Treść opublikowana przez ANDRZEJ 540
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
Ramki chwilowo niedostepne. Gdy dojada nowe odblokuje tema.
-
Paweł Widawski BMW E36 M3 E1+2000
niezly dym na torze, za rok to bedzie jak w PicantoCup ;) Malo klubowych naklejek na samochodzie to sie i zepsol :twisted:
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Za darmo to mozna dostac tylko stanie na parkingu i kopanie w opony. Moim zdaniem pomysl fajny, za 100 zl to mozna sobie przez 15-20 min pojezdzic gokartem a tutaj jednak 4 godziny zabawy samochodem.
-
KAROL BŁASZKOWSKI E30 318 IS
a jak ktos nie ma facebooka :wink:
-
BMW 330 E46 VIN: WBAAV51060JT02322
ANDRZEJ 540 odpowiedział(a) na TheNewOnes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie prosze o przestrzeganie regulaminu forum: 4. Na forum nie przeklinaj - wyrażaj się z kulturą oraz zgodnie z ogólnie przyjętymi normami dobrego wychowania. W ten sposób walczysz ze stereotypem kierowcy BMW jaki panuje w naszym kraju. "Wykropkowanie" przekleństwa jest również przekleństwem. Każdy z nas ma jakieś poglądy, staramy się szanować Twoje więc Ty nasze też uszanuj... 9. Nikt nie może pouczać, piętnować innych (w tym nowych) użytkowników Forum. Tylko administrator i moderator może zwrócić uwagę, aby poszukać odpowiedzi w archiwum. Jeśli ktoś nie chce po raz kolejny pisać tego co na forum już jest, to niech w takim temacie nie pisze nic. 10. Każda osobista kłótnia, docinki, prowokacje między użytkownikami będą kończyły się upomnieniami do zablokowania konta włącznie. Prywatne spory załatwiamy tylko na privie. 11. Jeśli masz jakieś pretensje lub skargi, czujesz że cię niesprawiedliwie potraktowano, nie pisz żadnego postu, forum to nie jest 'Książka skarg i zażaleń'. Napisz do administratora (lub moderatora) przez PW albo e-mail, a twój problem zostanie rozpatrzony. 12. Za nie stosowanie się do tego regulaminu, możesz otrzymać ostrzeżenie. Za 5 ostrzeżeń otrzymasz automatycznie bana. II Zasady dotyczące pisania na forum 6. Jeśli uważasz że czyjś post łamie regulamin lub jest niewłaściwy z innych powodów możesz zgłosić to moderatorowi używając przycisku "!" znajdującego się w prawym górnym rogu każdego postu. 8. Nie dopisuj odpowiedzi które nie wnoszą nic nowego do dyskusji, są powieleniem lub wyrażeniem poparcia dla poprzednich postów.
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
okolice GUS
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
centrum lub wawer
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
1. tak sa dostepne 2. tak mozna odebrac w Warszawie
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
raczej nie bo nawet czytalem ze to wlasnie Adam przegral o 0.04s, pewnie zamienione miejscami
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Wyniki proby sprawnosciowej http://bmw-klub.pl/ads/zlot_bmw_wyniki.pdf
-
RAFAŁ FEDOROWICZ "FEDA" E46 M3
Ostry na tym zdjeciu jakis taki zamyslony..............
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Panie i Panowie, byl zamowiony namiot-pawilon 6x8 m ale pan z Lublina ktory mial to przywiezc i rozstawic chyba sie rozmyslil bo kontakt urwal sie w piatek :(
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Panowie wezcie pod uwage, ze w Kołbieli na rondzie moze byc korek oraz to, ze na wjezdzie na lotnisko trzeba sie podpisac dostac numery itp. wiec moze zrobic sie kolejka i potrwa to wiecej niz 10 min.
-
RAFAŁ FEDOROWICZ "FEDA" E46 M3
Feda a od kiedy jezdzisz w RAJDACH ?? Co to sa za glaby :mad2:
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Start OES-u i meta nie podlegaja zmianie. Moze sie zdazyc, ze padna hamulce i wtedy moge nie wyposcic kogos na OES i raczej nic powaznego sie nie stanie a w odwrotnym przypadku beda na siebie szly dwa samochody z sumaryczna predkosci ok. 300 km/h.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Przejazdy treningowe - dowolna ilość potem 3 na czas i suma tych trzech czasów decyduje o miejscu.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
ok. 3-4 km próba ustawiona z opon i słupków bez nawrotow i "beczek", typowo wyscigowa
-
Zlot 19 lipca 2014 Ułęż - dojazd z Krakowa i okolic
Wlodni chyba nie do konca tak napisal. Nie bedzie mozliwosci samodzielnego mycia samochodow.
-
IGOR BARTOŁD E30 318 IS
Wiecej infomacji filmow i zdjec na stronie http://utrrt.eu/
-
IGOR BARTOŁD E30 318 IS
http://www.ewrc-results.com/final.php?e=15461
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Parasole, laweczki i stoly powinna miec firma cateringowa
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
hauer wlasnie o to chodzi aby ludzie czuli respekt przed granica toru, jak beda tylko slupki to tor przestanie istniec po 10 przejazdach bardziej krewkich kierowcow, zaraz postaram sie rozrysowac jakis plan z zaznaczonymi parkingami, probami itp.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
uprzedzam, ze ustawianie trasy to dosyc brudna robota, trzeba przewozic i przenoscic opony i baloty z polaczonych 3-4 opon, jezeli od 12 lipca popada deszcz to dodatkow w oponach jest pelno wody, pisze o tym aby potem nikt nie byl zaskoczony :mrgreen:
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
pawel_e81 nie przesadzaj z tymi oponami, 40-50 km na ostro nie "zje" zwyklych drogowych opon
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
tak