Treść opublikowana przez jakub
-
BMW e46 touring Toruń WBAEN31050PB60003
jakub odpowiedział(a) na Sirbielu88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle długo ten egzemplarz nie może się sprzedać. Ja to miałem szczęście :)
-
5 F10, WBAMX11070C978475
jakub odpowiedział(a) na mfialka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZależy do czego auto jest nam potrzebne. Ja nie cierpię gadżetów....ale obiektywnie trzeba przyznać, że czasy się zmieniają i trochę trzeba się zapoznawać, żeby nie zostać jaskiniowcem :) Też wybrałbym manual, ale obiektywnie rzecz ujmując automat jest lepszy. Mi np podobają się starsze beemki w surowych wersjach. Bez pakietów, ze skromnymi fabrycznymi felgami w jasnych kolorach. Wyglądają dziewiczo jakby świeżo wyjechały z salonu. Ilu jest takich klientów? 1%?
-
BMW E90 2.0 WBAVA51030VA58279
jakub odpowiedział(a) na myski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuta "dla kierowców" nie mają uchwytów na kubki.
-
E60 530i 2004, Łódź WBANA71000B610315
jakub odpowiedział(a) na Sokol1988 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoje podgrzewanie nie działa już drugą zimę. Uważam to za porażkę, że nie chce mi się tego naprawić.
-
F13 M6 2012 USA WBSLX9C57DD159898
jakub odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa Beemka wygląda na pokradzieżową, którą naprawili ....kradnąc następną. Nie wiem może już stary jestem ale auta które Blade wspomniałeś....Subaru GD i GC z przeza..istą GT tak. Resztą niech się bawią miłośnicy Play Station.
-
F13 M6 2012 USA WBSLX9C57DD159898
jakub odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż4 Dacie Duster. A tego Litwina to oglądam od roku.Mam dla niego do odrestaurowania Alfę z 1976 :)
-
E61 530D M-Pakiet WBAPX71030B580329
jakub odpowiedział(a) na paskud_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZgadza się. Auto jest z Ostrowa, a to zagłębie "francuzów" wiedzę powinni mieć. Gdybym ja sprzedawał i miał "czyste auto" to miałbym te dokumenty w archiwum
-
BMW X6M vin WBSGZ01080LM11916
jakub odpowiedział(a) na blachaxxx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLakieru nie dobierał niewidomy muzyk tylko sprzedawca lakieru po nr tegoż z tabliczki znamionowej. Nie da się "perłą" pomalować tak oddzielnie elementu, żeby pasował do reszty. Tu do reszty nie pasuje zderzak i błotnik prawy. Nie zmienia to faktu, ze to typowo buraczany model.
-
E61 530D M-Pakiet WBAPX71030B580329
jakub odpowiedział(a) na paskud_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochody we Francji mają rejestrowany przebieg podczas przeglądu rejestracyjnego. Może uda Ci się zdobyć te dane.
-
E39 3.0D Automat Vin:WBADP81080GW41962 Radom Korekta.
jakub odpowiedział(a) na dziku76 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeż nie podzielam zachwytu nad tą sztuką. Zdjęcia są dobre technicznie i tyle.
-
E39 525iA GU90946 Auto-Bawaria
jakub odpowiedział(a) na Nowak.1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzepisy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy były zawsze. Ile można gadać o prostych tablicach "dealerskich" czy o czasowym wyrejestrowaniu samochodu. Moja Mazda MX5 pomiędzy pażdziernikiem a kwietniem stoi w garażu i OC musi mieć opłacone. To samo dotyczy moich motocykli czy starej Alfy którą odrestaurowuje już dwa lata. OC muszę płacić. Dlaczego nie mogę mieć OC na siebie jako kierowca a muszę mieć na wszystkie auta? Wytłumaczcie mi jak mogę jednocześnie jechać każdym z nich? To jest państwo debili i biurokratów. Bez OC się nie odważę jechać , ale na lewych tablicach ...mam to w duuupie.
-
E39 525iA GU90946 Auto-Bawaria
jakub odpowiedział(a) na Nowak.1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tego co pamiętam wydawany jest próbny dowód do tych tablic ważny chyba 5 albo 7dni. Ciekawe co na to policja gdy zatrzyma auto z nieważnym dowodem ;) Będziesz musiał udowodnić, że jesteś białym człowiekiem. Nie bardzo rozumiem o co toczy się ten spór....wiem dlaczego się toczy i jest trochę żenujący. Szczególnie w wykonaniu strony "atakującej"
-
BMW M3 E90 WBSPM910X0E195977
jakub odpowiedział(a) na andrzejmakoho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażapex11 za 115tys to była DKG czy manual ? te 2 sa kilkanascie tys tansze. Jak obserwuje to za m3 istnieje magiczna bariera 100tys i nikt poniżej nie schodzi. Obserwuje ceny tych aut od 2lat i tak jak wtedy najtańsze sztuki były po 100tys tak są i dzisiaj :( troche chore te ceny auto 10lat i 100tys PLN i to jeszcze rozbitek albo skręcony. Po 120-130tys chodzą 335i z 2012/13 F30 a za rok pewnie i za 110 będą do wyrwania to pytanie czy nie lepsza 335i z 2012r F30 czy 2007 M3 jak nadal tak będą trzymać ceny Prawo popytu i podaży. Nie ma ich w ofertach dlatego są drogie...a to że ma 10 lat? Co z tego? Gdy będzie miała 30 lat nie kupisz jej za 300 tys :)
-
BMW E60 WBANA32030B351049
jakub odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA tak zupełnie poważnie...co Was to obchodzi? Że Beemka a nie Trabant, że tak pozwolę sobie sparafrazować ....
