Treść opublikowana przez damianb193
-
DPF wypalanie
Niedawno u mnie pojawił się informacja o problemie z napędem. Po podłączeniu komputera wyszło że to DPF ale pomimo zrobienia setek kilometrów dpf nie wypalił się. Trzeba było go aktywować komputerem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
F30 problem z nawiewem
Witam ponownie. Nawiedził mnie problem z nawiewem może miał ktoś z tym już do czynienia i wie jak sobie z tym poradzić. Chodzi o powietrze wydobywające się z kratek środkowych po obu stronach kierownicy. Gdy klima ustawiona jest na grzanie wydobywa się z nich tylko po wybraniu nawiewu środkowego czyli gdy całe powietrze jest skierowane tylko i wyłącznie na te kratki. Gdy ustawię opcje na nogi i na kratki lub wszystkie 3 (nogi kratki szyba) to powietrze leci na szybę i na nogi a z tych środkowych cisza jakby były zatkane. Kiedy ustawie klime na chłodzenie nie ma z tym problemu i z kratek odrazu wydobywa się strumień powietrza. Od strony pasażera nie ma takiego problemu bez względu na ustawienie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
F30 problem z nawiewem
Witam ponownie. Nawiedził mnie problem z nawiewem może miał ktoś z tym już do czynienia i wie jak sobie z tym poradzić. Chodzi o powietrze wydobywające się z kratek środkowych po obu stronach kierownicy. Gdy klima ustawiona jest na grzanie wydobywa się z nich tylko po wybraniu nawiewu środkowego czyli gdy całe powietrze jest skierowane tylko i wyłącznie na te kratki. Gdy ustawię opcje na nogi i na kratki lub wszystkie 3 (nogi kratki szyba) to powietrze leci na szybę i na nogi a z tych środkowych cisza jakby były zatkane. Kiedy ustawie klime na chłodzenie nie ma z tym problemu i z kratek odrazu wydobywa się strumień powietrza. Od strony pasażera nie ma takiego problemu bez względu na ustawienie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Diesel N47- Drganie plastiku z filtrem powietrza
Witam. Ostatnio i mi dało się we znaki nieprzyjemny dźwięk. Stwierdziłem ze nie chce nic sylikonować wiec okleiłem miejsca w których się łączą materiałową taśmą do instalacji elektrycznej. Wyglada estetycznie, nie jest połatane sylikonem i co najważniejsze nie hałasuje. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Podświetlenie wnętrza - wymiana, doposażenie
Mam ochotę się z tym pobawić jedyne co mnie blokuje to brak jakichkolwiek informacji na temat tej wiązki. Może ma ktoś jakieś źródło informacji na ten temat? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Podświetlenie wnętrza - wymiana, doposażenie
Witam, odświeżam trochę temat. Udało się komuś wymienić oświetlenie z podsufitki? Ktoś wie co trzeba wymienić, jaką wiązkę zakupić żeby dało się podbiąć te bardziej rozbudowane panele?
-
BMW F30 - listwy chromowane przyokienne
Zastanów się nad szczotkowany aluminium. Efekt obwódki dookoła szyb ten sam ale jakość o niebo lepsza. Ja jestem przeciwnikiem takich błyszczących dodatków a te listwy wgl mi nie przeszkadzają. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
320xd Szarpanie przy pełnym gazie
A możesz opisać to szarpanie? Chodzi o jakieś jedno mocne szarpnięcie i spokój czy ciagłe szarpanie które trwa jakiś czas np 10, 20 , 30 sekund lub do momentu odpuszczenia gazu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Błąd świateł do jazdy dziennej LED
Czyli nikt? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Błąd świateł do jazdy dziennej LED
Witam. Ostatnio borykam się z problemem lampy led. Czasem gdy rano odpalam samochód pojawia się informacja o uszkodzeniu lewego światła do jazdy dziennej i ringi nie świecą. Wystarczy wtedy zgasić samochód i odpalić go ponownie a led zapala się bez problemu. Miał ktoś podobną przygodę? Wie jak sobie z tym poradzić? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
F30. Zegarek nie liczy czasu
Czyli nic poza tym? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
F30. Zegarek nie liczy czasu
Spróbuj zrobić aktualizację tylko licznika A jest na to jakiś szczególny sposób? Jak już pisałem. Nowy nabytek i dopiero się go uczę. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
F30. Zegarek nie liczy czasu
Naprawdę nikt nic? Mała aktualizacja minuta zmienia się co godzinę.
-
F30. Zegarek nie liczy czasu
Witajcie. Stałem się szczęśliwym posiadaczem f30 i napotkałem pierwszy problem. Zegarek nie liczy czasu. Był przestawiany kilka razy. I cały czas wyświetla tę samą godzinę.
-
Silnik 320d ed podniesienie mocy pytanie .
Witajcie, Powoli staje się szczęśliwym posiadaczem 320ed. I zainteresowałem się zwiększeniem mocy do 184km. Ktoś się tego podjął lub jeździ takim autem? Możecie coś więcej powiedzieć na temat trwałości i zmian? W sumie trwałość bez zmian skoro ten sam silnik wychodził fabrycznie w takiej mocy?