Skocz do zawartości

janekpol

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez janekpol

  1. janekpol odpowiedział(a) na RDS temat w E34
    terefere...moj nie odpalal zalozylem zawor i jest si - odpalanie polega na pyknieciu kluczykiem. Przed zalozeniem zaworka bylo widac jak paliwo sie cofa!! Swoja droga fajnie tak wymienic czesc za 800 pln :D nie wiedzac co tak naprawde jest zepsute - pelen profesjonalizm serwisow Bosha :lol: :lol: :lol: terefere nie bede sie klocil ale zawor nic nieda.
  2. janekpol odpowiedział(a) na Roberto temat w E34
    Witam. Mialem dokladnie tak samo. Byla to wina padnietego alternatora i nic wiecej. Pozdrawiam
  3. janekpol odpowiedział(a) na RDS temat w E34
    Witam. Wstawienie zaworu zwrotnego na pompie nic nie da poniewaz paliwo mu sie nie cofa. Gdyby paliwo sie cofalo to mialby taki sam problem kazdego ranka nawet na zimnym silniku. Zacznij od wymiany nastawnika pompy ( ja wymienialem w serwisie BOSHA 800zl). Wymienilem i nic nie pomoglo bo okazalo sie ze to wina wtryskiwacza sterujacego. Ale astawnika juz nie moglem zwrocici. :( :( :( Pozdrawiam.
  4. Witam. Od kad siegne pamiecia to zawsze mialem do czynienia z TDS i zawsze byl taki sam problem, ze slabo palil na goracym silniku, zawor zwroty tu nic nie pomoze. Nowy nastawnik w serwisie DIESLA kosztowal ok. 800zl. Tylko sprawdz dokladnie czy to napewno nastawik. W jednym serwisie powiedzieli mi ze musze wymienic nastawnik zas w drugim, ze wtryskiwacz sterujacy. Pozdrawiam.
  5. Mechanik stwierdzil, ze glowica pekla. Prponuje mi spawanie glowicy. Co o tym myslicie? Spotkalem sie z roznymi opiniami na temat spawania glowicy.
  6. przeplywomierz
  7. witam Mam problem. Posiadam BMW 325 tds. Zapalila sie kontrolak od ilosci plynu chlodzacego, dolalem wody i po przejechaniu ok. 20 km. sprawdzajac stan wody w zbiorniczku zauwazylem, ze w zbiorniczku znajduje sie olej. Auto kopa ma, pali na dostyk, zadnego ubytku mocy poprostu igla. Skad ten olej? Co mam dalej robic? Czy moge dalej jezdzic? Pozdrawiam.
  8. Witam, u mnie byl czujnik jeden na jedna os, jeden z przodu i jeden z tylu. Po kazdej wymianie klockow powinno wymieniac sie czujnik. Pozdrawiam
  9. Pompa paliwa raczej nie bo ona pracuje caly czas na takich samych obrotach, stawiam na filtr paliwa. Pozdrawiam.
  10. no widzisz a jakbys czytal forum to bys wiedzial ze taki czujnik domowej roboty to koszt 3 pln :duh: Spoko. Domowym sposobem mozna prawie wszytsko zrobic, ale nie o to tutaj chodzi.
  11. Witam, Jezeli trafisz dobrego tds to jest cool, ale jest to bardzo ciezka sprawa mialem tds i nie chce widziec go juz na oczy. Teraz posiadam 320i silnik m52 i auto chodzi jak pszczolka, calkiem inna kultura pracy silnika. Reasumujac uwazam, ze jezeli kupywac tds to TYLKO I WYLACZNIE sprawdzonego i z pewnego pochodzenia. Pozdrawiam. Silniki te byly takze montowane w RANG ROVER i dawaly sobie rade.
  12. Witam, A ja kupilem czujnik na allegro za 50 zl i pokazuje mi +50, poszedlrm do serwisu kupilem drugi czujnik nowy za 175 zl zalozylem i nadal +50 stopni, i co ja mam teraz zrobic. Jak by ktos chcial odsprzedam jede z czujnikow. Pozdrawiam
  13. janekpol odpowiedział(a) na kukiluki temat w E46
    Witam. Mialem tak samo ale w e 36 i byl walniety przekaznik, poprostu sie zawieszal i wentylator chodzil caly czas. Pozdrawiam.
  14. janekpol odpowiedział(a) na bartezoo temat w E34
    Witam. Z tego co mi wiadomo to jest to normale w TDS, tak bylo u mnie i u moich kolegow. Silnik zimny pali na dotyk, silnik nagrzany to juz kilka razy musi zakrecici rozrusznik. Pozdrawiam.
  15. Ja troche z innej beczki. Zaparkowalem auto w strefie platnego parkowania, oczywiscie nie wykupilem biletu. No i po ok. 6 miesiecy przychodzi wezwanie od komornika o uregulowanie mandatu. Ale wezwanie to przyszlo do mojej mamy, bo to ona jest wlascicielka auta i kaza jej zaplacici a moja mama nawet nie ma prawa jazdy. Przeciez ona nie popelnila zadnego przestepstwa nie mogla zaparkowac tam auta bo przeciez nie ma prawa jazdy. Dlaczego kaza jej placici???????????? Czy to jest zgodne z prawem???????? Przeciez w zadnym stopniu nie jest winna, to dlaczega ja chca ukarac? Pozdrawiam.
  16. Witam. Jezeli masz mozliwosc kupienia klimy z rozbitka za nie duza kase to bierz. Komfort jazdy z klima poprawia sie w lecie o 80%. Jak raz kupisz auto z klima to kazde nastepne autko tez bedziesz mial z klima.
  17. janekpol odpowiedział(a) na NIKI temat w E36
    Jak mnie oczy nie myla to tam nie ma klimatronika tylko jest zwykla klima. Ale takim autem zapomnij o dyamicznej jezdzie i szybkim wyprzedzaniu, oszczedne to ono jest, ale naprawde nie ma czym jezdzic. Pozdrawiam.
  18. Nawet jezeli tarcze sa nowe i zostaly przegrzane to toczenie da tylko chwilowy efekt, po nagrzaniu znowu sie odksztalca.
  19. Na 100% tarcze hamulcowe, na poczatek mozesz je przetoczyc i zobaczyc czy wszystko jest w porzadku, jezeli bedzie ok. to jezdzij az do czasu gdy znowu przegrzeja sie tarcze i sie odksztalca, wtedy powtorz operacje lub kup nowe tarcze.
  20. janekpol odpowiedział(a) na Pawel.Z temat w E39
    Niezle, ale wolalbym z napisem M.
  21. janekpol odpowiedział(a) na psychop temat w E39
    Albo Jeżozwierz.
  22. W Audi A3 tez milem oryginalne xenony a spryskiwaczy nie bylo.!!!!!
  23. Witam, koles ma taka bmke pomalowal ja na bialo ale z takimi jakby swiecacym brokatem, ze w slocu tak ladnie sie mieni, wstawil xenony z allegro i auto jest teraz KOZAK.
  24. W e 36 mialem zamontowana gasnice po siedzeiniem pasazera. A w e 46 nie mam gasnicy!!!! A jak kupie to i tak nie bede wiedzial gdzie ja zamontowac i pewnie bedzie lezala w bagazniku.
  25. Witam. Mam to samo, szczegolnie jak wbijam 1 i wsteczny to jest takie pukniecie, ale....... jak wcisne sprzeglo policze do 2 i wbije bieg to jest wszystko w porzadku, tak samo jak redukuje jak szybko to jest takie uderzenie ale jesli powoli to wszystko jest OK.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.