Treść opublikowana przez Mlodzik18
-
Problem z tankowaniem
Dam Ci dobra rade. Jak tankujesz do pelna to nigdy nie lej po sam korek, tylko do pierwszego odbicia. Czasami ludzie leja i leja az im sie wylewa. to jest duzy blad, pozniej przez to sa takie problemy. Lej tylko do pierwszego odbicia, takie trzy tankowania wystarcza i bedzie ok. Pozdrawiam.
-
założenie autoalarmu
A dla mnie znalzl by sie ? E39 530D Touring 09/2002
-
Jak mapa ?
Witam, czy ktos zna dokladna nazwe mapy Polski do E39 2002 rok ? Potrzebuje Polske, inne mam. Bylbym wdzieczny chociaz za sama nazwe i firme. Dzieki.
-
e38 z 2002r..????
A navi nie byla juz wtedy duza, nawet w e38 ?
-
Sensor deszczu w e39
a jestes pewien, ze masz czujnik ?
-
problem z EWS
Nie ma tam jakiegos Bosch service ?? Oni wszystko umieja. Dowiedz sie i oddaj tam auto. Pozdrawiam.
-
Kupilem 530d 2002r. Długo kręci przy odpalaniu! ROZWIAZANIE
Dobrze gadasz ja tez mialem pre-heating po tym jak uruchomilem ja w mrozie, tak to nigdy nie zapalila mi sie zadna dodatkowa kontrolka. Chyba tak po prostu jest w 530d.
-
Czy mozna odtwarzac filmy DVD w BMW e39 2002 r. z navi ?
Czy mozna odtwarzac filmy DVD w BMW e39 2002 r. z navi ? Mam ta navi 16/9 i czytnik DVD do map, czy da sie tak zrobic, zeby mozna bylo przez ten czytnik ogladac fimy, czy nie bardzo ?
-
Kupilem 530d 2002r. Długo kręci przy odpalaniu! ROZWIAZANIE
Nie wiem jak sprawdzic jak dlugi mi sie swiece grzeja. NIe mam zadnej kontrolki od swiec. Jak raz odpalalem po mrozie to wyswetlil sie na kompie FAST HEATING czy cos taiego. Czyli, ze sie grzeja. Ogolnie mnie to denerwuje. Musze jehcac na kompa.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
No ale sie usmialem. :P
-
opinie na tamet kierowcow w bmw
Ja ostatnio slyszalem tekst skierowany do mnie, ze BMW kosztuje tak duzo, bo tylko za marke sie przeplaca :) Taki znajomy mi to powiedzial. I jeszcze mowi, ze BMW jest drogim autem i awaryjnym :duh: No nie moge takich ludzi sluchac, bo naprawde Oni o niczym pojecia nie maja. Takim zdaniem rzucil mi gosc, ktory na codzien jezdzi Fiatem Punto ! 1.2. !!! I oczywiscie nie warto wogole dyskutowac z takim czlowiekiem. On wie o wiele wiecej o tej marce, mowi, ze BMW to skort od Bedziesz mial wydatki i koniec. Placi sie tylko za znaczek a jakosc jest taka jak w innych autach. To sa wlasnie opinie ludzi, ktorzy nigdy BMW nie jechali, albo przynajmniej nie prowadzili, a ich gadanie wynika z czystej zazdrosci. Dla mnie BMW jest numerem 1, reszta sie nie liczy. Wystarczy kupic najzwyklejsze BMW, przesiasc sie z jakiego kolwiek innego auta i od razu zmienia sie zdanie. Znalem kilka takich osob, z takim samym zdaniem tylko do czasu kiedy nie namowilem ich do kupna. Po tym jak juz zaczeli nimi jezdzic to wtedy zaczelo sie odkrywanie jak wiele zalet ma BMW. Pozdrawiam.
-
Uwaga,oszustwo - E39 z allegro z sekwencja
No to nie mow, ze tego nie robisz, bo nie wiesz co to znaczy.
-
Uwaga,oszustwo - E39 z allegro z sekwencja
Nie, nie bylo lepiej i nie musisz sie juz lizac. Mogl rownie dobrze napisac mi, zebym tak nie pisal, a nie od razu wystwiac ostrzezenie :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: Pozdrawiam, koniec tematu.
