Treść opublikowana przez boohmacher
-
F30 330i M-Sport, alpin weiss
Liczyles ile wiecej wyszlaby Cie G20 w takiej specyfikacji?
-
F30 328i 2015 Wołomin WBA3B5G57FNS16328
boohmacher odpowiedział(a) na Darec87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWrzucasz samochody z USA, wiedząc że są po dzwonie, inni to potwierdzają i komentują po czym piszesz ze nie znajdziesz dla siebie auta... dziwne te Twoje poszukiwania. Jak chcesz mieć pewne auto, a te powypadkowe i naprawione Cie przerażaja to zacznij poszukiwania od najdroższych, a nie najtańszych.
-
BMW 428i WBA3N5C59EK196225
boohmacher odpowiedział(a) na KeBob temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena jak za auto po dzwonie, z USA i 2013r troche srednia ale z drugiej strony maly przebieg, m-pakiet i uszkodzonia nie wygladajace jakos bardzo strasznie. Jezeli Tobie sie podoba, jedz do serwisu i sprawdzaj. Nie martwilbym sie pozniej o ewentualna sprzedaz. Biala 4 w m-pakiecie napewno predzej czy pozniej znajdzie kupca.
-
Chip do f30 320d 184 km
Ja niedawno czytalem ze roznia sie stopniem sprezania i trzeba umiec tuningowac 320i bo podobno bardzo latwo "wysadzic" ten silnik. Tak pisal wlasciciel Hypertech wiec zapewne tak jest.
-
Jakie felgi / opony do F3x
Dziekuje za naprowadzenie. Ustalilem ze jest to prawdopodobnie replika styling 437 albo jakis bardzo podobny model. Oryginalne styling 437 nie maja "dziubkow" przy laczeniu zeberek z rantem felgi. Na allegro znalazlem repliki 437 rozmiar mniejsze niz orygnialne za 2300zl. https://allegro.pl/oferta/nowe-felgi-r272-pasujace-bmw-e90-f10-f11-f30-m4-18-7742391488 Czy oryginalne dekielki bmw pasuja do takich replik?
-
Jakie felgi / opony do F3x
Czy ktos moze mi powiedziec jak sie nazywa model felg ktore ma auto w linku ponizej? Rozkodowalem VIN i nie sa to te na ktorych wyjechalo z salonu. https://www.schadeautos.nl/nl/schade/personenauto's/bmw+3-serie+320d-AUTOMAAT-91410-KM/o/1086302
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Jak sa dobre warunki i dluga trasa przede mna to jezdze ekspresowkami/autostradami 160km/h ale nie wiecej i zona wtedy jest wyrozumiala. Srednia wyszla duza bo byl bardzo maly ruch i praktycznie caly czas jechalem 160.
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Tak dla porownania powiem, ze F31 330d przy 2 osobach plus dziecko i bagaznik zaladowany na full spalilo mi na trasie Warszawa-Wroclaw 7,8l. Srednia predkosc z komputera rowne 150,0 na odcinku ponad 300km. F31 jest wg roznych zrodel lzejsze o okolo 110kg ale mimo wszystko jak nie schodziles ponizej 8,5l to musisz miec ciezka noge :)
-
BMW Seria 3 330i 2018 Warszawa WBA8B9G51JNU98858
boohmacher odpowiedział(a) na aleksy7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoduszki pewnie cale bo kierujacy jechal bez zapietych pasow.
-
Bmw f30 stuki z maglownicy
Nie mam xdriva. Przeskakiwanie pojawilo sie dwa razy i zniknelo. Po przegladzie dam znac co wyszlo.
-
Bmw f30 stuki z maglownicy
Dzieki za polecenie serwisu. Umowilem sie na wizyte na pierwszy wolny termin 9.01.2019. Wczoraj pojawil sie kolejny problem. Kiedy cofam autem ze skrecona maksymalnie kierownica w lewo jest efekt jakby przeskakiwalo jedno z kol. Jakies sugestie co to moze byc? Termin w Hypertech troche odlegly i zastanawiam sie czy moge bezpiecznie eksploatowac auto do tego czasu.
-
Bmw f30 stuki z maglownicy
Bylem swoim autem na przegladzie. Poinformalem diagnoste ze mam stuki w lewym kole podczas wjezdzania i zjezdzania z kraweznika. Nie wykryl zadnego luzu ale powiedzial ze jego zdaniem stuki biora sie ze wzgledu na zuzycie gumowego elementu w wahaczu. Nie znam sie na mechanice ale o ile google dobrze mi podpowiada to jest to tuleja wahacza. Diagnosta zalecil wymiane wahacza mowiac ze samej tej gumy sie nie wymienia. Pytalem go czy to nie wina maglownicy ale mowil ze raczej nie. Moze ktos ewentualnie polecic jakis warsztat w Warszawie gdzie beda w stanie sprawdzic czy nie nalezy dokrecic tej nakretki przy maglownicy?
-
BMW Seria 5 E60 520i WBANT31040CW14185
boohmacher odpowiedział(a) na Norbert92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak juz niektorzy doradzaja Lagune to dodam cos od siebie. Mialem Lagune III 2.0dCi Initiale(po roku ukradli) i mam(obecnie auto zony) Lagune Coupe 2.0dCI od ponad 5 lat(~80tys km w moich rekach). Jezeli chodzi o awaryjnosc to Coupe kupilem z przebiegiem 134tys, teraz ma okolice 220 i poza filtrami wymienialem raz jakis element w zawieszeniu, dpf i tarcze/klocki. Jezeli szukasz auta taniego w ekspolatacji to zadbane 2.0dCi bedzie dobrym wyborem.
