Treść opublikowana przez ANDRZEJ 540
-
M3E30 Rally Felix Car
GR Felix wydal ze 150 000 aby to oc Ciebie ulyszec :wink:
-
M3E30 Rally Felix Car
znaczy zazdrosc dopadla :wink:
-
M3E30 Rally Felix Car
nie powoli misiu kolorowy tylko szybko to skladac,2 maja jedziemy ;)
-
Ułęż 2011.04.10 ( niedziela )
Ułęż tym razem bez Wróbla, maksymalnie 15 samochodow, cena 250 zl. Lista jak na razie wyglada tak: 1.Samiec Beta Evo IX 2.Buni Evo IX 3.Piotr K Evo IX 4.Małgosia K Evo X 5.Maciek S. Evo X 6.Evo 7 rs NIE JEST TO IMPREZA TYLKO DLA POSIADACZY EVO ;) chetnych prosze o dopisywanie sie do listy
-
Ułęż - trening w środku tygodnia (nie weekend!)
Lista 1. GR 2. Andrzej540
-
Trening tor w Słomczynie.
Zapraszamy na kolejną imprezę z cyklu „Evolution Experience” zorganizowaną przez Szkołę Jazdy Evolution. Impreza odbędzie się w sobotę 2 kwietnia 2011r. na Torze w Słomczynie - jedynym profesjonalnym torze Rallycrossowym w Polsce. Start o godzinie 10:00. Uczestnikom zapewniamy całodzienną możliwość jeżdżenia po torze pod okiem profesjonalnych, obeznanych z torem, instruktorów, szybki serwis, kaski. Przez cały czas trwania imprezy tor będzie wyłącznie do naszej dyspozycji. Całkowity koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 500,00 pln (+ VAT jeśli faktura). Ograniczona ilość miejsc – decyduje kolejność wpłat. Evolution Events S.C. ul. Ceglana 17 05-806 Komorów Bank BPH W-wa 94 1060 0076 0000 3200 0141 2982 wiecej informacji i potwierdzenie checi wziecia udziału w imprezie : [email protected] ZAPRASZAMY !!! http://www.evolutionevents.eu/galeria/41/evolution-experience-tor-slomczyn-18-09-2010/ http://www.evolutionevents.eu/galeria/18/evolution-experience-tor-slomczyn-08-08-2009-r/ http://www.evolutionevents.eu/galeria/8/evolution-experience-tor-slomczyn-19-06-2008/ http://www.evolutionevents.eu/galeria/11/evolution-experience-tor-slomczyn-29-05-2008/
-
Ułęż 2011.04.02 ( sobota )
Piotrek Wróblewski robi pojezdzawke w sobote 2 kwietnia 9.00-15.00 cena 200-250 zl w zaleznosci od ilosci samochodow. Lista w tej chwili wyglada tak: 1 - 5 Rezerwacja 6. Feda - BMW E30 7. Pum - Focus 8.Daniel-Lotus 9,b_bartt- impreza GT 10. Piotrek_STI - Impreza STI 11. Kostek_ja - BMW M3 e46 12-16 : 5 x evo 17. Łukasz e36 - do potwierdzenia jezeli ktos jest zainteresowany to prosze pisac do mnie na PW.
-
Jakie auto do jazdy po torze?
E30 318si, mozesz posmigac po lotnisku, w KJS, SuperOES, BMW Challange, RPP a za 15 000 mozna juz fajnie zrobic taki samochod, pogadaj z Igorem.
-
Trening w Ułężu, 2011.03.12 ( sobota )
sezon na "slicki" dopiero sie zaczyna :twisted:
-
Trening w Ułężu, 2011.03.12 ( sobota )
Witam, Piotrek Wroblewski organizuje pojezdzawke w Ułężu w te sobote, 9-15, 200-250 zl ( w zaleznosci od ilosci samochodow ). Jezeli ktos jest chetny to prosze donic na numer 605 612 812
-
Jakie auto do jazdy po torze?
jest bardzo fajny amatorski cykl BMW Challange http://www.bmw-challenge.pl/ gdzie E30 318si swietnie sie sprawdzi, w KJS tez mozna spokojnie powalczyc o wysokie miejsca nawet w generalce, jezeli chcesz sie scigac na torze to aby walczyc o czolowe miejsca w generalce np. w Kielcach na SuperOES to trzeba miec M3 3.2l albo innego potworka E30 318is mozna tez uzywac w RPP ( jak juz bedziesz mial licencje )
-
Opony typu Slick
slick to inna bajka jesli chodzi o trzymanie i zuzycie, ceny tez sa zdecydownie wyzsze niz opon drogowych najbardziej oplacalny jest zakup uzywnych markowych opon ( oczywiscie trzeba sprawdzic jak one wygladaja )
-
Ułęż 5 marca 2011
Jak snieg nie spadnie to na 100% tam juz nic nie ma :( Ułęż tez jest fajny jak nie ma sniegu, moze nawet fajniejszy ale zdecydowanie trzeba miec letnie opony bo zimowki straca kilka milimetrow.
-
M3E30 Rally Felix Car
srub, podkladki i cybanty no bez przesady :lol:
-
Opony typu Slick
ja mam :) napisz mi maial na pw to dostaniesz zdjecia
-
M3E30 Rally Felix Car
kurcze ale Ci zazdroszcze
-
M3E30 Rally Felix Car
fajnie :) kiedy bedzie mozna sie przejechac?
-
Wyjazd na Nurburgring
http://www.youtube.com/watch?v=n2Q4MBAjL7Q&feature=related
-
M3E30 Rally Felix Car
fajnie, kiedy planujesz wyjechac z garazu?
-
BMW-Challenge na Barbórce ! Potrzebne wsparcie dla RWD
http://rallyonline.pl/index.php?1&modex=pnews&&s=30442
-
BMW-Challenge na Barbórce ! Potrzebne wsparcie dla RWD
w takim "rajdzie" duzo zalezy od szczescia ( wielokrotnie niesamowite wyniki na Karowej )
-
BMW-Challenge na Barbórce ! Potrzebne wsparcie dla RWD
jak bedzie taka pogoda to RWD nie ma szans :( trzeba maile wysylac :)
-
VII runda RAllyland WRC Puchar 2010
pogadaj o tym na CB z kierowcami TIR-wo :wink: fakt, ze juz na takim amatorskim poziomie nie jest tanio a im wyzej tym drozej :(
-
Wyjazd na Nurburgring
fajne :)
-
VII runda RAllyland WRC Puchar 2010
jutrona gokartach zemscimy sie na szykanach z opon, tutaj nie dodaja 10s za potracenie, mozna zdrowo przywalic :lol: