Treść opublikowana przez SebastianM
-
Nowa seria 5 G30
Czemu nie zadzwonisz do BOKU home.pl? Za coś im płacisz - niech się starają
-
Zakup G30 jako pierwszego BMW.
Wejdź po prostu w konfigurator - w salonach chyba wszystko jest z M pakietem - nie widziałem jeszcze G30 z "normalnym" zderzakiem
-
Zakup G30 jako pierwszego BMW.
Możesz wziąć G30 w stylistyce Sport Line, bez M Pakietu - ja tak zrobiłem
-
Nowa seria 5 G30
Wróćmy do tematu może - ktoś jeszcze jechał ostatnio G30? :) Ciekawy jestem zwłaszcza opinii tych, którzy jeżdżą F10 obecnie - oni najlepiej wiedzą co zostało zmienione/poprawione
-
Nowa seria 5 G30
530i to wybór zdroworozsądkowy :) - przy dobrze wyposażonym aucie różnica sięga ponad 70 tys, a jak ktoś jeździ jak ja mało w trsach to gdzie wykorzysta te konie i moment :)
-
Nowa seria 5 G30
Nie piszcie tutaj o akcyzie - bo albo się kupuje auto, albo nie
-
Nowa seria 5 G30
Super :) - dzięki za info !
-
Nowa seria 5 G30
Jechałeś może 530i - jakie wrażenia, jak tak ?
-
Nowa seria 5 G30
Na (chyba) wcześniejszej stronie ktoś napisał "Adaptive led- Z nocy robią dzień(wiem ,że w mercedesie sa matrycowe ale sprawdzałem i nie mają takiego zasięgu)
-
Nowa seria 5 G30
Ja nie wziąłem tej opcji - odradził mi to sprzedawca Plus w zimie garażuję, więc nie miało to sensu
-
Nowa seria 5 G30
Też tak uważam :) - różnica w cenie z dodatkami około 70 tys nie dla każdego ma sens - zwłaszcza, jak ktoś mało jeździ długich tras, a głównie jeździ miejsko podmiejsko lub odcinki po kilka kilometrów. 530i ma osiągi lepsze od mojego obecnego RSa, który dla mnie jest idealny - więcej koni skutkowałoby tym, że autko byłoby i tak eksploatowane na takim samym poziomie, więc cała para szłaby w przysłowiowy gwizdek :) 530i to wybór z rozsądku - osiągi 540i są do sprawdzenia w niewielu miejscach; takiego auta nie kupi np. "młodziak", aby startować spod świateł. Bardziej pasuje do stylu jazdy BORu :)
-
Nowa seria 5 G30
Hej Kriss. No, czyli jest spoko :) PS Czyli nie miałeś Dynamic Damper Control ? Bo nie wiem, jak rozumieć "według mnie" :)
-
Nowa seria 5 G30
Bez sarkazmu - bo taka dyskusja nie ma sensu. Ja, w przeciwieńctwie co do niektórych tutaj, co to zbyt emocjonalnie bronią BMW, jak się wypowiadam, to po analizie "organoleptycznie" - oglądnięciu auta PLUS jazda. A ponieważ jeżdżę obecnie Skodą to wiem juz po jeździe testowej, co się zmieniło i dlaczego. I dlatego nie kupiłem kiedyś 328i tylko RSa bo mnie 3ka nie powaliła na kolana - dla znaczka nie płacę jak nie muszę, nie jestem podatny na marketing oraz uwagi "nawiedzonych wyznawców" :) G30 jest ładniejsza od F10 - o ile bowiem 3ka jest ładna z przodu, to dla mnie F10 jest tragiczna - przypomina mi ... stargeo Superba :) G30 poszła w dobrą stronę i ... licze że sie nie zawiodę
-
Nowa seria 5 G30
xDrive Head-up Night Vision ogólnie prowadzenie komfortowe fotele To tak na szybko :) Troche mnie martwi ilość miejsca z tyłu plus bagażnik, nie dość, że mniejszy, to głupio uformowany - w obydwu kategoriach mój ES bije BMWkę na głowę No ale ile się jeździ z zapakowanym bagaznikiem na maksa - teraz będe brał mniej bagażu i będzie git :)
-
Nowa seria 5 G30
Przejedź się nowym Superbem Sportline - sorry, ale siedzisz w przeszłości, a ta już dawno nie istnieje BMW wybrałem tylko ze względu na dodatki - to, co Skoda zrobiła z nowym Superbem, to mistrzostwo świata Nie powielajmy stereotypów - rozmawiajmy o tym, co jest TU i TERAZ - a nie KIEDYŚ
-
Nowa seria 5 G30
Święte słowa - dlatego jakiś czas temu napisałem, że Superb Sportline to dobra alternatywa dla tych, co chcą wydać 200k i mieć auto z silnikiem 280 KM, paskowne i, uwaga - bardzo dobrze wykonane. Jednak dalej nie będzie miało róznych dodatków, które ma auto premium Dlatego dobrze, ze mamy wybór. A co niektórym sugeruję ochłonąć - forum to miejsce na wymianę opinii, a nie od razu obrażania kogoś, kto wypowiada się kulturalnie, prezentując swoje racje. Inaczej wychodzi się na zaściankowego ... "kierowcę BMW" - a ztakim podejściem, wizerunkiem, forum, zgodnie z regulaminem, nie chce mieć nic wspólnego EOT
-
Nowa seria 5 G30
Jeżeli da radę skręcić o 90 stopni przy aktywnym układzie ze skrętną tylną osią to czego więcej trzeba? Mam nadzieję, że tak to zaprojektowano
-
Nowa seria 5 G30
Tylko bmw ma Night Vision czy Head upa. Plus lepszy komfort. Superb full wypas bez tych elementów to ponad 200 tys. Coraz droższe są te auta "nie-premium"....
-
Nowa seria 5 G30
Jak ktoś zna angielski może posłuchać Holendra - nie jest to poziom Oxford czy Cambridge, jednak biorąc pod uwagę dokładne pokazanie auta oraz zwrócenie uwagi na wiele szczegółów - jak np. przeniesienie ostrzeżenia związanego z martwym polem na lusterko (czyli tam, gdzie mają to inni) pozwala wyrobić sobie zdanie na temat samochodu Na Forum pomagamy nakierowywać, nie robi analiz konkurencji itp - to nie jest na to miejsce.
-
Nowa seria 5 G30
Coś mała róznica w porónaniu do 530i ...
-
Nowa seria 5 G30
@Badger ja też :)
-
Nowa seria 5 G30
@Badger ja też :)
-
Nowa seria 5 G30
Jedna rzecz mnie w tej recenzji zastawia - porównanie do właściwości jezdnych i spalania Mercedesa. Wiesz, że w klasie premium nie powinno się o tym mówić, no ale JAK Mercedes zrobił auto, które pali, zdaniem testującego, poniżej 6 litrów w mieście - a BMW 9,2 ??? Coś mi tutaj nie pasuje :) - chociaż wielkości BMW są moim zdaniem realne - bo skoro 528i pali koło 12, to diesel plus/minus będzie palił 3 litry mniej. Reszta testu jak dla mnie bomba - bo to znaczy, że 530i będzie jeszcze lepiej śmigać :)
-
Nowa seria 5 G30
Pozostaje chusteczka lub nawet palec :) jak pada - przerabiałem to i da się żyć
-
Nowa seria 5 G30
Wycofują się ze zwrotu kasy - jak klika się w link to pojawia się STRONA NIE ZOSTAŁA ODNALEZIONA.