Treść opublikowana przez jacekkarasowski
-
W przednim zawieszeniu coś "brzęczy",dzwoni.
brzekniecie blachy przy wylaczaniu-jest u mnie... a przy jezdzie po drobnych dziurach-jakis odglos lamiacych plastikow... wyjscie-radio glosniej panowie i po usterce :liar:
-
E39 JAK WYMIENIC CHLODNICE????
nie dyskutuje z toba bo jestes pusty widze ze zrobiles kupe w gacie,bo juz zaslaniasz sie KK . a mamusi sie juz poskarzyles???
-
przod sie podwyzszyl
ostatnio zlapalem kapcia.przednie kolo.przod poszedl w gore na wulkanizacji.. efekt byl taki ze jezdzilem jakies 5 dni z przodem do gory jak startujacy samolocik...potem pomalutku to usiadlo.
-
E39 JAK WYMIENIC CHLODNICE????
chodzi o to iz w sklepach w mojej miejscowosci zostalem poinformowany iz nie ma takiej chlodnicy dostepnej inaczej niz w serwisie. a pytanie gdzie kupic oznacza czy moze ktos ma jakis adres sklepu internetowego,albo cos...
-
E39 JAK WYMIENIC CHLODNICE????
w miejscowosci w ktorej mieszkam za taka odzywke DOSTALBYS W RYJ ODE MNIE !!!!
-
E39 JAK WYMIENIC CHLODNICE????
mala niescislosc-cieknie chlodnica wody.... to juz wiem jak sie dobrac pytanie-gdzie kupic tanio nowa???? 2,0 d
-
E39 JAK WYMIENIC CHLODNICE????
widze brak pomyslow...
-
E39 JAK WYMIENIC CHLODNICE????
E39 2,0 d .z klima. cieknie lekko chlodnica :mad2: jak ja najprosciej wymienic domowym sposobem???? jaka kupic-nowa z podroby czy uzywana????
-
Amortyaztory gazowe do 318is coupe???? co sadzicie?
tylko gazowe... olejowe to mialy maluchy :norty:
-
żarówki 100W do halogenów?
nie zalecam,pare rzeczy moze sie stopic...
-
kupie skrzynie
oj oj :nienie: chyba nie ten dzial forum kolego :naughty:
-
Luz na przekładni kierowniczej e39
czy ktos to robil we wlasnym zakresie i jak mu wyszlo????
-
Jak naładować akumulator?
a nie lepiej kupic nowy????
-
Luz na przekładni kierowniczej e39
mam nadzieje ze to dziala,bo podejrzewam to co sie u mnie telepie to cos w przekladni
-
zmniejszenie spalania
magnetyzery to ...... nie kupuje sie tego badziewia...
-
Luz na przekładni kierowniczej e39
czy mozna go jakos zmniejszyc bez regeneracji????pojawil mi sie minimalny luz,i czy jest tam jakas sruba regulacyjna albo cos takiego????moze jakies fotki,czym pokrecic zeby bylo dobrze...
-
E39 2,0 d-jak skutecznie,tanio zabezpieczyc ???
jacekkarasowski odpowiedział(a) na jacekkarasowski temat w Alarmy i inne elektroniczne zabezpieczeniai co,zadnych pomyslow????
-
pewnosc prowadzenia w zakretach - zawiedziony
Muszę się przyznać, że moje poprzednie A4q prowadziło się lepiej/stabilniej niż moje obecne e39, pomimo że nie było ani tanie ani okazyjne. mialem wczesniej a4 ,bezwypadkowe a zona miala a3 i nie ma zadnego porownania jesli chodzi o prowadzenie .moje e39 prowadzi sie ciut lepiej niz a6 ktorym jezdzilem wczesniej.
-
pewnosc prowadzenia w zakretach - zawiedziony
podejrzewam ze bmw bylo tanie i okazyjne,wiec tak samo sie prowadzi.... to musi byc prawdziwy dramat zeby polo prowadzilo sie lepiej niz auto klasy bmw 5 lub audi a6...
-
pewnosc prowadzenia w zakretach - zawiedziony
ja mam 235/40/18 i wszystko ok,problemem sa koleiny,ale bez dramatu
-
Dość głośno
bedzie ciszej jak wstawisz tlumik srodkowy,ale o ile tego nikt nie powie,zalezy co tam masz na koncu.. osobiscie zawsze bylem,jestem i bede przeciwnikiem takich operacji... musi byc kat,srodkowy i koncowy dedykowany pod auto
-
pewnosc prowadzenia w zakretach - zawiedziony
zawsze istnieje szansa ze bmw jest oczywiscie bezwypadkowe,bo kolizja z tirem na niemieckiej autobanie to w koncu nie wypadek :shock: a tak powaznie,trzeba sprawdzic konkretnie geometrie,bo bmw nie ma prawa robic takich rzeczy,bynajmniej moje nie robi
-
Elektrozawor a pompa wtryskowa
ja bym sobie dal spokoj z elektrozaworem na przewod paliwowy.... bo przede wszystkim musi to mbyc dobry zawor,zebys nie stanal na miescie... mi zalozyli taki zaworek na przewodzie,jazda probna polaczona z wyjazdem do bankomatu by zaplacic za robote i wrocilem na lince-zawor sie spalil-taki z allegro za 50 zl
-
pyt. o prędkość maksymalną 2,5TDS
a ja swoja 2,0d e39 jechalem 205km/h na lekkim chipie,opony 17,i cos moze jeszcze na zaglach by bylo szybciej... 2,5 tds powinien 210 z palcem w ....
-
E39 2,0 d-jak skutecznie,tanio zabezpieczyc ???
E39 2,0 d-jak skutecznie,tanio zabezpieczyc przed kradzieza???? jakies pomysly??cos moze jest do zrobienia we wlasnym zakresie???