Skocz do zawartości

wehyr

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wehyr

  1. Jakas galeria?? Fajna zabawka, o czymś takim pomyślę w przyszłym roku. M235i jest średnie, brakuje właśnie 6 cylindrów. Aczkolwiek czekam na nowe m2 i być mkze w tym kierunku pójdę, pożyjemy zobaczymy. Szerokości życzę. Zapewne Mierzyles czasy? Hehe
  2. Małe podsumowanie po "prawie" roku użytkowania. Auto sprawuje się na 5+. Brak zastrzeżeń, przebieg po roku 7500km. Brak rys uszkodzeń (jedna felga letnia zadrapana i jedna zimowa, tak to jest przy takim profilu opony) Nic w konfiguracji bym nie zmienił, poza tak jak w przypadku f30 nawigacja, nie używam, nie korzystam, tel łączę z autem tylko do rozmów, nie używam żadnych apek itd.... Jest mi to niepotrzebne, tym razem wziąłem tylko i wyłącznie żeby łatwiej było za x lat sprzedać. Lasery mega plus, wizualnie auto zyskuje jak również w nocy robią robotę. 4x4 nie było innego wyboru ale jako daily pomaga w wieku sytuacjach, polecam przy 350km plus. HK innej opcji nie widzę w tym aucie. Spalanie średnie 13,8 głównie miasto. Wydech się przepalił i tragedii też nie ma, ale nie chce pozbywać się gpf i mieć problemy z gwarancją. Czekam na możliwość Chiptuningu. Myślę o delikatnym programie na 430-450,i 650nm. Poza tym nie mam się do czego doczepić, nie jest to prawilne M, ale jako daily sprawdza się idealnie. Nie żałuję że wybrałem opcję finansowania ze stałą rata bez względu na stopy procentowe. Były na poziomie 0,1% teraz jest 1,75% a bedzie kto wie 3,4?? A rata stała przy oprocentowaniu 104% dopłaciłem 1% gdybym nie brał tej opcji i po kilku miesiącach będę na plus. Przy cenach aut mógłbym teraz zarobić kilkadziesiąt tysięcy ale co to da odstępując leasing, czekać znowu na inny model. Auto zostanie ze mną na długie lata
  3. Z ciekawości jaki konfig i jaki rabat, oczywiście jeśli mogę na forum zapytać
  4. wehyr odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Za 3latka zaraz x6 ponad 400k.haha Tutaj gruba kasa in plus. Ale cóż prawo rynku, może jelenia trafi ale raczej nie tu na forum... Ogólnie to. Naprawdę jest chore co się dzieje za swoje 340i mild hybrid 2021 teraz przebieg 7k Dostałbym teraz duxo więcej niż zapłaciłem.... Tylko szkoda auta oddawać, lepiej zbierać benzyny gdyż tak szybko się ich pozbędą...
  5. wehyr odpowiedział(a) na Milovic temat w G22-23, G26
    13% Fest, ja dostałem szalone 2% rabatu na BMW m440i GC xD Cena auta zmniejszyła się z 385200 pln brutto na 378200 pln brutto. A sam leasing jest tak atrakcyjny że całkowita kwota do spłaty wyniesie 429076 (wszystkie raty + wkład własny + wykup). Czyli 50876 pln brutto nadpłaty. Chyba ich pogięło (Wrocław). Nigdy bym tak nie kupił. Lekkie przegięcie ostatnio znajomy przedstawiał mi argumenty ze golf r 2021 jest warty 255k Hahaha. To jest masakra co się dzieje moje 340i w cenie golfa, fajne to jest auto ale kuźwa.....
  6. Z wygląda bandzior :D Szkoda ze nie 6cylindrow... Szerokości
  7. Ja bym dołożył Reflektory shadow Czarne lusterka Pakiet m technology Galwanizowane dodatki wnętrza Tempomat
  8. Szerokości życzę, fajny konfig. Ale gafa z galwanizacja hehe, pierdola ale fajna, Ledzwie mam i raz tylko ustawiłem... Jak mówisz lasery i hk must have i prawilny motor!!!
  9. Fajny bandzior.. Konfig tłusty na 400k+ skoro wyszło 330... W tym budżecie ja osobiście wolałbym bobra m3 :)
  10. Z tego co pamiętam to oferta była delikatnie mówiąc mało atrakcyjna, jak nie tajemnica wrzuć aktualna ofertę, podeślę bratu moze go namowie.
  11. Koszt grosze, brałem bez wahania.... Hamulce to podstawa, chłodnica zawsze bardziej pomoże, niż zaszkodzi, nie wiem co trzeba zrobic żeby uszkodzić, chyba że jeździsz cały czas po starej poniemieckiej kostce brukowej.
  12. :mrgreen: :cool2: dokładnie :D
  13. Hehe kolega miał rs3 750ps850nm 2019 super auto.... Mam w planie tuning i niestety nikt mi bmw tak nie zrobi jak np frog czy compsport audi... Więc dlatego w myślach jest audi... Pożyjemy, zobaczymy... Jeszcze jest czas
