Treść opublikowana przez Mlodzik18
-
E38 735i 1998 WBAGG410X0DN60923
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Qdlaty90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZabawni jesteście czasami, współczuje tylko tym sprzedawcą, którzy muszą Was wysłuchiwać :D. Każdy kto ma łeb na karku, bierze auto do serwisu nieautoryzowanego BMW na sprawdzenie i tyle. Ludzie szukają starych luksusowaych aut, chociaż nie zdają sobie sprawy, że ich na nie stać. Kupno za 18k pln to jedno, ale żeby zdrowo esploatować takie auto potrzebujesz drugie tyle przez następny rok. No chyba, że nikomu nie przeszkadza, że tu coś stuka, tu coś nie działa...
-
E38 735i 1998 WBAGG410X0DN60923
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Qdlaty90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto 16 lat i za 18k pln, ja bym dzwonił od razu do niemieckiej ambasady, później do właściciela niemieckiego, później wziął ją do ASO niemieckiego na dwa dni testów i dopiero później do polskiego ASO, następnie rozważałbym kupno :cool2:
-
BMW E46 330d coupe, ELBLĄG WBABV910X0PJ84090
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Koniec69 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPosluchaj doswiadczonych zeglarzy ;). Nikt raczej Ci tego auta nie obejrzy. Ten samochod cuchnie plakiem, ja bym sobie darowal, dobrze Ci radze :)
-
E61 530d 2009r. Kostrzyn n. Odrą WBAPX71060C104120
Mlodzik18 odpowiedział(a) na sankey temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczyli jednak auto nie sprzedane jeszcze ;)
-
BMW E46 330d coupe, ELBLĄG WBABV910X0PJ84090
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Koniec69 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNikogo wyobraźnia moim zdaniem nie ponosi. Auta są dość unikatowe, nie ma ich dużo i to je wyróżnia. Sztrucli poskładanych z 15 jest pełno, od koloru do wyboru, prawie jak w salonie, ale znaleźć auto dobre jest niestety bardzo ciężko. Takie auta sprzedają się w Niemczech, w Polsce to byle burak chce jeździć byle najnowszym modelem, byle jak najtaniej, i byle sąsiada zazdrość zżerała, bo głupek kupił e46 330cd za 40k pln a ja już swoją e90 318d po lifcie w takiej cenie wyrwałem :mad2: Problem tylko w tym, że zostawia cztery ślady, ale czujnik pokazał 120 i pierwszy lakier Panie. A na liczniku 1 z przodu, bo te z "dwójką" to już na złom się nawet nie nadają.
-
E61 530d 2009r. Kostrzyn n. Odrą WBAPX71060C104120
Mlodzik18 odpowiedział(a) na sankey temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie miałem przyjemności kupować takiego auta, ale element oczywiście cały trzeba malować.
-
BMW E39 Lipowa WBADD110X0BN14904
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Kharis temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzygotuj się na wymianę pompy ABS, a nie czujnika. Uczciwy opis na duży plus.
-
BMW E46 330d coupe, ELBLĄG WBABV910X0PJ84090
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Koniec69 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeździcie i wracacie, bo szukacie okazji. Nawet w Niemczech można kupić sztrucla jak celujesz w najtańszego. Stąd nieudana wycieczka do Nimiec. Gdyby to auto kosztowało ok 35k pln to zastanawiał bym się nad obejrzeniem go, przy tej cenie to strata czasu, 99% to sztrucel, w dodatku wyplakowany, fujjjj!
-
E61 530d 2009r. Kostrzyn n. Odrą WBAPX71060C104120
Mlodzik18 odpowiedział(a) na sankey temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNawet fabryczną powłokę można poderwać myjką ciśnieniową, wystarczy, że najpierw zostanie uszkodzona od kamieni - co w przypadku zderzaka przedniego jest właściwie na polskich drogach normą. A BMW ma zderzak dość pionowo i jest szybkim autem, więc tym bardziej jest narażone na te problemy. Niekoniecznie musi być "drugie dno". Widać, że TO auto w tym zalewie męczenników (igiełek od dziadka Niemca - co płakał jak sprzedawał) wyróżnia się naturalnością, a przy dobrze skalkulowanej cenie takie egzemplarze schodzą łatwo i szybko. I tyle. A, że porządne auto używane jakieś mankamenty może mieć - to raczej dla kupującego na plus, bo na naszym rynku występuje deficyt normalnych ludzi sprzedających normalne auta. Większość to od Mirka lub klik klik Dokładnie, nie raz widziałem auta z fabryczną powłoką lakierniczą, nawet w Niemczech, z których schodził klar na zderzaku bądź na drzwiach w dziwnych miejsach. Najczęściej właśnie e60.
