp. Proszę dokładnie przeczytać regulamin forum.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
PawelRat a co dokładnie znaczy, ze jest to spot "bmw Warszawa" ??
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
pojedzi i sprawdz, inaczej to zgadywanka proste czy nie
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Panowie proszę o przestrzeganie regulaminu, jutro jak się spotkacie będziecie sobie opowiadali co kto chce, tutaj proszę tego nie robic :nienie:
-
IGOR BARTOŁD E30 318 IS
12 miejsce w generalce, 2 miejsce w klasie! http://www.ewrc-results.com/leg.php?e=15459&s=61721&leg=2&t=Rallye-Horovice-2014
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
Panowie proszę o stosowanie się do regulaminu. Proszę o wymianę "uprzejmości" na PW. Proszę przeczytać regulamin forum, są tam przewidziane kary za jego łamanie. Proszę pisać na temat lub nic nie pisać. Cieszę się, że są na forum osoby które bezinteresownie pomagają innym proszę jednak o uszanowanie również tych którzy z tego żyją. Jeden jedzie do ASO inny robi to sam nic w tym złego. Proszę o więcej szacunku dla innych użytkowników forum a wszyscy poczują się lepiej.
-
RAFAŁ FEDOROWICZ "FEDA" E46 M3
http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/001.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/002.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/003.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/004.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/005.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/006.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/007.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/008.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/009.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/010.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/011.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/012.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/013.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/014.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/015.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/016.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/017.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/018.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/019.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/020.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/021.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/022.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/023.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/024.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/025.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/026.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/027.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/028.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/029.jpg http://www.bmw-klub.pl/ads/feda/030.jpg
-
MICHAŁ SŁUPSKI "AMIGO" E30 318 is
Michal podeslij dane abym mogl je tutaj umiescic
-
chip tuning - wykres
Panowie, nie chce mi sie rano czytac kilku stron ktore nie maja NIC WSPOLNEGO z tematem. Prosze stosowac sie do regulaminu forum. Osoby ktore sie reklamuja na forum BMW Klub Polska sa jego pelnoprawnymi uczestnikami, maja takie samo prawo jak inni napisac cos w tym lub innym watku DODATKOWO maja prawo reklamowac swoje uslugi. Forme i tresc tej reklamy prosze pozostawic ocenie potencjalnych klientow. Jezeli ktos ma jakies uwagi lub rady dla osob ktore sie reklamuja na naszym forum prosze napisac PW. Jezeli ktos ma jakies uwagi zwiazane z dzialanoscia naszego forum prosze pisac na [email protected] lub PW do mnie.