Treść opublikowana przez wehyr
-
Podniesienie mocy w warsztacie dealera
Nie wiedziałem, szok. Czemu jej w pl nie prowadzi... Ta firma to https://www.magicmotorsport.com/pl/
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Oczywiście zgoda :D Tylko (w moim odczuciu prawilne m nie jest do jazdy daily, ale to takie moje widzimisie, za ostre i za twarde) jak kupię kiedyś moze mke (tylko kwestia budżetu bo chęci są od zawsze) to myślę że to jedno z ostatnich aut z R6 bedzie i zostanie ze mną na długie lata ( przykład nowych amg elektryk + 4 cylindry)
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
U mnie w F82 po box-ie i na akrapie 11,75s 0-200 7,41s 100-200 0-100 to jak się uda , bo ogólnie mimo PS4s trakcji brak :D Pięknie!!! Pozytywnie zazdroszczę!!! Ale marzenia są po to by je spełniać.... Póki co nie mogę się doczekać wymiany oleju po 2k i może osiągi mi wystarcza, pożyjemy, zobaczymy
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Tak ogrzewana kiera, tylki, tempomat, lusterka to takie minimum oczywiście w moim mniemaniu, Lasery drogie ale warto.... Wszystko kwestia budżetu....
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Wrócę z gór, wymienię olej po 2k zamówię dragy i zobaczymy co wyjdzie na zimowkach, a co na letnich, ciekawe czy będzie znacząca różnica, pomyślę nad tym boxem i wydechem m performance, ale pośpiechu nie bedzie.... Seryjne f80 robi 4,3 do 100 i niecałe 14 do 100, wuec w tym przypadku 15s 0-200 to naprawdę całkiem szybko, tym bardziej że tu z drive
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Przykład byłej f30 dyferencjal wymieniony na gwarancji przy przebiegu 40k cena w ASO 15k, zapłaciłem 0zl. Koszt obu pakietów za 5lat spokoju w 340i mniej niż 9k dla mnie to mało za spokój na 5 lat
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Jeszcze raz wkleiłem, hahaha
-
Podniesienie mocy w warsztacie dealera
Ta włoska firma jest całkiem dobra, chyba na M? Paru znajomych ma sprzęt i robi. Robotę i dobry support mają
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Podstawa to pakiety bsi / bri na 5 lat. Lasery, hk i navi, a inne to już rzecz gustu i potrzeb
-
318i Portimao
O ile w końcu ktoś ogarnie sterowniki od 06.2020 nie można nic zrobić.... Można w każdym kolorze z palety indyvidual, ale koszt około 23k i to mnie trochę odrzuciło...
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Dla zainteresowanych :
-
318i Portimao
Jak kolor portimao vs estoril jest in plus tak kolor m6 vs portimao wygrywa m6.... Fajne auto!! Skryte marzenie nowa Mka!! Ostatnia szansa prawie, więc jak za 3-4 lata nie wezmę m3/M4 nowej to po 40stce już będę miał to w nosie i pewnie mając 45lat będę śmigał x3/x4/x5 w dyzzzlu haha
-
Podniesienie mocy w warsztacie dealera
Uważam że są wymieniane w czasie krótkim, moze nie rzeczywistym.... Do tego tak sprzedając f30 wydech końcowy m performance plus dp plus sport kat od mg motorsport i ic wagner dedykowany i program 322ps485nm pisałem wszystko w ogłoszeniu do tego olej co 6-8k i co jest złego że taki samochód ma być dyskriminowany? Każdy tuning robię mając na uwadze wymianę motoru na nowy, choć to nierealne, jedynie jego części
-
318i Mpak Portimao
Masakra ja miałem 17 w m340i pierwsze km
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Nie wiem, jedni mówią tak, inni nie. Była mierzona na yt na zimowych 19 " i w złych warunkach i wyszło 4,3 do 100 i 10,8 100-200,wiec sam jestem ciekaw jak na letnich wyjdzie tych co nam muszę kupić dragy
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Jestem tego świadomy, każde auto tuninguje i dbam według opinii niektórych zbyt przesadnie, ale w żadnym aucie nic się nie działo, motor B58 jest mega Mocny i zwyczajnie chyba trzebaby go katować żeby coś się stało....
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Ślad będzie zawsze i to wiem i mam w nosie :mrgreen: Zrobiłbym program od razu, ale nikt tego sterownika jeszcze nie zhakowal.... Tak jak Randal napisał
-
G21 320D RWD M Pakiet Szary Dravit
To się okażę.NIestety w Polsce nie ma Z4 demo więc braliśmy w ciemno bez jazd testowych :duh: Czekam na mody zetki :mrgreen:
-
318i Mpak Portimao
Tu zależy czy dopłacisz za HK, wtedy wydech jakiś taki głębszy, bardziej basowy :lol: Haha :mrgreen: Nie no rzeczywiście 318i nke brzmi źle...
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Mam 105% Wpłata 40% 4 lata wykup 15% Rata stała, niezależna od stopy procentowej I nie ma szans nawet bez gwarancji raty stałej niezależnej od wibor zejść w finansowaniu zewnętrznym poniżej 104%... Chyba że żona pracuje w leasingu i zrzeka się prowizji haha
-
Podniesienie mocy w warsztacie dealera
Widziałeś coś może 340i z mild? Na yt jest niedawno filmik m340i w zimę teraz na 19" zimowkach 4,3 do 100 i 15,2 do 200,calkoem ok
-
Podniesienie mocy w warsztacie dealera
Akurat trochę osób znam i wiele boxów widzi centrala, w historii zapisują się logi, wartości doładowania itd... I jak to centrali wyjaśnisz ze miałeś nagle 60ps więcej? Hmmm.... Założę racechip i jadę do kolegi na serwis bmw dealer i zobaczymy co będzie widoczne po wypięciu boxa
-
Podniesienie mocy w warsztacie dealera
Niestety nie, i każdy mod zostawi ślad jak centrala będzie grzebać, nawet box, trzeba być tego świadomym, ja jestem i czekam tylko aż dotrę haha... Miało być 3k km a będą 2k :duh:
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Dokladnie najpierw rabat, a potem szukanie finansowania i porównywanie ofert. Chyba że jest max rabat i bmw leasing 101%.
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Chłopaki ogarniają, napisz do nich na fb https://www.facebook.com/czescidobmw/ Wcxoraj trasa 450km pełno śniegu, podjazdy w górach przez wioski ( objazd sobie wymyśliłem z powodu wypadku) i zero problemów z trakcja.. 19" rf twarde ale mi odpowiadają w 100% Auto jeździ jak przyklejone, mocny wiatr i zero problemów z niestablinoscia.... Spalanie z trasy 9,8 Max jechałem 170km/h ( dotarcie) Średnia spadła z 17 na 12. Navi w bmw jest do.... Korzystałem z Google maps bo by mnie w pole wyprowadziła, wycinanie laserów w nocy polecam każdemu to must have, nikt nie mrugal jak miało to miejsce w adaptacyjnych w F30. Ze wszystkich wybranych opcji dodatkowych jestem zadowolony. Tempomat adaptacyjny działa bardzo poprawnie. Asystent utrzymania pasa ruchu na początku trasy wyłączony bo to tragedia. Start/stop przeszkadza mi w 50% nie jest tak zauważalny jak w F30 i kwestia do przełknięcia. :mrgreen: Ogólnie auto polecam w 99% Opony założyłem conti ts 860 z gwiazdką ściągnięte przez bmw. Nigdzie indziej z * 19" nie da rady kupić, teraz czas na Relax