Skocz do zawartości

maciek_bmw

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maciek_bmw

  1. maciek_bmw odpowiedział(a) na Filipe36 temat w E36
    miałem podobny problem i okazało sie ze to kabelki które ida do przepustnicy (sprawdz kosc i kable na całej dlugosci) nie wiem dokladnie czy to bedzie to ale warto sprawdzic...
  2. jeszcze jest kwestia przebiegu jak masz około 200tys to na twoim miejscu lałbym pólsyntetyk...
  3. maciek_bmw odpowiedział(a) na maciek_bmw temat w E36
    sprawdzałem ceny na stronie sznajdera i takie sa, w sklepie jeszcze nie byłem ale podejrzewam, ze beda mieli lepsze ceny jako stali odbiorcy...
  4. maciek_bmw odpowiedział(a) na MK - BMW Klub Polska temat w E36
    ale nie rozpisujmy sie na temat oleju bo to temat "rzeka" :lol:
  5. maciek_bmw odpowiedział(a) na MK - BMW Klub Polska temat w E36
    moze stwierdzili ze E-36 nie bedzie brało oleju :shock: mysle ze nie wykryje.... chyba zeby jakos przeprogramowac :D
  6. maciek_bmw odpowiedział(a) na MK - BMW Klub Polska temat w E36
    co do oleju nie mam pojecia bo jeszcze nie miałem niskiego stanu a podczas wymiany nie sprawdzałem... a klocki przynajmniej u mnie wyswietlaja sie tak jak w E-30 (przy zegarach)
  7. maciek_bmw odpowiedział(a) na maciek_bmw temat w E36
    biorac pod uwage sznajdera to nie jest taki tani PLUS 60 520 213,50zł VECTER SUPER PLUS 62 550 258,64 zł PLUS 65 640 261,08zł porównując z centra futura to 60 600 kosztuje około 250zł
  8. maciek_bmw odpowiedział(a) na maciek_bmw temat w E36
    jest lepiej bo poznałem nowa firme AKUMA :dance: no i troche bardziej sie przekonałem do centry futura :lol: szczerze to kupiłem auto z tym aku... i nie jestem w stanie powiedziec jak długo był eksploatowany, dzis mi nie zapaliła i okazało sie ze wartosc rozruchowa spadła i elektrolit stwierdził ze juz nie chce ze mna współpracować :cry2: podładowałem i niby działa... ale nie lubie niespodzianek na drodze wiec trzeba wymienic
  9. maciek_bmw odpowiedział(a) na maciek_bmw temat w E36
    oki dzieki wszystkim....
  10. maciek_bmw odpowiedział(a) na maciek_bmw temat w E36
    własnie tez mam varte tylko nadszedł jej czas co mnie szczerze mówiąc nie cieszy :cry2:
  11. maciek_bmw odpowiedział(a) na maciek_bmw temat w E36
    santex a ta AKUMA w wolnym tłumaczeniu nie nazywa sie "chcesz zapalic to pchaj" :roll2: bo w sumie to nie chce jakiegos g**na kupić
  12. maciek_bmw odpowiedział(a) na maciek_bmw temat w E36
    55 czy 60 :?: :?:
  13. maciek_bmw odpowiedział(a) na maciek_bmw temat w E36
    dzieki podobnie myslalem teraz pozostaje kwestia czy zwykły czy futura do ostatniego auta kupilem future ale nie miałem okazji go długo eksploatowac wiec nie wiem czy jest sens kupic future???
  14. maciek_bmw opublikował(a) temat w E36
    jak w temacie... chodzi mi bardziej o firme... i jakies obiektywne zdanie co lepsze przy czestych rozruchach silnika...
  15. bwiewi320i widze ze jestes z nowego sacza i masz takie samo auto, jesli moge spytac to gdzie zakładałeś gaz>>>
  16. maciek_bmw odpowiedział(a) na onyx temat w E36
    to juz nie jest normalne (pewnie z wydechu to jak diesel) podejrzewam ze norma spalin to nie jest taka jak powinna być....
  17. maciek_bmw odpowiedział(a) na onyx temat w E36
    dzieki za to oswiadczenie ale poczatkowo ta wypowiedz nie była smieszna i raczej nikt nie wziął jej jako żart... mam nadziej ze jestes szczery i twoje słowa "Powtarzam to był ŻART!" sa prawdziwe a nie wymuszone nasza reakcja.
  18. maciek_bmw odpowiedział(a) na onyx temat w E36
    fender widze ze mamy takie same silniki... ile tysiecy masz przejechane??? i jakbyś mógł okreslic dokładnniej ile ci bierze tego oleju
  19. maciek_bmw odpowiedział(a) na onyx temat w E36
    a masz instalacje gazowa?? wkrecasz ja czesto na obroty??
  20. maciek_bmw odpowiedział(a) na onyx temat w E36
    wiem wiem sprawdzałem to juz kiedys mamy takie same silniki 9chodziło mi tylko o róznice miedzy min a max) dzieki
  21. maciek_bmw odpowiedział(a) na onyx temat w E36
    osłabiłęs mnie tym stwierdzeniem :duh: dobra czyli na gazie ma brac troszke oleju to juz ustalilismy jeszcze mi powiedzcie jak ilosc oleju przedstawia bagnet jezeli jest max to pewnie 7 litrów a jezeli wskazuje dolna kreske to ile oliwy jest wtedy????
  22. robiłem ten test i tez zgłupiałem bo zadne dane nie pokrywały sie z przebiegiem ani zadne nie były wieksze od tego co pokazuje komp jako przebieg (a chyba nikt nie kopał licznika do przodu) i rzeczywiscie po wyswietleniu wszystkich wartosci był test zegarów
  23. własnie bo masz ponad 20 stron z tematami :modlitwa:
  24. maciek_bmw odpowiedział(a) na onyx temat w E36
    rozwijajac temat; jakies 3 miesiace temu kupiłem e36 320i miała wtedy 184tys przebiegu zaraz po kupnie wymieniłem olej na castrola magnatec (półsyntetyk) do 190tys czyli 6tys od wymiany stan na bagnecie z maxa spadł o 2mm; w srode załozyłem gaz i zrobiłem na nim do dzisiaj jakies 500km (zaraz po instaacji na bagnecie było 2mm ponizej maxa) dzis z ciekawosci sprawdziłem stan oleju i sie przeraziłem bo uciekły kolejne 2mm na 500km i w zwiazku z tym mam takie pytanie czy auto które jezdzi na gazie ma wieksza tendencje do spozywania oleju??? :cry2:
  25. maciek_bmw odpowiedział(a) na maciek_bmw temat w E36
    a gdzie macie ten spot???

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.