-
BMW e38 Biała/k. Częstochowy WBAGG81070DF88303
jakub odpowiedział(a) na rafix1982 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa nie widzę żadnej kropki....
-
E90 325i WBAUT71040A374358
jakub odpowiedział(a) na 4rtur temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo ale czego tu się bać? Wchodzisz pod auto lub tylko zaglądasz i od razu widzisz niefabryczną konserwację podłogi. Skreślasz auto. Gdzie tu tajemnica?
-
BMW E90 325i Sieradz WBAVB110X0VE32814
jakub odpowiedział(a) na karolmk4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTy tak na poważnie? E92 wygląda nieźle a z mpakiem rewelacyjnie. Na szczęście możemy się różnić w ocenach :) Mpakiet w 92 wygląda jako tako, ale w 91 i 90 bardzo źle. Dodaje optycznie kilogramów coś jak USA zderzaki w europejskich autach.
-
BMW E90 325i Sieradz WBAVB110X0VE32814
jakub odpowiedział(a) na karolmk4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdecydowanie wolałbym e46 w dowolnym nadwoziu niż szpetotę serii e9x Raz w życiu mą uwagę zwróciło e91...może dlatego że to było czerwone M3 :)
-
BMW 530i E39 Radom WBADS610X0GV41090
jakub odpowiedział(a) na ziomeczek122 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż5 tys km od zapisanego przebiegu we wrześniu 2015. Jak już ustalono PDC nie znikło bo go nie było, a śruba została pomalowana podczas usuwania rdzy z klapy. Mocny strzał zniszczyłby oryginalną szwedzką tablicę.
-
BMW e90 325D VIN: WBAVU710X0KC10353
jakub odpowiedział(a) na Piter02 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie rozumiem tylko po co Wam navi fabryczna w aucie gdy mapy z googla są 1000 razy lepsze. Poza tym ta "muszla koncertowa" na środku deski wygląda szpetnie. Naprawdę ceny spadły? Nie zauważyłem...
-
E60 2004 Staszów WBANA51060B030443
jakub odpowiedział(a) na przemque temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWpisuje co wielokrotnie było tutaj też pokazywane..... Dlatego też dokumentację do auta trzeba badać całościowo - analizować nie tylko poszczególne wpisy - lecz także przyglądać się całości. Co było robione, kiedy, jakie odstępy i na zdrowy rozsądek przestać szukać 10 letnich aut z przebiegami 5 cyfrowymi za okazyjne pieniądze. mmw - otwórz oczy, spójrz na książkę serwisową tego E60 i powiedz mi czy widzisz to samo co ja :?: :?: :?: wydanie auta 09.07.2004 <---- spójrz na sposób pisania cyfry 4 serwis 03.01.2013 <----- spójrz na podpis oraz sposób pisania cyfry 4 serwis 29.04.2014 <----- spójrz na podpis ( inny niż poprzednio ) oraz na sposób pisania cyfry 4 serwis 15.12.2014 <----- spójrz na podpis ( taki sam na ja pierwszym serwisie ) oraz na sposób pisania cyfry 4 chcesz dalej mi wmówić, że ta sama osoba nie wpisywała książki serwisowej :?: Oczywiście piłka zawsze jest po stronie internautów i forowiczów, ale ciężko posądzać handlarza o dbanie o takie szczegóły jak np to że podrobi pieczątkę i umiejscowi miasto z pieczątki w pobliżu miasta autentycznego badania technicznego, miejsca zamieszkania właściciela lub odwrotnie Firma Auto Marx istnieje naprawdę...no ale to akurat nie jest problem.
-
e60 545i 2004 Pawłów WBANB31070B079636
jakub odpowiedział(a) na neonik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobra bez filozofii tylko fakty. Co to jest (są) uszczelki płaszcza wodnego układu chłodzenia i przewód wodny? Naprawdę uważasz, że samochód z typowym problemem (znanym w N62), serwisowany w ASO, zostałby wypuszczony bez usunięcia wycieku? Przecież oni zacierali ręce z radości przy tym zleceniu...
-
e60 545i 2004 Pawłów WBANB31070B079636
jakub odpowiedział(a) na neonik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzy 213 była kontrola układu pod kątem wycieków....gdyby były doliczony byłby płyn chłodniczy. Czyż nie?
-
e60 545i 2004 Pawłów WBANB31070B079636
jakub odpowiedział(a) na neonik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażEch...wrodzona inteligencja i szczegółowa znajomość budowy układu chłodzenia powinny podpowiadać Ci, że skoro przy 171 tys zaczęły się pojawiać problemy z wyciekami to przy wymianie pompy, termostatu, uszczelki płaszcza wodnego i przewodu wodnego uporano się z problemem. 13.05.13 - 208 708 km - badanie techniczne, kontrola pojazdu, klocki i tarcze hamulcowe przód, uszczelka pokrywy głowicy lewej i prawej, płyn do układu chłodzenia, uszczelki płaszcza układu chłodzenia , napinacz rozrządu, pompa wody, termostat, czujnik ciśnienia oleju, serwis olejowy, olej, filtr oleju, przewód wodny
-
e60 545i 2004 Pawłów WBANB31070B079636
jakub odpowiedział(a) na neonik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież rurkę masz już przy 208 tys zrobioną.