-
wymiana zarowki przeciwmgielnej tylnej
Pojawil mi sie komunkikat o przepalonej zarowce stop. Problem dotyczy lewej lampy w F31. Czy zeby wymienic zarowke musze zdjac plastikowa klapke, odkrecic 2 wkrety i wyjac cala lampe? Czy jakos inaczej sie to robi? Kolejne pytanie to jaka siedzi tam zarowka?
-
f30 n20 2.0i LPG :)
Moze cena nie wzrosnie ale napewno na krajowym rynku latwiej bedzie sprzedac samochod z LPG. Jako ciekawostke napisze - znajomy ma Saaba 9.5, zalozyl LPG, wybral sie na hamownie i wyszlo mu 11km wiecej niz na benzynie https://www.facebook.com/coobcio/photos/a.348919178458188/2206124299404324/?type=3&theater
-
Bmw f30 stuki z maglownicy
U mnie w aucie tez sie pojawilo takie pukniecie ale tylko jak wjezdzam/zjezdzam lewym kolem z krawaznika. Jeszcze nie bylem sprawdzic czy problem dotyczy jakiegos elementu zawieszenia. Czy u Ciebie pukniecie wystepowalo po ubu stronach?
-
F30 328i WBA3B51090F776561
boohmacher odpowiedział(a) na piotrek1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzukasz dalej tzn. odrzuciles ten z linka? Jezeli tak to dlatego bo ktos napisal ze drogo i duzy przebieg? Czy jakis inny powod?
-
Doposażenie w komfortowy dostęp [F31|F32]
Mialem wczesniej auto w ktorym dzialalo na wszystkie drzwi, teraz mam BMW w ktorych tak jak napisales dziala tylko na przednie i nie uwazam to za jakas szczegolna wade. W praktyce nie odczuwam wiekszej roznicy w korzystaniu. Wiadomo ze musze najpierw dotknac przednia klamke ale to trwa ulamek sekundy.
-
Jaka dwururka do 320d
4 rury nie wygladaja zle ale z racji ze to 320d nie stylizowalbym go na potwora i zdecydowal sie na single. https://www.baanvelgen.com/en/eisenmann-exhaust-uitlaat-bmw-f30-f31-335i-4-76mm To Twoje auto i sam musisz wybrac co Ci bardziej odpowiada bo jak widzisz przedmowcy potrafia sia tylko nabijac.
-
problem z geometria/zbieznoscia po naprawie zawieszenia
Nie znam sie na mechanice ale jak ustawialem u siebie w Renault Laguna Coupe geometrie to Pan ktory to robil sam powiedzial ze jezeli kierownica bedzie minimalnie skrecona to zebym wrocil i poprawi wiec na Twoim miejscu bym do nich wrocil. Co do feralnych czesci to mialem przypadek rowniez w Lagunie gdzie po uszkodzeniu zawieszenia byla wymieniana polos na nowa w ASO z polisy OC sprawcy i serwis zeby przytulic wiecej kasy wymienil mi polos ktora byla lekko zarysowana na nowa. Informowali mnie o tym a mi to w sumie bylo obojetne. Doszla nowa polos z Francji i okazalo sie ze samochod po naprawie momentami wpadal w straszne wibracje, doslownie jakbym jechal po "kocich łbach". Po konsultacji w innym warsztacie zalozylem ponownie stara polos i problem zniknal.
-
Szorowanie / ocieranie
Kolego skoro nikt nie zabral glosu to pewnie dlatego ze nie jest w stanie Ci pomoc. Nie kazdy jest wrozbita i nie ma co wylewac zali na forum. Pozostaje Ci jechac do serwisu i tam szukac pomocy.
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
To jest nas dwóch :8) Juz trzech :) Jezeli chodzi o tylne lampy w LCI moim zdaniem sa ok ale kszalt strumienia swiatla przednich to jakies nieporozumienie.
-
Sprzedana!! NA SPRZEDAŻ F30 330i lci17r 322PS/445
Odnosnie porownania przyspieszenia RS3 do BMW jest filmik na yt na ktorym 335xd(410km) calkiem niezle sobie radzi.
-
Falowanie obrotów, dławienie się F30 328i
Jezeli piszesz, ze masz zapchany katalizator to chyba od tego wypadaloby zaczac. Remont skrzyni masz na mysli wymiane oleju czy sie zapsula? Pytam bo ciezko znalezc osobe ktorej posypal sie automat zf8hp.
-
[F10/F11] Wymiana oleju w skrzyni ZF 8HP
Wiekszosc osob na forum wymienia lub zaleca wymiane mimo iz ciezko znalezc przypadek zeby nawalila komus skrzynia, a jak wiadomo nie brakuje serii F, ktore maja przebiegi grubo ponad 200tys i nie mialy nigdy wymienianego oleju w skrzyni. Nie dziwie sie ze ludzie, w tym ja sa zmieszani czy bardziej wierzyc w to co mozna wyczytac na forum czy ASO.