Skocz do zawartości

SebastianM

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebastianM

  1. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Czemu nie zadzwonisz do BOKU home.pl? Za coś im płacisz - niech się starają
  2. Wejdź po prostu w konfigurator - w salonach chyba wszystko jest z M pakietem - nie widziałem jeszcze G30 z "normalnym" zderzakiem
  3. Możesz wziąć G30 w stylistyce Sport Line, bez M Pakietu - ja tak zrobiłem
  4. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Wróćmy do tematu może - ktoś jeszcze jechał ostatnio G30? :) Ciekawy jestem zwłaszcza opinii tych, którzy jeżdżą F10 obecnie - oni najlepiej wiedzą co zostało zmienione/poprawione
  5. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    530i to wybór zdroworozsądkowy :) - przy dobrze wyposażonym aucie różnica sięga ponad 70 tys, a jak ktoś jeździ jak ja mało w trsach to gdzie wykorzysta te konie i moment :)
  6. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Nie piszcie tutaj o akcyzie - bo albo się kupuje auto, albo nie
  7. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Super :) - dzięki za info !
  8. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Jechałeś może 530i - jakie wrażenia, jak tak ?
  9. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Na (chyba) wcześniejszej stronie ktoś napisał "Adaptive led- Z nocy robią dzień(wiem ,że w mercedesie sa matrycowe ale sprawdzałem i nie mają takiego zasięgu)
  10. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Ja nie wziąłem tej opcji - odradził mi to sprzedawca Plus w zimie garażuję, więc nie miało to sensu
  11. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Też tak uważam :) - różnica w cenie z dodatkami około 70 tys nie dla każdego ma sens - zwłaszcza, jak ktoś mało jeździ długich tras, a głównie jeździ miejsko podmiejsko lub odcinki po kilka kilometrów. 530i ma osiągi lepsze od mojego obecnego RSa, który dla mnie jest idealny - więcej koni skutkowałoby tym, że autko byłoby i tak eksploatowane na takim samym poziomie, więc cała para szłaby w przysłowiowy gwizdek :) 530i to wybór z rozsądku - osiągi 540i są do sprawdzenia w niewielu miejscach; takiego auta nie kupi np. "młodziak", aby startować spod świateł. Bardziej pasuje do stylu jazdy BORu :)
  12. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Hej Kriss. No, czyli jest spoko :) PS Czyli nie miałeś Dynamic Damper Control ? Bo nie wiem, jak rozumieć "według mnie" :)
  13. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Bez sarkazmu - bo taka dyskusja nie ma sensu. Ja, w przeciwieńctwie co do niektórych tutaj, co to zbyt emocjonalnie bronią BMW, jak się wypowiadam, to po analizie "organoleptycznie" - oglądnięciu auta PLUS jazda. A ponieważ jeżdżę obecnie Skodą to wiem juz po jeździe testowej, co się zmieniło i dlaczego. I dlatego nie kupiłem kiedyś 328i tylko RSa bo mnie 3ka nie powaliła na kolana - dla znaczka nie płacę jak nie muszę, nie jestem podatny na marketing oraz uwagi "nawiedzonych wyznawców" :) G30 jest ładniejsza od F10 - o ile bowiem 3ka jest ładna z przodu, to dla mnie F10 jest tragiczna - przypomina mi ... stargeo Superba :) G30 poszła w dobrą stronę i ... licze że sie nie zawiodę
  14. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    xDrive Head-up Night Vision ogólnie prowadzenie komfortowe fotele To tak na szybko :) Troche mnie martwi ilość miejsca z tyłu plus bagażnik, nie dość, że mniejszy, to głupio uformowany - w obydwu kategoriach mój ES bije BMWkę na głowę No ale ile się jeździ z zapakowanym bagaznikiem na maksa - teraz będe brał mniej bagażu i będzie git :)
  15. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Przejedź się nowym Superbem Sportline - sorry, ale siedzisz w przeszłości, a ta już dawno nie istnieje BMW wybrałem tylko ze względu na dodatki - to, co Skoda zrobiła z nowym Superbem, to mistrzostwo świata Nie powielajmy stereotypów - rozmawiajmy o tym, co jest TU i TERAZ - a nie KIEDYŚ
  16. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Święte słowa - dlatego jakiś czas temu napisałem, że Superb Sportline to dobra alternatywa dla tych, co chcą wydać 200k i mieć auto z silnikiem 280 KM, paskowne i, uwaga - bardzo dobrze wykonane. Jednak dalej nie będzie miało róznych dodatków, które ma auto premium Dlatego dobrze, ze mamy wybór. A co niektórym sugeruję ochłonąć - forum to miejsce na wymianę opinii, a nie od razu obrażania kogoś, kto wypowiada się kulturalnie, prezentując swoje racje. Inaczej wychodzi się na zaściankowego ... "kierowcę BMW" - a ztakim podejściem, wizerunkiem, forum, zgodnie z regulaminem, nie chce mieć nic wspólnego EOT
  17. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Jeżeli da radę skręcić o 90 stopni przy aktywnym układzie ze skrętną tylną osią to czego więcej trzeba? Mam nadzieję, że tak to zaprojektowano
  18. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Tylko bmw ma Night Vision czy Head upa. Plus lepszy komfort. Superb full wypas bez tych elementów to ponad 200 tys. Coraz droższe są te auta "nie-premium"....
  19. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Jak ktoś zna angielski może posłuchać Holendra - nie jest to poziom Oxford czy Cambridge, jednak biorąc pod uwagę dokładne pokazanie auta oraz zwrócenie uwagi na wiele szczegółów - jak np. przeniesienie ostrzeżenia związanego z martwym polem na lusterko (czyli tam, gdzie mają to inni) pozwala wyrobić sobie zdanie na temat samochodu Na Forum pomagamy nakierowywać, nie robi analiz konkurencji itp - to nie jest na to miejsce.
  20. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Coś mała róznica w porónaniu do 530i ...
  21. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    @Badger ja też :)
  22. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    @Badger ja też :)
  23. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Jedna rzecz mnie w tej recenzji zastawia - porównanie do właściwości jezdnych i spalania Mercedesa. Wiesz, że w klasie premium nie powinno się o tym mówić, no ale JAK Mercedes zrobił auto, które pali, zdaniem testującego, poniżej 6 litrów w mieście - a BMW 9,2 ??? Coś mi tutaj nie pasuje :) - chociaż wielkości BMW są moim zdaniem realne - bo skoro 528i pali koło 12, to diesel plus/minus będzie palił 3 litry mniej. Reszta testu jak dla mnie bomba - bo to znaczy, że 530i będzie jeszcze lepiej śmigać :)
  24. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Pozostaje chusteczka lub nawet palec :) jak pada - przerabiałem to i da się żyć
  25. SebastianM odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Wycofują się ze zwrotu kasy - jak klika się w link to pojawia się STRONA NIE ZOSTAŁA ODNALEZIONA.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.