Skocz do zawartości

yakub14

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yakub14

  1. Po spawaniu zrobilem ok 10 tys km! Nie oplaca sie kombinowac, predzej czy pozniej i tak trzeba bedzie wymienic, wiec lepiej odrazu, nie trzeba uszczelek ciagle kupowac,placic za wymiane itd.!!
  2. yakub14 odpowiedział(a) na Pasjonat temat w E60, E61
    Silnik zmienia dzwiek, czy moze raczej ze skrzyni cos slychac????
  3. pasjonat- kolektory, w E60 tych nie poprawionych jeszcze, sa z chromoniklu!! U mnie jak wyjeli to nie dowierzalem ze tak moglo go porozrywac!! Smiechawa!! Najgorsze ze silnik traci na mocy i dziwnie zmienia biegi (automat), moze nie przy malych peknieciach, ale u mnie bylo konkretnie porozrywane!! O nowy pytalem i kosztowal 1800PLN, ale nie kupilem, bo musialem wyjezdzac, a trzeba bylo czekac na realizacje zamowienia, meczylem sie, bo czasowo niewyrobka i na koniec pospawal mi taki magik ten stary, pozniej planowanie i bylo cacy, ale tylko przez kilka tys km, znow to samo i bede niebawem wymienial na ten poprawiony! TERAZ UWAGA PYTANIE- 11 62 7 788 422-- to numer kolektora poprawionego, czy jeszcze tego wadliwego?????
  4. yakub14 odpowiedział(a) na szkrab2007 temat w E60, E61
    t3y- dokladnie tak jak w mojej, ost zdjecie to u mnie max wiecej kresek sie nie schowalo jeszcze nigdy! I w sumie chyba jakos dluzej mi sie nagrzewa, bo dopiero po ok 10 km mam max rozgrzany silnik.!! Czy normalnie tak jest??? Jak mowie ok 10 km, zadnych korkow, spokojna jazda, temp zewnetrzna ok 14st C!
  5. yakub14 odpowiedział(a) na szkrab2007 temat w E60, E61
    W mojej na zimnym jest na 4 000 obrotow, a po maxymalnym nagrzaniu widac 8 kresek, czyli troche ponad 4 500 obr.
  6. yakub14 odpowiedział(a) na wachowicz_domel temat w E60, E61
    Mozna wylaczyc, pokretlo glosniej-ciszej, tam gdzie wkladasz plyte- wciskasz i masz wylaczone!!! Chyba ze zle zrozumialem pytanie i chodzi Ci o cos innego????
  7. yakub14 odpowiedział(a) na wiacekjacek temat w E60, E61
    viewtopic.php?p=491398 Nie ma za co!!
  8. yakub14 opublikował(a) temat w E36
    Witam!! Jak w temacie, plyn ubywa z chlodnicy ok 1,5l na 400-500km!! Do tego paruje przednia szyba, ogrzewanie dziala normalnie, nie widac zadnych wyciekow, nie ma plam pod autem, sprawdzalem weze po dolaniu plynu i przejechaniu kilkunastu km,sa normalne, nie za twarde!! Nagrzewniczka, uszczelka pod glowica, co to moze byc, czy mozliwe jest ze plyn dostaje sie do ukł wydechowego??? Kolor spalin w normie, nie widac bialego dymu ani kopcenia!! Moc auta w normie!! Jakies pomysly?????? Dzieki z gory!!!
  9. Sorki,ale pozno bylo i zle przeczytalem! Przy wylaczonym pracuje, kiedys wymienialem filtr osobiscie i sie tez zdziwilem!!
  10. Ja twierdze, ze nawet bez wlaczonego zaplonu dopompowuje!!!
  11. yakub14 odpowiedział(a) na bossmir temat w E60, E61
    anglia-polska -- 8.1L ,trzy osoby, malo bagazy, skrzynia automat, ogumienie 275/35/18 tył, 245/40/18 przod, predkosc max 220kmh srednio przez niemcy i oczywiscie "tylko" przez niemcy jechalem 170-200kmh! Najmniej udalo mi sie uzyskac, na odcinku 80km, ale nie w polsce przy najspokojniejszej jezdzie 7.2, chyba mniej juz bym nie dal rady!!
  12. yakub14 odpowiedział(a) na buska10 temat w E60, E61
    "mam koła Double spoke-style 184 M /et14/ , które są z et 20 dla e60 , ale są też z et 14 dla e63 , które pasują do e60" - ???????? et 14 beda bardziej schowane do wewnatrz niz te z et 20!!
  13. yakub14 odpowiedział(a) na buska10 temat w E60, E61
