Skocz do zawartości

lukaseq1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaseq1

  1. lukaseq1 odpowiedział(a) na radoboski95 temat w E60, E61
    A ja mam standardowe audio, gralo kiepsko, podlaczylem wzmak ground zero, sub jbl i jest bardzo dobrze, koszt nie duzy a rozpizdziel jest
  2. lukaseq1 odpowiedział(a) na peter887 temat w E60, E61
    Ja mam podciśnienie z poduszek zepniete na stale, auto dziala jak powinno. Mowa o n47, mozna też podłączyć wężyki od elektrozaworu ja odwrot i tez powinno byc dobrze, jeżdżę tak ponad rok. Czemu tak jest ? Nie mam zielonego pojęcia
  3. Dzień dobry potrzebowałbym do e61 n47 1. Poduszki silnika 2. Oring wtryskiwacza 1 szt 3. Podkladka Uszczelniają pod wtrysk 1 szt 4. Odme
  4. Panowie ku... Ja juz rece rozkladam w e61 n47, nowe poduchy niby corteco lewa=prawa, na wolnych obrotach chodzi jak zetor, co innego jak podepne podciśnienie na stale tzn omine elektrozawór wtedy jest dużo lepiej, tak mysle może kupic nowe w aso ale krzycza 1050 zł a boje sie że będzie to samo, przecież te wszystkie poduchy wygladaja tak samo, mowa o n47 jak i m57
  5. Sprawdź czy masz dobrze podpiete przewody podciśnienia przy egr jak i poduszkach
  6. Silnik n47 rok 2008 oczywiście mowa o e61
  7. Witam, Panowie mam problem dotyczący podcisnienia poduszek silnika, wystepujące drgania na biegu jałowym jak i do 40km/h na luzie powyzej tej predkosci jest ok, wystarczy ze przełożę weżyki z podcisnienia na odwrót ktore przychochodza do zaworka podcisnienia i problem znika, poprostu nowe auto. Kupiłem nowy zawór myśląc ze stary poprostu jest popsuty i problem nadal wystepuje, kieruje sie schematem ze strony bmw store czyli przewod czerwony z boku czujnika a czarny z dołu i wtedy auto ma drgania jak dam na odwrót jest ok. Ktoś cos doradzi ?
  8. lukaseq1 odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w E60, E61
    Moje corteco wizualnie wyglada jak z fabryki, dopiero po zdjęciu paska lata cale na boki co widac na moim filmie. Wlasnie zamowilem najtańsze jakie bylo dostepne czyli hart, gwarancja jest 2 lata także mam to w czterech literach
  9. lukaseq1 odpowiedział(a) na Reynald temat w E60, E61
    No dobra Panowie a jak to sie ma do n47 gdzie jest jeden pasek ?
  10. lukaseq1 odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w E60, E61
    No dokładnie tak. Ale ! Ja jeżdżę na corteco i nie chwalę bo to g... Musze wymienic i naprawdę nie mam pojęcia co kupic. Pewnie sa ludzie na forum którzy zakładali kola dayco albo skf lub jeszcze cos innego. Fakt faktem co bym nie kupil trzeba je kontrolowac co rok i w razie w od razu odsylac na reklamacje bo jak se przypomne jak to kazdy mi 2 lata temu doradzalal bierz corteco bedziesz zadowolony to mnie aż od srodka sciska ku...ca Pozdrawiam
  11. lukaseq1 odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w E60, E61
    No to Pany jakie te kolo w koncu kupic ? Tylko tak ori mija sie. Celem do tak starego auta a corteco to gówno. Moze sasic a moze jeszcze lepiej hart ?
  12. lukaseq1 odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w E60, E61
    W n47 jest jeden pasek do wszystkiego
  13. lukaseq1 odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w E60, E61
    Guma nie jest nigdzie popekana co ciekawe
  14. lukaseq1 opublikował(a) temat w E60, E61
    Witam Panowie. Wczoraj sprawdzalem osprzet paska klinowego i zauważyłem że guma kola pasowego jest dziwnie miękka. Kolo corteco zakladane 2 lata temu, przelatane 23 tys i nie wiem czy tak ma byc czy to jakaś lipa. Prosze o ocene. Dzięki
  15. lukaseq1 odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w E60, E61
    no i dowiedziałem sie jaki mam czujnik, sciagłem zderzak i okazalo sie ze mam ten mały, realoem po wbiciu mojego vinu pokazuje ze ma byc ten wiekszy takze dalej uwazam ze realoem cos pokazuje nie halo.
  16. lukaseq1 odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w E60, E61
    no to Panowie realoem kłamie mam lci i pokazuje ze mam czujniki z 2 linka https://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=PX31-EUR-12-2007-E61N-BMW-520d&diagId=66_0154
  17. lukaseq1 opublikował(a) temat w E60, E61
    Dzien dobry Panowie, potrzebuje kupic jeden czujnik pdc do e61 lift tył i prosze was o pomoc bo nie wiem który pasuje. Słyszałem ze w po liftach z tyłu wystepuje ten https://allegro.pl/oferta/bmw-5-e60-f10-7-f01-x3-x5-e70-czujnik-cofania-pdc-9162984361 a według vinu sprawdzalem na bmw store ma byc ten https://allegro.pl/oferta/czujnik-cofania-pdc-bmw-mini-66206989091-valeo-10148591895 ktos doradzi ? wiem wiem moża sciagnac zderzak i sprawdzic ale na ta chwile nie mam jak a chcialbym zamowic.
  18. zlokalizowales ten zawór ? ja mam podobny problem ale z tego co wiem podcisnienie na poduszkach robi sie w czasie jazdy a na postoju go niema. Poduszki wymieniłem w lutym to mam jeszcze gorsze drgania niz miałem
  19. Temat przed kilkunastu lat, rozwiązał ktos z was ten problem ? Mam dokladnie tak jak wy inrozkladam juz rece
  20. Witam mam pytanie odnośnie tylnej klapy hydraulicznej, otóż chcialem zapytać co sie moze stac gdy zamkne ja recznie ? Wczoraj mialem taka sytuacje przez pseldomechanika. Narazie odpukac wszystko dziala ale jak to mowia przezorny zawsze ubezpieczony
  21. Witam forumowiczów :-) na poczatku zaznacze ze klapa nie malowana, nie odkreca, nie widac zadnych sladow ingerencji. Miedzy lewym bokiem a prawym szpary nie sa równe to samo sie tyczy spasowania klapy z dachem z prawej strony wsadze opuszek palca z lewej nie.Z lewej strony jest nawet farba zdarta przy klapie oraz widac jak zamek trze. Golym okiem tak tego nie widac. Poluzowalem zawias z lewej strony zeby troche ja dzwignac i od tego czasu przy otwieraniu wylatuje silownik elektryczy a klapa nadal lekko krzywa. Ktos cos poradzi ?
  22. Panowie rozrzad świeżo wymieniony u znanych mechanikow, wedlug mnie cos o cos ociera, nie wiem czy ja juz mam schizy czy co
  23. Tez jestem tego zdania, lepiej zapobiegac niz potem leczyc :-D
  24. Nie mam zielonego pojecia, auto ma 244 tys, ksiazka jest ale o rozrzadzie nic nie wiadomo w aso tez
  25. Witam Panowie, w czwartek wybieram sie do Braci Fafara na wymiane rozrzadu, tak z ciekawosci dodaje film mojego n47, ocence

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.