Treść opublikowana przez pawluq
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
Czy na zgaszonym aucie normalnie możecie kręcić kierownicą? Chodzi mi o elektryczne wspomaganie. Ja nawet nie mogę ruszyć do tego podczas jazdy kierownica się potrafi zaciąć i nie odbija mi. Co się mogło stać? Nawet na postoju jakoś gorzej pracuje. Łożyska amortyzatorow dziś wymieniłem. Krzyżaki dostały konkretną dawkę smaru w szpraju i ciagle to samo. Od czego mam teraz zaczynać ?
-
CHIPTUNING BMW 318D 320D 330D ProfiStrojenie DPFoff PROMOCJA
Jak mi już sprzeglo je*nie to 240mm pasuje p&p ? Skrzynka i cała reszta zostaje stara, czy skrzynie muszę tez zmienić ?
-
CHIPTUNING BMW 318D 320D 330D ProfiStrojenie DPFoff PROMOCJA
w 318d? tam siedzi to samo sprzęgło co w 177?
-
CHIPTUNING BMW 318D 320D 330D ProfiStrojenie DPFoff PROMOCJA
Jak wygląda stage2 w silniku n47 143KM? Chcial bym uzyskac nie co wiecej niz sam program, chociaz zeby 2 z przodu było. Nie interesują mnie moce 300+ ale coś wiecej niz program. Pamietam jak mialem golfa 4 tdi, tam to wtryski, turbo i +100KM sie robiło :P
-
Montaż elektrycznych foteli
To ja odpowiem. Jak masz pompowanie to znaczy ze zasilanie juz masz pociągniete więc nie musisz ciągnąc instalacji. Fotel pasażera i kierowcy moze miec pamięc bo w module kbus jest duzo wolnych pinów do których się podpinasz z pamięcią
-
Montaż elektrycznych foteli
No nie mam. jeszcze jakies pomysły do czego mogą byc te kostki?
-
Montaż elektrycznych foteli
Jutro podłączam elektryke i mam pare pytań W zółtej kostce czerwony kabel podpinam pod + plus a brązowy - minus a ten trzeci biały jest od pamięci zgadza sie? Ale od czego jest ta kostka? w fotelu pasażera są 2 wtyki a u kierowcy 4? czy te fotele są moze podgrzewane?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Jak mi sprzedasz za 2k silnik 2.0d 150 z osprzętem i jeszcze włozysz w bude to jestem za 5min :D A tak serio to mam w swoim 205tys przebiegu ORI i nie bede go wywalał bo szkoda. Wyscigówki też nie chce robic z diesla, a jedynie polepszyc troche osiągi. Wtryski od 136KM są inne niz te 116KM? I czy turbo ze 150 pasuje p&p ? ma ktos jakies doswiadczenie?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Szybkie pytanie. Warto robić coś więcej niż program w 116km VP 2.0d? Sam program da ze 145KM a co jesli chciał bym 160 max 170? Miałem wczesniej TDI to bardzo prosto i stosunkowo tanio mozna bylo kręcic. z tego co widze turbawka jest taka sama jak w 136KM wiec do tych 160-170KM powinna dać rade, pompa chyba też ale ograniczają mnie wtryski. ze 136KM pasują p&p?
-
[E46] Szyba z sensorem deszczu zamiast zwykłej
to jest numer 9 na foto ?
-
[E46] Szyba z sensorem deszczu zamiast zwykłej
up
-
[E46] Szyba z sensorem deszczu zamiast zwykłej
no to kupie taki plastik na wczoraj. jak by ktos miał
-
[E46] Szyba z sensorem deszczu zamiast zwykłej
Mam zbitą szybe przednią, kupiłem juz drugą ale z sensorem, o ile montaż samej szyby problemów nie będzie sprawiał o tyle problemy zaczynają sie z lusterkiem wstecznym. Samo lusterko mozna przykleic tak jak bylo, ale co z tym sensorem? Wystarczy dokupic obudowe lusterka od wersji z sensorem i zapakowac ori lustro w tą obudowe czy te lusterka są zupełnie inne i musze kupic lustro całe od wersji z sensorem deszczu? Nie zalezy mi na tym czujniku, i nie zamierzam tego podłączac
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Widzialem to ale myslalem ze obejdzie się bez tego lutowania bo myślalem ze to bardziej skomplikowane ale przyjrzałem się i w sumie to jest proste tylko o ile na tranzystorze jest numer jaki powinien być to na rezystorach nic nie ma, a troche elektroniki w domu mam więc mogl bym rozbebeszyć coś i pewnie bym znalazł. czy to nie ma znaczenia jakie przylutuje? ps. po takim zabiegu kabel nie będzie jakiś upośledzony i zrobie nim np. Adaptacje przepływki, jakieś kodowania, błędy itp?
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Jak wkońcu z tym KKL VAG i BMW? grzebalem po forum to 3 wersje znalazłem 1. Trzeba zlutować pin 7 i 8 i w środku dać jakis rezystor i cos jeszcze 2. wystarczy tylko zlutować 7 i 8 3. z wejsciem OBD2 działa bez zadnego kombinowania Mam e46 318d 2001r grudzień LIFT
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
w 318d 116km VP występują te same problemy z pękającym wałem co w 136konnym silniku? I ile uniesie sprzęgło bo nie wiem czy warto robić program. Jak mam sie potem stresować czy przypadkiem nie upale sprzęgla ale nie zabije wału to chyba wolal bym juz jezdzic 116konym :)
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
Potrzebuje foty e46 sedan na 17 i 18 na seryjnym zawieszeniu bez obniżania :)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
jaki to kod lakieru jest?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Jak sie mają koszty utrzymania BMW e46 318, 320 benzyna (tarcze, klocki, elementy zawieszenia) W stosunku do np jakiegos VAG-a , A3, passat, a4, golf 4 itp?