  14. 10-15k to chyba w jakimś comfort lease etc gdzie tylko je użytkujesz.... Z całym szacunkiem, nawet bym nie brał m340i gdyby to miało być 15% dochodu miesięcznego... Ale każdy robi co lubi.... Wychodzi na to że stać mnie na lambo.... :mrgreen: Jednak podziękuję... Dla mnie każde auto to dupowoz z punktu A do b i jakość aut vs pamiętne stare s500 w140to kupa go..... 340i to takie idealne daily, idealne do miasta.... Po głowie chodzi jako drugie nowe rs3... Podoba mi się i czekam na nowe M2 zobaczymy co z tego będzie....
  15. Hey nie, nie mam zdjęć... Hehe różnica pewnie jest, moim zdaniem in plus.... Ogólnie mało jeżdżę od stycznia mam lekko ponad 4k najechane. Będziesz z auta zadowolony
  16. :cool2: Stać na lambo w leasingu 30k/miesiac a dylemat zwykle, mało dynamiczne 320i vs 340i gdzie to dwa inne auta i dopłata 1,5k za miesiąc... Ale po co nabijać tu komentarze i śmiecić... Więcej nie pisze
  17. źródło : https://www.iol.co.za/motoring/road-tests/bmw-320i-and-m340i-tested-best-luxury-sedans-lots-of-money-can-buy-46678457 Jak na być good feeling to polecam od 340i w górę, czyli m340i, m3. M3 competition...
  18. Dokladnie w samo sedno..... Miałem f30 330i 322ps485nm szybkie auto rwd ale kultura pracy słabiutka, to tylko 4 cylindrowa kosiarka... 340i zupełnie inne auto..... U mnie różnica 330i vs 340i g20 było 65k minus rabat około 20% co daje nam 52k. Jak dla mnie różnica znikoma, tym bardziej że jest szpera, dodatkowa chłodnica, większe zaciski, tarcze z przodu itd....
  19. Przy tym przebiegu 46tys. jakby były dokonane cztery wymiany a nie dwie to może problem by nie wystąpił a prawdopodobieństwo bardzo brudnej głowicy i zapewne bloku ( kanały olejowe ) jak i pozostałych elementów silnika znikome. Olej jakościowo pewnie też był raczej z dolnej półki. Ale to już musztarda po obiedzie. Po naprawie silnika zastosować skuteczne jego płukanie, dobry olej i przede wszystkim częstsze interwały. Skrócenie interwałów olejowych do max. 12-15tys.to podstawa- lepiej i taniej zapobiegać niż leczyć. Na interwał oleju nie miałem wpływu, auto kupione rok temu przy 34k km, olej zmieniony, czyli to była druga bo pierwsza po 24k była wykonana, teraz przymierzałem się do następnej kiedy padł. Olej z serwisu więc co do jakości nie mogę nic powiedzieć. Teraz auto ląduje u znajomego mechanika co płakał jak auto z serwisu odbierał widząc jak to wygląda i w jaki sposób oni zapakowali części do mojego auta. Silnik będzie wymyty plus jak już wszystko na wierzchu będzie sprawdzane czy coś warto wymienić, zregenerować czy nie. Mam nadzieję że później obędzie się bez takich przypałów.. Wszystko wina interwału, moje poprzednie 330i 17r od nowości do przebiegu 42 tysiące zmieniamy 5razy 322ps485nm i zero problemów
  20. wehyr odpowiedział(a) na Ponta temat w G42
    Kiedy będzie nowe M2? Fajna alternatywa do miasta zamiast ciężkiego m3/m4 z powiedzmy dziwnym grilem ( mi akurat się podoba) i cena pewnie 150k mniej
  21. Aktualnie u brata taka sprawa... Przy wymianie dyfra w serwisie zamontowali gumy/mocowania odwrotnie haha i auto zaczęło się trząść przy przyspieszaniu. Wymiana w innym warsztacie. Masakra, auto jeździ, brat samochodu nie żałuję, nic się nie dzieje
  22. Wow.... Szok.... No to poprawiłeś mi humor :mrgreen: Współczuję takiej "przygody"
  23. Mały update.... Kilka dni temu wiozkem dziecko na zajęcia i przy normalnej jeździe najechałem na wystającą studzienkę ponad powierzchnię drogi... Wynik opona lewy przod i lewy tył pęknięta przy feldze... Opona dobiła w felgę i się rozerwała, cena na dwie w salonie 3k masakra jakaś, oczywiście kupione z gwiazdką poza ASO. Druga wymiana oleju przy Przebiegu 3200km Kolejne wymiany teraz co 8tysiecy km. W aucie poza tym wszystko wporzadku, cieszy oko dalej... Póki co bez modow, sterownik dalej nie programowalny...
  24. Ja wymieniałem po 1000km, 3000km i teraz będę wymienial co 8000km, czyli 1,3,11,19,27 Koszt oleju znikomy a przynajmniej motor będzie w dobrej kondycji, chyba że auto w wynajmie i jak niektórzy masz wywa... Kiełbasę na kolejnego właściciela
  25. Ja pie.... Czyli ładnie motor podciągnął pod wydech haha... Mysle chyba poki co o boxie racechip, choć daleko mu do doskonałości i też jest mod do wykrycia

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.