Treść opublikowana przez Mlodzik18
-
od kwietnia na swiatłach jednak 24/h
To przeczytaj sobie to co napisales i zastanow sie gdzie tu jest sens. Jesli w sloncu slabo widac swiatla to samochod Twoj jest tym bardziej slabiej widoczny bez wlaczonych swiatel. Kazdy kto jezdzi duzo po trasie nie po miescie bedzie tego samego zdania, ze swiatla powinny byc wlaczone przez caly rok w dzien i w nocy.
- Książka Servisowa
-
Jaki przebieg Wasze E39 530D po liftingu
Manual, po za tym bezproblemowy. MOze cos w skrzyni, moze cos z wałem, nie wiem.
-
Jaki przebieg Wasze E39 530D po liftingu
Tak, juz bylem u mechanikow, nikt nie moze nic znalezc. Rozkladam rece. Nie wiem co zrobic. Pod komputerem juz tez byl.
-
wzmozone kontrole policji ! u was tez tak ?
Tak sie dziwnie sklada,ze przejechalem Europe wzdluz i wszesz od Dublina po Giblartar i z Zywca po Chevez w Portugaliii wiem co pisze.A zeby bylo smieszniej CB lezalo pod siedzeniem nie podlaczone.Po Polsce naszej kochanej tez duzo hulalem.I jakos mi to nie bylo potrzebne.A Tora ma racje z tymi karami.Jak widze tych oslow jezdzacych po 150 km/h w miescie to noz w kieszeni sie otwiera.A ty Bono pewno miales juz jakas role w Piracie i dlatego tak piszesz.Pzdr.Ps we Wloszech koledze za zawracanie na autostradzie ciezarowka dali 3500e kary i zatrzymali auto na poczet przyszlej kary.Dwa razy musielismy jechac na rozprawe do Udine. Niezłe głupoty gadasz stary :mad2:
-
Lampka licznika przygasła.
Witam, czy ktos wie czy łatwo jest zmienic zaroweczke w liczniku ? Przygasła mi ta która oświetlala temperature zewnętrzna. Ledwo co teraz widze. Dzieki.
-
Jaki przebieg Wasze E39 530D po liftingu
Ile Cie kosztowala turbina ?>
-
Jaki przebieg Wasze E39 530D po liftingu
530d 2002 r. 200000 km, Mam delikatne drgania calego auta podczas gdy jade na 4 lub piatym biegu w okolicach 80 km/h i wcisne do konca gaz, auto wpada w delikatny rezonans i galka biegow troche drzy. Po za tym fajnie, ani grama oleju nie bierze i pracuje rowniutko.
-
530d Dziwne drgania podczas jazdy
Hehe. ja mam ten sam problem, jakis tydzien temu wymineialem wtryskiwacz, po jego wymianie tak sie zaczelo dziac. Jezdzilem do mechanikow i zadnych luzow nie znalezli, wszytskie poduchy ok, oddalem znowu auto do tego samego warsztatu co mi wymieniali wtryskiwacz i teraz czekam na auto, jeszcze nie odebralem. To bedzie raczej od wryskiwacza, bo dziwnym zbiegiem okolicznosci zaczelo to wystepowac wlasnie po jego wymianie.
-
reklama renault w tv
Renault jest bezpieczne i to niepodważalnie. Z praktyki wiem i znam ludzi, ktorzxy jezdza nowymi renault, czesc z nich juz by dawno nie zyla gdyby jechali innym autem. Ale oprocz bezpieczenstwa to te samochody nie maja sie czym chwailic.
-
Gałka biegów drży podczas przyspieszania. Wtryskiwacz ?
Nie ma zadnego luzu w zawieszeniu silnika ani skrzyni biegow, kolo dwumasowe tez ok, mechanik powiedzial mi, ze prawdopodobnie bedzie to wtryskiwacz. Auto przy wiekszym obciazeniu wpada w delikatne wibracje i wydaje specyficzny dzwiek.
