Treść opublikowana przez pawluq
-
CHIPTUNING BMW 318D 320D 330D ProfiStrojenie DPFoff PROMOCJA
To już grubsze mody, mi chodziło o seryjne graty :) mam automat, nie mogę sobie pozwolić na wiece niż dobra mapa
-
CHIPTUNING BMW 318D 320D 330D ProfiStrojenie DPFoff PROMOCJA
ile wam się udało zrobić najwiecej ze 177koni bez DPF ?
-
Niskie ciśnienie paliwa n47
Pompa jest od strony rozrządu ? Trzeba ściągać skrzynie ? To automat 173 ts przebiegu
-
Niskie ciśnienie paliwa n47
W świeżo kupionym e92 odrazu mam problem. Auto spoko odpala jeździ nie szarpie, ale jak wcisnę ostro w podłogę to odrazu komunikat o usterce silnika i moc zostaje zmniejszona. Gaszę odpalam i wszystko ok do czasu aż znów depne Po podłączeniu do kompa wywala błąd p0087 który jest opisany jako : fuel rail/ system pressure/too low Od czego zacząć.. silnik n47d20c 2009r
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
Wtyczka która wychodzi z silniczka do miejsca w którym łączy się z kolumną kierownicza w mojej posiada 4 kable a nowym maglu tylko dwa. No i co teraz ?
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
Ale w sumie go nie ruszałem. myslisz ze komp tu coś zaradzi ?
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
jestem po wymianie maglownicy, swieci kierownica na zólto na desce i nie mam wspomagania :)
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
No ja mam przed lift 2007r
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
Dobra ostatnie pytanie przed kupnem ? Każda jedna jest taka sama nie zależnie od wersji silnikowej itp ? Jedyne różnice to Anglik/eu?
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
A czy ta z serii 1 jest identyczna ?
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
Dobra jednak zamawiam używkę sobie będzie szybciej i takiej :) dzięki
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
który to element będzie ?
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
Auto odpaliło ale dalej problem jest ten sam :) możesz powiedzieć coś więcej na temat wymia tego łożyska ?
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
Tak. Wiem ze pisałeś o maglownicy. Ale chałas był zdecydowanie przy kierownicy. Kolumnę miałem za darmo wiec zmieniłem. Silniczek blokady włożyłem ze swojej. Nic mnie to nie kosztowało prócz roboty i teraz potrzeby kogoś z kompem zapewnię. Wymiana okazała się nie na darmo bo krzyżak mój miał spory luz. Wymieniłem całość
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
Podpiąłem wszystko swieci kierownica i poducha. W trakcie jak wszystko było rozpięte podłączałem aku. Auto nie zapala.
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
U mnie chyba jest to zatarte łożysko w kolumnie kierowniczej. Kolumnę już kupiłem i dziś bede zmieniał
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
No to teraz czekam na kolumnę i jak przyjdzie to będę Cię dalej męczył ;) narazie dzieki. Dużo mi pomogłeś ! :cool2:
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
Czyli po zmianie kolumny muszę i tak kompa bo będzie zablokowana kiera ? Emulator kosztuje więcej niż ta cała kolumna
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
Wytłumaczysz co to znaczy ? :)
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
Jestem po kompie. Błędów nie ma czujniki działają jak trzeba. Diagnoza to zatarte łożysko w kolumnie. Będę wymieniał cała kolumnę. Czy są różne rodzaje ? Czy patrzeć tylko aby Europa ? Wersje z el wspomaganiem maja taka sama kolejne jak hydro ?
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
O jakich przełącznikach mówisz ? O manetki Ci chodzi ? To jest jedna całość z czujnikiem ?
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
Dziwna sprawa. Zauważyłem jakieś szuranie w kolumnie kierowniczej przy samej kierownicy. Może mieć to związek z tym ?
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
Dzięki ! A czy inpa ogarnie połączenie do modułu eps żeby zdiagnozować na 100%czy to wina przekładni ?
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
Czy po vin może mi ktoś doradzić jakie mam wspomaganie dokładnie ? A288635 VIN Nie będę się bawił w takie naprawy. Wezmę po prostu zamówię używkę i podmienię całość. Czy jest dużo roboty przy wymianie magla ? Wyglada na nie bardzo skomplikowany zabieg. Samemu (bez kanału) poradzę sobie ?
-
Wspomaganie elektryczne zacina się
Zero jakich kolwiek błędów. Czy mógł paść silnik, czy sam silnik jest częścią wymienną czy wymienia się całą maglownice? Naprawdę nie mam już pomysłów. Przy skręcaniu czuje przeskoki tak jak by, kierownicy musze pomóc wrocic na miejsce na zakretach/łukach i nie raz muszę użyć siły do tego.