Treść opublikowana przez Mlodzik18
-
zolta ko trolka otwartego okna
Tak, zaprogramowanie do nowszej wersji bardzo często rozwiązuje problem. FRM odpowiada za szyby :)
-
zolta ko trolka otwartego okna
Prawdopodobnie chwilowy błąd. Można przekodować moduł świateł i skasować błędy, powinno być ok. Raczej to nie żadne uszkodzenie.
-
Kodowanie e90 mp3 problem z NCS Expert
Swiatel nie zakodujesz NCSem przy otwieraniu, po prostu nowszy FRM2 Poszukaj, jest duzo tematow co mozna zakodowac.
-
Kodowanie e90 mp3 problem z NCS Expert
na allegro, caly modul swiatel musisz zamieni na nowszy. W zaleznosci od wyposazenia auta koszt modulu uzywanego to 200-500 zl + kodowanie.
-
Cofanie liczników - Dlaczego u nas to nie przestępstwo?
Obejrzałem ten filmik i zastanawiam się dlaczego u nas cofanie licznika nie jest przestępstwem? Dlaczego w Stanach, mimo, że gość utrzymuje, że tylko "naprawiał" liczniki to mimo wszystko został aresztowany. Dlaczego u nas nie dba się o pieniądze obywateli, a daje tak szeroką furtkę przestępcą dla tego jakże częstego procederu w naszym kraju? Po za tym zwróćcie uwagę, że pokazują twarz przestępcy, gdy u nas jest ona zawsze zamazana? Widać, że najlepiej w Polsce żyje się przestępcom. :mad2:
-
Kodowanie e90 mp3 problem z NCS Expert
Wymienić FRM1 na FRM2
-
INPA po POLSKU
Ten pierwszy kabel, spoko, ten drugi to ktoś chyba na głowe upadł :) K+dcan za ok 150 zł minimum, żeby był dobry. Jeśli chcesz to mam taki, który działa z e9x do 2012.
-
Jaki silnik do e90?
Nieprawda, to bardzo łatwo, tylko sortując ceny od malejących to nigdy nie znajdziesz, a stracisz tylko czas :). Najłatwiej jechać do Niemiec i kupić tam autko.
-
Asystent swiateł drogowych
Trzeba zakodować FLA, to wszystko.
-
Jaki silnik do e90?
60k pln to takie minimum. Czy wart, jeśli zadbany, skrupulatnie serwisowany, to nawet z przebiegiem 200k km jest wart tej ceny.
-
Jaki silnik do e90?
No to za 60k można już mieć coś takiego. Nie kupowałbym auta w Polsce, to po pierwsze. http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-320d-dpf-navigation-proffesional-stoff-pdc-al-16-hagen/198278685.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=100&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2008-01-01&negativeFeatures=EXPORT&maxMileage=100000&categories=Limousine&noec=1
-
Jaki silnik do e90?
Kup sobie 320d w sedanie rocznik 2007-2008 z przebiegiem ok 120-150k km, na taką Cię stać i będziesz zadowolony. Nie szukaj najtańszej 320d, nie łudź się też na okazyjne ceny, bo takich nie ma. Jak wydasz te 50k zł na to co wyżej napisałem to będziesz spał spokojnie. Z dieslami tak naprawdę nie ma żadnych problemów, a ludzie ktore je mają, posiadają auta już bardzo zmęczone i wyeksploatowane. Daruj sobie te 2.5l N51/N52, to wcale nie odpycha się tak jak mogłoby się wydawać, a bezawaryjne to te silniki też nie są.
-
Jaki silnik do e90?
Zależy czy kolega pisze o M47N2 163 KM, czy N47 ED 163KM rocznik od 2010? Cena ma tutaj znaczenie. Rocznik 2010 też dostaniesz, ale przebieg 150-200k km, nie mniej, jeśli ma to być auto bezwypadkowe.
-
INPA po POLSKU
K+DCAN do e90, ENET do Fxx. Niestety do e90 po 03/2008 nie każdy k+dcan będzie działał.
-
535d WBAPX91000CU59201
Mlodzik18 odpowiedział(a) na krecius3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo wlożenia pewnie jakieś 5000-6000 zł i wszystko masz cacy, jeśli nic więcej nie jest tam uszkodzone. Cześci oczywiście nowe, bo nie wyobrażam sobie wywalania klapek w kolektorze, jak już to tylko nowy. Autko fajne, ja bym rozważył zakup.
-
E91 320 WBAVU31070KY25576 Kutno
Mlodzik18 odpowiedział(a) na gregor23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż183k km, dobry żart.
-
EMBLEMAT NA TYLNĄ KLAPĘ BMW E90 2011R
Kup w ASO nowy, to nastepnym razem Ci nie ukradną.
-
zderzenie z dzikiem
No tak, bo jak agent jest cwaniakiem to nic nie mówi, zniesienie jest mozliwe juz od ok 4 lat.
-
zderzenie z dzikiem
Oni pokryją 80% naprawy, a Ty 20% :)
-
zderzenie z dzikiem
To jest MINI CASCO http://www.pzu.pl/c/document_library/get_file?uuid=9324d998-75c0-4d80-afa4-e84b53140d70&groupId=10172 Rozdział III pkt 3 Wkład własny wynika z ogólnych postanowień ubezpieczenia - i dwa lata temu na 100% nie można było go wykupić, może teraz coś się zmieniło... tego nie wiem I coś mi się wydaje, że w tym przypadku będzie też pomniejszenie o amortyzację wysokości 60% Ogólnie to ubezpieczenie jest do D...y Miałem nie raz AC, nawet 2 lata temu i zawsze możliwe było jego zniesienie http://ocwpzu.pl/minicasco-pzu
-
E92 335i nie działa dźwięk w radiu, oraz bluetooth
Bez kabelka i diagnozy to raczej nie dowiesz się co jest grane, albo nie-grane ;)
-
zderzenie z dzikiem
Bzdura, jak nie chcesz to nie musisz mieć żadnego wkładu.
-
zderzenie z dzikiem
Ale co złego jest w tej umowie? Przecież takie zdarzenia w pełni obejmuje. Po za tym nie musisz mieć żadnego wkładu właśnego jeśli nie chcesz.
-
Kodowanie DRL - BMW Z4 2006 - LH64597
Chodzilo o plik TRC FSW_PSW z odczytanym modulem swiatel.
-
DRL E91 2006 światła dzienne
Jak masz zakodowane DRL to działają na AUTO ale tylko w dzień, jak zrobi się ciemno to przełącza się na XENON. Jak masz zakodowane DRL to na 0 jest zawsze DRL, na postojowych jest zawsze DRL i postojowe na mijania są xenony.