-
ICOM problem z konfiguracją?
Bardzo dziwne, spróbuj z inną e46. ICOM musi działać z każdym z tych auta bez problemów.
-
X6 E71 Poznań/Kołobrzeg WBAFG81010l284141 UWAGA!!!
Mlodzik18 odpowiedział(a) na PABLOraciaz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożna również kupić auto w Niemczech i później przepuścić przez bank i wziąć w leasing.
-
X6 E71 Poznań/Kołobrzeg WBAFG81010l284141 UWAGA!!!
Mlodzik18 odpowiedział(a) na PABLOraciaz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo żaden problem :)
-
X6 E71 Poznań/Kołobrzeg WBAFG81010l284141 UWAGA!!!
Mlodzik18 odpowiedział(a) na PABLOraciaz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo niezła historia, współczuje. To co mógłbym Ci kolego doradzić (patrząc na koszty jakie poniosłeś) to wybranie się do Niemiec po taki samochód. Ceny oscylują w oklicach 30-35k EURO + opłaty tutaj ok. 30k pln i masz samochód prawie w tej samej cenie, ale bez nerwów i naprawdę zadbany.
-
E61 530d 2009r. Kostrzyn n. Odrą WBAPX71060C104120
Mlodzik18 odpowiedział(a) na sankey temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa 5 letniego diesla to przebieg normalny, nie żaden spory. Spory byłby gdyby miała teraz 300. Ja się trzymam wersji, że jednak auto można sprzedać drożej, gdy wszystko z nim ok. Przejedź się, zobacz jej stan i zdaj relacje, z chęcią przeczytam.
-
BMW E38 740i WBAGF81010DK69236
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Qdlaty90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoim zdaniem trzeba mieć dużo pieniędzy, żeby kupować starą 7-mkę. Wiem, że wiekszość ludzi myśli, że 18k zł wydane na takie auto to już wszystko, a później "będzie jak będzie". Niestety e38 to klasa i koszt utrzymania takiego auta będzie po prostu wysoki. Jeśli kolego przeraża Cię kupno e38 za 18k pln to odradzam Ci kupno takiego auta w ogóle. Prawodpodobnie nie wiesz czego szukasz, a raczej szukasz cudów w 16 letnim pojeździe. Za igłę też pewnie byś nie zapłacił 30k zł, bo przecież to 16 letnie auto, nawet gdyby było idealne to dla Ciebie na pewno nie jest warte tej kasy, bo w końcu za takie pieniędze to już dostaniesz e65 z 2005 roku...
-
E61 530d 2009r. Kostrzyn n. Odrą WBAPX71060C104120
Mlodzik18 odpowiedział(a) na sankey temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena bardzo okazyjna jak na takie wyposażenie, jest naprawdę bogata. Silnik to nie 245 km tylko 235 M57. W e60 nie było silników N57. Jeśli auto było w leasingu w Niemczech to bardziej stawiam, że przez 3 lata na luzie zrobiła 200k km. Ale kto wie, może to rzeczywiście okazja w co wątpię. Cena jest po prostu trochę za niska.
-
BMW E90 218 lub 320
Mlodzik18 odpowiedział(a) na AsiaBe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŚwieżak :D Ach te przebiegi ;)
- ASO BMW Poznań
-
[E91]Kodowanie lamp przeciwmgielnych
tak
-
pytanie odnośnie wymiany rozrządu N47.
Zaczyna się :mrgreen:
-
e90 320d 2010r zgasła i koniec co to?
Ja stawiam na łańcuch, niestety. Kiedyś miałem zerwany i ładnie kręcił, a silnik do wymiany ;). Masz wersję 184 KM?
-
gong od wlączonych swiatel nie dziala
A to się stalo nagle, czy miałeś tak od początku? Kodowałeś auto?
-
gong od wlączonych swiatel nie dziala
wszystkie inne gongi dzialaja? Sprawdzasz rozumiem z wyjetym kluczykiem, otwartymi drzwiamy i swiatlami na postoj lub mijania?
-
[E91] LCI - DRL fail
Zarówki do ringów są H7 o ile wiem...
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Ale nie jest tak, ze oprocz amorow musisz tez zmienic sprezyny, aby miec M zaieszenie?