Treść opublikowana przez ANDRZEJ 540
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
tylko prosze aby zabrac jakis system mocowania do podloza ( asfalt albo trawa ) to inaczej wiatr bedzie ganial te namiociki po calym lotnisku
-
RAFAŁ FEDOROWICZ "FEDA" E46 M3
no i o to chodzi :cool2:
-
fontanna z korka chlodnicy
a mnie uczyli, ze plyny można uznac za niescisliwe :wink:
-
Co wymienić profilaktycznie (CO DALEJ)
prosze poprawnie tytulowac watki
-
Mocowanie intercoolera e46 m47n
bmtriko dostales juz ostrzezenia za przeklenstwa na forum, teraz kolejny raz lamiesz regulamin team zamukam. Jezeli jeszcze raz pojawia sie jakies przeklenstwa to dostaniesz bana. PRZECZYTAJ REGULAMIN FORUM!!
-
odcieło zapłon przy ruszaniu
OK, nie admin tylko moderator a dokladnie to ja, poniewaz nadal lamiesz regulamin forum i napisales, ze nie chcesz tutaj pisac to banuje twoje konto.
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
dziqsek do zobaczenia 19 CZERWCA W KIELCACH i jak wpadniesz to 19 LIPCA W UŁĘŻU ;)
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
ROGER-NYSA nie przesadzaj z ta megalomania, Ty i jeszcze kilka osob to ZDECYDOWANIE mniej niz polowa forum :lol: Kazda firma ktora sie u nas reklamuje jest informowana, ze jezeli ktos ma jakies UZASADNIONE pretensje to takie posty nie sa kasowane. Moderowaniem watkow sponsorowanych zajmuje sie ja i przez rok kasuje moze z 5 wpisow WE WSZYSTKICH TYCH WATKACH razem wzietych. Nie opowiadaj wiec bajek o jekiejs specjalnej ochronie bo to jest pisanie nieprawdy. Smieszy mnie to, ze na forum udziela sie kilku tunerow i wszyscy sa swiecie przekonani, ze tylko oni sa najlepsi a reszta to "rozwala" samochody. Pytania tylko dlaczego ludzie ktorzy cos robili przy samochodzie i maja z nim problemy nic tutaj nie napisza?? Pewnie sa zastraszani :lol: Prosba wiec o pisanie tylko o tym co potrafisz udowodnic a nie o tym czego sie domyslasz.
-
RAFAŁ FEDOROWICZ "FEDA" E46 M3
Czy samochod został już oklejony wlasiwymi barwami ? Stefan ladnie pojechal w Kielcach, pierwsze miejsce M3, na jakich oponach jechales OES?
-
RAFAŁ FEDOROWICZ "FEDA" E46 M3
samochod odelzony?
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
W Poznaniu na "normalnym" track day polowe dnia masz szkolenie z instruktorem, tor jest podzielony na 4 sekcje które poznajesz po kolei, instruktor omawia zakrety, potem jedziesz za jego samochodem a potem jeździsz sam a instruktor ocenia jakie sa postępy. Podczas czasowek tez możesz poprosić aby instruktor wsiadł na prawy.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
sprawdze w piatek
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
sprawdzalem stan konta przed chwila, zaplacilo 6 osob
-
I runda AB CUP i FEDERAL BMW-Challenge - 05.04.2014
samochody Admina i Prezesa BKP sa widoczne wiec klip zostaje ;)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
brak flag to istotna zaleta :duh: flagi maja za zadanie ulatwienie jazdy po torze i poprawe bezpieczenstwa
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Mnie tam nie było, swoja ocene tego spotkania opieram na tym co zostało napisane przez jego uczestnikow oraz zaprezentowane na filmach, to tyle tytulem wyjaśnienia. Temat uważam za zamknięty.
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Panie i Panowie, widze, ze nie potraficie przeczytac REGULAMINU FORUM, skasowalem kilka postow ktore lamia regulamin forum, jezeli bedzie sie to powtarzalo bede zamykal watki a uczestnikow zabaw z Policja banowal. :duh: Chcecie palic gume, robic zadyme na jakims parkingu i uciekac przed Policja to prosze robcie to na jakims innym forum.
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
tak
-
MARIUSZ DĘBSKI E36 2.5 MARIO BIG RED Grupa Sprint
chyba brak oznaczen klubowych, nie wiem czy nie powinienem skasowac tego tematu :wink:
-
Rzeszów?
Panowie to na co czekacie? Ja mam to zorganizowac? Niech ktos poda date i miejsce i mozna rozmawiac o konkretach.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
W Ulezu dobywają się spotkania i zloty wielbicieli roznych marek i o takiej dziczy jeszcze nie slyszalem. Zawsze można zamknąć brame.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Panie i Panowie jak jest z przeglądami to każdy wie :mad2: Jeżeli ktoś przyjedzie na oponach z których szmata i drut wyłazi, jakies plyny wyciekają na lewo i prawo, fotel jest sznurkiem przymocowany itp. to pieczatka w dowodzie nie pomoze a jak ktoś się będzie awanturowal to zawsze Policja może na miejscu zweryfikować kto ma racje :twisted: Adam tak nawiasem mowiac możesz przywieźć na lawecie samochod wyścigowy który nie ma przeglądu technicznego a będzie mogl brac udział w zabawie.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Panowie przypominam, ze to forum o samochodach BMW. W czwartek sobie pogadacie na inne tematy.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Ostatnio jak bylem w Ulezu to sprawdzalem co tam da sie zrobic, moim zdaniem bez problemu mozna ustawic 1/4 i potem zjazd z glownego pasa na start, tak wiec przerwy moga byc male, od poczatku pasa do pierwszego zjazdu jest ok. 800 m, na reszcie pasa i drogach dojazdowych mozna ustawic probe sprawnosciowa ok. 3 km, przy pomiarze TAGami ktore maja w Ulezu trzeba bedzie oddawac kostki na starcie tak wiec dojazd na start bedzie miejscem do chlodzenia samochodow. Parking mozna zrobic miedzy pierwsza a druga brama wiec 100 samochodow wejdize bez problemu. Na probe sprawnosciowa moza puszczas samochody co 30-60s przejzad zajmie ok. 2-3 min. Jezeli ludzie maja sobie pojezdzic to wydaje mi sie, ze te 100 samochodow to maks.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Podstawowe pytanie to jaka jest pojemność trasy? Jeżeli będzie dużo samochodow to trzeba inaczej zaplanować miejsca do parkowania, wjazd i wyjazd ( np. aby zatankować ) strefe do chłodzenia samochodow po przejeździe, miejsca gdzie się pobiera i wydaje TAGi itd. Dobrze aby przy zgłoszeniu ludzie deklarowali w której konkurencji chcą brac udział, latwiej będzie oszacować ile trzeba czasu np. na 3 czy 5 przejazdow dla każdego uczestnika