    Troche chyba aroganckie to pytanie mistszu1? Czy sie myle?!! Rozmiar felgi: 6,5x15 6,5 - szerokość felgi podawana w calach 15 - zewnętrzna średnica felgi podawana w calach Rozstaw śrub: 5x110 5 - oznacza ilość śrub mocujących felgę 110 - oznacza średnicę okręgu na której to znajduje się 5 otworów montażowych ET (offset lub inaczej odsadzenie) felgi: Odsadzenie informuje o odległości płaszczyzny symetrii felgi od płaszczyzny montażowej - podawana w mm ET jest charakterystyczny dla każdego modelu felgi a nie modelu samochodu. Przy zakupie felg należy zwrócić uwagę, jaki jest dopuszczalny offset felg, które chcemy zamontować w swoim pojeździe. Offset może mieć wartości zarówno dodatnie jak i ujemne i informuje o położeniu koła we wnęce nadkola.
  14. yakub14 odpowiedział(a) na zent temat w E60, E61
    Non problemos!! Powodzenia!!
  15. yakub14 odpowiedział(a) na buska10 temat w E60, E61
    Siemka!! 18/9 czy 18/8 itd to rozmiar felgi podawany w calach!! 18 to wysokosc,a 9 to szerokosc, po chlopsku tlumaczac!:)) W mojej 530d mam tyl 18/9 i przod 18/8 i opony tyl 275/35 ,przod 245/40 sa to orginalne felgi, chyba ktos to wyliczyl tak,zeby bylo najlepiej!!! Pzdr
  16. yakub14 odpowiedział(a) na zent temat w E60, E61
    Tylko troszke poszukac!! Kilka postow wyzej!!! viewtopic.php?f=73&t=101759
  17. kabel powinien byc w miejscu gdzie jest zmieniarka, u mnie byl, owiniety orginalna tasma, ale po wpieciu i tak radio nie widzi zmieniarki i bez nowego softu sie nie obejdzie!! Czas wgrywania ok 4h i koszt to 400PLN, przynajmniej tak mi powiedzieli w ASO Rzeszow!!
  18. Witam Panow!! Od pewnego czasu, jakies 2000tkm, zaczalem wyczowac spaliny w srodku auta, okazalo sie ze, popekal mi kolektor wydechowy! Dzisiaj postawilem bunie w warsztacie, ale jeszcze nie zdemontowali pokrywy, tej plastikowej pod wtryskiwaczami, w ktorej znajduje sie filtr powietrza, musza wyjmowac wtruskiwacze!! Mam przejechane 107000km, ma ktos pomysl dlaczego sie tak stalo!! Czy to mozliwe ze kat sie zatkal jakos i utrodnia przeplyw spalin????? Co jeszcze doradzicie przy tym zabiegu???? Moze cos jeszcze bedzie do wymiany??? Wielkie dzieki!!!!
  19. yakub14 odpowiedział(a) na Trenchtown temat w E60, E61
    Witam! Wlasnie wrocilem z ASO w rzeszowie!! W srode na 10:00 jestem umowiony na wgranie softu- ok 4h to zajmie i koszt to 400PLN!! Nie mialem zmieniarki wiec sobie dokupilem, ale niestety radio jej nie widzi wiec po to ten zabieg!! Po tym co tu przeczytalem troszke sie boje, bo I-drive mi dziala bez zarutow i chcialbym zeby tak juz zostalo!!! Chce byc przygotowany i zadac pare pytan Panom magikom, czy jakies sugestie z Waszej strony??? Dzieki!
  20. Siemka!! Filtr masz pod podloga, pod siedzeniem kierowcy!! Trzeba odkrecic srobki trzymajace progi i oslony pod spodem!! Razem z wymiana zajmie Ci to ok 15 min!! Powodzenia!!
  21. yakub14 odpowiedział(a) na paarc temat w E60, E61
    Nie ma problemu! Mozna na kable, ale skoro spotkanie jutro, to moze podlaczysz prostownik?!!!
  22. Chodzi Ci o te w zderzakach?? To tylko swiatla odblaskowe!!
  23. yakub14 odpowiedział(a) na kondziu temat w E60, E61
    wierzba-tom----- "[wloty powietrza halogeny są też inne.]". Halogeny sa inne, czy same plastiki, ktorymi sa obudowane??????
  24. yakub14 odpowiedział(a) na kondziu temat w E60, E61
    as200, ja bym prosil o ta instrukcje, bo wymiana za kilka dni!! Jak to mozesz przeslac, na meila??
  25. yakub14 odpowiedział(a) na kondziu temat w E60, E61
    Zapomnialem o oslonach halogenow, tez trzeba dokupic, bo sa zupelnie inne!!! Czy cos jezcze?????

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.