-
Znów BMW w roli Gangsta wozu
Tak jak mowisz, to jest smieszne, ale czy popdjedziesz nowa czy stara Beemka to jest respekt. Troche glupie :)
-
Uwaga,oszustwo - E39 z allegro z sekwencja
WOW, to o tym nie wiedzialem, ciekawe. Naprawde bardzo ciekawe. To w takim razie skad od razu te przypuszczenia ze to przeklenstwo ? Napisalem chu.... , moze byc 1000 innych slow. To jest zalosne. Nie przeklnalem i tyle. Gdybym przeklnal to napisalbym caly wyraz. Wlasnie po to tego nie zrobilem, bo nie chchialem, a dostalem ostrzezenie. Zalosne, ale kij z wami.
-
Uwaga,oszustwo - E39 z allegro z sekwencja
Ale czy ja przeklanalem ? Bo to jest ciekawe.
-
Uwaga,oszustwo - E39 z allegro z sekwencja
Ostrzeżenie. Czy tak trudno powstrzymać się od przeklinania na forum? :? Czy Pieprz...ony to jest takie przeklenstwo ??? Gdybys jechal kilka razy po auto tak samo jak opisywal kolega ZANJAC to inaczej bys mowil. I generalnie mam gdzies Twoje ostrzezenia. Nie problem zlozyc nowe konto. BASTEK zajmij sie czyms innym, bo to Ci nie wychodzi.
-
Czy czujniki cofania to standatd w E38 ?
Opcja
-
opinie na tamet kierowcow w bmw
A ja sobie kupilem kolejne BMW i mam gdzies co mowia inni. Wszyscy sie leja, ze jeszcze powinienem dres zalozyc. Czuje ile razy, ze to jest z zazdrosci. Niby zartem, ale wyczuwa sie taka zazdrosc u innych. Kazdy wie, ze auto BMW nie jest takie tanie w utrzymaniu i boli to innych, ze ich na to nie stac, wiec pozostaje krytykowac. Ja slysze wciaz teksty od innych, ze BMW jest drogie i awaryjne, ze jest dresiarskie, ze zwykly czlwoiek nie kupi BMW, tylko handlarz narkotykami, albo zlodziej. Takie sa opinie ludzi, ktorzy na codzien smigaja Fiatami, Renault, skodami itp. Sami zauwazcie. Tak niektorych to bardzo wkurza :) Ale to dobrze, sami sa sobie winni, ja bede dalej jezdzil BMW, bo taczkami nie mam zamiaru. Pozdraiwam.
-
pomoc przy kupnie E39 Poznan - Wazne
Jestem z Ponzania, moge rzucic okiem na autko.
-
Uwaga,oszustwo - E39 z allegro z sekwencja
Ja bym powiesil tych smieciowatych handlarzy i innych klamcow. Bym ich najchetniej powystrzelal. Po prostu nie wiem jak mozna byc takim chu......., pieprzone fagasy. No nie moge przezyc tego, ze zyje w takim kraju gdzie ludzie sa takimi palantami.
-
Co zrobić z hamulcem recznym ? Slaby
Witam, wlasnie zakupilem 530d z 2002r i powiem Wam, ze mam reczny taka siekiere, ze sie w glowie nie miesci. Na probe zaciagnalem jak jechalem wolniutko i od razu chwycil i zblokowal kola. Nie wiem czy po prostu po lifcie cos poprawili, ale w mojej poprzdniej 535i z 1997 roku, hamulec byl tragicznie slaby, chociaz klocki i wszystko bylo ok. Pozdrawiam
-
Kupilem 530d 2002r. Długo kręci przy odpalaniu! ROZWIAZANIE
Zdiagnozuje. Na kompie. Generalnie to zawsze jest tak samo, po za tym nie ma zadnbych objawow, silnik nie bierze oleju, nie dymi, pracuje rowniutko, wchodzi ladnie na obroty, ma super przspieszenie. Co by sie dzialo gdyby bylo cos z kompresja ? Po za tym autko zawsze jezdzilo na swiezym oleju i tylko po autostradach, takze watpie w ta kompresje, szczegolnie, ze auto bylo do samego konca w pelni serwisiowane ze wszystkimi inspekcjami. Dzieki za pomoc, jutro jade na kompa.
-
Kupilem 530d 2002r. Długo kręci przy odpalaniu! ROZWIAZANIE
No trzymalem dluzej i wciaz to samo. Jakie zawory wrotne ? Co to jest ? Do wymiany ?
-
Kupilem 530d 2002r. Długo kręci przy odpalaniu! ROZWIAZANIE
Dzieki za odpowiedzi, naprawde pomogliscie mi !!!!! :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :worried: :duh: :duh: