Treść opublikowana przez lukaseq1
-
Jaki silnik do e90?
szukam e 90 poliftowej i moje pytanie brzmi czy poprawiono cos w dieslu z tym rozrzadem ?
-
Jaki silnik do e90?
Witam, czytam i czytam forum i juz sam nie wiem ktory diesel jest dobry w bmw wiem ze napewno jest 3.0 ok a cos z tych 2.0 ? szukam wlasnie e90 po lifcie w dieslu, ewentualnie jakas pb tez moze byc tylko co brac pod uwage
-
stukanie w silniku n43
zamiana na audi :) a ten silnik poprostu tak ma, taka jest praca ukladu wtryskowego. Pozdrawiam
-
stukanie w silniku n43
problem rozwiazany :)
-
stukanie w silniku n43
dokladnie masz racje :) szkoda ze taka marka robi takie do bani silniki. Narazie zostawie bemke bo jezdzic jezdzi a ze se stuka trudno, jeden ma tak drogi ma jeszcze inaczej. Pozdro
-
320i stuki w silniku 1500-2500 obrotów
Lepiej 5w30 motul xclean c3 bmw ll4
-
stukanie w silniku n43
no to moze byc no to moze byc :) zajebiscie, kupujesz auto za 150 tys czy tam 180 i moze byc moze byc, bez obrazy ale nie bede strzelal i wymienial pól silnika a i tak bedzie stukać dalej. Mialem audi z przebiegiem prawie pól banki i silnik chodzil jak zegarek, kupilem bmw bo ponoc bardzo dobra marka a w rzeczywistości okazuje sie ze czterem pierscieniom nie dorównuje do piet
-
E90 320 N46b20 pukanie na niskich obrotach
no i co z tym zrobic ? vanosy do wymiany ?
-
320i stuki w silniku 1500-2500 obrotów
co do oleju to dodam od siebie ze kupilem moje bmw z przebiegiem 170 tys i jezdzila tylko na castrolu od kupna zrobilem 2,5 tys na motulu i umnie stuki slychac ale wydaje mi sie ze sa cichsze. Castrol to najwieksze gówno
-
E90 320 N46b20 pukanie na niskich obrotach
tak z czystej ciekawosci zapytam, ile macie obrotow na minete gdy silnik jest goracy ? umnie wychodzi 650
-
E90 320 N46b20 pukanie na niskich obrotach
Jak dla mnie jest to cykanie charakterystyczne dla silników N43B20 a temat chyba dotyczy N46 Kolego przysluchaj sie dokladnie cykanie cykaniem ale wsluchaj sie jak tam cos puka. To jest akurat moj silnik
-
E90 320 N46b20 pukanie na niskich obrotach
slyszysz te pukanie w tym filmiku ? https://www.youtube.com/watch?v=I_kBgZNVDQQ
-
E90 320 N46b20 pukanie na niskich obrotach
poprosilem trzech uzytkownikow forum o filmiki jak ich silniki chodza rozgrzane oto wnioski- dwa z mich chodza idealnie a moj i jeszcze jednego kolegi ma dokladnie te same stuk. Liqui molly jest jednym z lepszych jak nie najlepszych olejow takze to nie wina oleju. Ja mam wlany motul 5w30 ale za nim go kupilem silnik niestety jezdzil na najgorszym syfie jakim jest castrol
-
stukanie w silniku n43
korek oleju otwarlem i stukanie bylo dokladnie takie samo, nie wzmocnilo sie.
-
E90 320 N46b20 pukanie na niskich obrotach
Witaj w gronie :) mam to samo co ty silnik n43, bylem u trzech mechanikow, rozkladaja rece. Nagraj filmik
-
stukanie w silniku n43
a moze to byc wadliwa z ktorych swiec ?
-
stukanie w silniku n43
Panowie nie daje mi spokoju te stukanie, podsylam filmik https://www.youtube.com/watch?v=I_kBgZNVDQQ&feature=youtu.be moze ktos cos jeszcze pomoze. Dodam ze autko ma w tech chwili nalatane 173 tys i rozrzad jeszcze nigdy nie był ruszany, lancuch w miare jest jeszcze napiety.
-
[e90] Jaki olej?
Moj 170 tyś zrobił na castrolu. Teraz mam zalany motul xclean c3 5w30 silnik oleju nie bierze chodzi miękko. Z oleju to tylko motul, valvoline i liqui molly tylko ze jest drogi
-
E90 funkcja Start/Stop raz dziala raz nie dziala
Panowie a jak w sumie działa ta funkcja w e90 ? Umnie wygląda to tak ze auto zgasnie na światłach to sprzeglo i odpala a od czasu do czasu pokazuje sie blad i trzeba go z guzika odpalic
-
Komunikat: Increased battery discharge error message w E61
czyli mozna powiedziec ze czeka mnie wymiana aku na nowy ?
-
Komunikat: Increased battery discharge error message w E61
Ja mam od wczoraj tez ten komunikat i dodatkowo pomarańczowa kontrolke auta na podnosniku. Nawiewy na najwyższym biegu działają jak na najniższym ☹
-
Ładowanie akumulatora / wyjęcie akumulatora
Panowie a gdzie pod maska jest klema minusowa bo plusawa znalazlem
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Witam, autko dzisiaj odpalilem bez wiekszego problemu, po ponownym odpaleniu wyskakuje kontrolka pomaranczowa a na niej auto w powietrzu, wydaje mi sie ze chodzi o klocki, plyn hamulcowy ale to akurat najmniejszy problem, co odpale samochod to wyskakuje mi blad z fotki i ustawienia typu srednie spalanie i kilometry ida od poczatku :( o co tu chodzi ? link do fotki https://zapodaj.net/8ee66c69a391a.jpg.html
-
Liqui moly diesel spülung
Masz rezerwe, wlewasz liqui molly 2666 dolewasz 10l paliwa typu verva, ultimate lub vpower. Jak miałem a4 1.9 tdi to po takich dwóch zabiegach korekcje pompek bardzo ładnie się poprawiły, a miałem już wtedy dawać je do regeneracji
-
BMW N43 Zatarty Wał / Panewka [Dzielenie się doświadczeniem]
A jakie sa objawy padających panewek w tym silniku? I jak poznać czy łańcuch jest do wymiany ?