-
Gałka biegów drży podczas przyspieszania. Wtryskiwacz ?
Dzieki wielkie. Podjade.
-
Gałka biegów drży podczas przyspieszania. Wtryskiwacz ?
I na wduszonym sprzegle i na nie wduszonym telepie przy gaszeniu. Czy to wyklucza kolo dwumasowe ?
-
Gałka biegów drży podczas przyspieszania. Wtryskiwacz ?
Mozesz mi dac dokladny adres. Mam nic nie mowic, tylko powiedziec, ze gałka biegów drzy podczas jazdy?
-
Gałka biegów drży podczas przyspieszania. Wtryskiwacz ?
Juz nie wiem co robic i do kogo jezdzic, wszyscy wszystkich oszukuja. Moze pojade do Mikołajczaka na strzeszyńskiej. Dzieki za info, juz wiem ile mnie wiecej to kosztuje.
-
Gałka biegów drży podczas przyspieszania. Wtryskiwacz ?
Nie rozumiem. Mozesz rozjasnic ? Znacie kogos kto nie robi w bambuko ?
-
Gałka biegów drży podczas przyspieszania. Wtryskiwacz ?
Sprawdze.
-
Gałka biegów drży podczas przyspieszania. Wtryskiwacz ?
Kurcze juz nie wiem. Nic nie telepie na jalowym. Tylko przy wylączaniu silnika tak mnie zatelepie. Bylem w dlugiej goslinie i tak mi powiedzieli, ze prawdopodobnie to jest to.
-
Gałka biegów drży podczas przyspieszania. Wtryskiwacz ?
Bylem u mechanika i powiedzial mi, ze kolo dwumasowe rozwalone, Prawdopodobnie. Naprawa 1200 zl, z czesciami.
-
Gałka biegów drży podczas przyspieszania. Wtryskiwacz ?
Dzieki wielkie. Jutro jade do mechanika. Pozdrawiam.
-
Jak traktujecie swoje BMW ??
Mnie wkurza jak kogos podwoze np. jakiegos znajomego lub znajoma, ktora czesto ze mna nie jezdzi i najgorsze jest jak wsiadaja lub wysiadaja. Zawsze, ale to zawsze musza tymi szkitami zachaczyc mi plastik przy wchodzeniu, lub drzwi przy wychodzeniu. To mnie strasznie denerwuje. Zawsze po tym musze sprzatac i patrzec na ryski, ktore sie pojawiaja.
-
Jak traktujecie swoje BMW ??
Niestety mam taka sama chorobe.
-
kiepskie ogrzewanie w 530d tez tak macie???
A gdzie niby jest to webasto ? Bo ja tez mam ten tlumiczek pod autem i leci z niego dymek jak wlacze rano autko. Pod maska mam napisane WEBASTO, ale chyba go nie mam. W ksiazce serwisowej nie ma tego w wyposazeniu wymienionego. Obok tej naklejki webasto sa takie dwa bolce do przykrecenia czegos. Moze po prostu mam mozliwosc dolozenia czegos, zeby miec webasto. Jak myslicie. Jesli chodzi o ogrzewanie to u mnie jest ok, chocuiaz czsami wydaje mi sie, ze nie grzeje tak jak powinien, po przejechaniu jakis 20 km jakby torche slabnie. Nie wiem.
-
Ile kosztuje ubezpieczenie od samej kradziezy w PZU ?
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Mlodzik18 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneZ tego co wiem to tylko PZU
-
Kupilem 530d 2002r. Długo kręci przy odpalaniu! ROZWIAZANIE
No wiedzialem, ze nie mam do nich jezdzic. To sa sciemniacze. Podaje adres: Gruszczyn k. swarzędza, nr tel. 618150094 Zadzwon jak mozesz i powiedz, ze znajomemu (Mi) wymienili wtryskiwacz za 450 zl. Czarna BMW e39 530d Touring. Zobaczymy co powiedza. Juz mi drugi raz podpadli. NIe bede juz do nich jezdzil.