Treść opublikowana przez autopark
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
od 2015 sa diesle B47 czyli unowocześniony N47 - czy lepszy czas pokaze 3 cylindrowy - w f30 w warszawie pali ponad 11 litrów i jest wolny - testowałem kilka razy gdy miałem taki zastepczak aco do m paku - wolalbym doplacic do m paku - później latwiej sprzedać za godziwe pieniądze niż takiego kasztana
-
Felgi do F20
będą jak dokupisz czujniki lub zakodujesz w f20 żeby czytał z abs a nie z czujnikow
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
chodzi o to ze jak kupowało się w salonie F20 to można było wybrać - bez wersji stylistycznej (biedak) - urban line - sport line - m pakiet i chyba tyle o ile dobrze pamiętam weresje między sobą różniły się kształtem zderzaków, progów, wnętrzem itd. to auto (czerwone) jest właśnie najuboższe - i wygląda wg mnie już dość STARO, w przeciwieństwie do np. m pakietów m pakiet poza tym (sport line tez) daje Ci sportowe fotele, które są o lata świetlne wygodniejsze niż te z ogłoszenia
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
poza tym skoro ktoś pisze ze mama nim jezdzila przez 3 lata do pracy 50km dziennie zatem: 365x3x50x5/7 = to wychodzi jak nic 40 tysiecy przebiegu gdyby mama nie jezdzila tym autem w weekendy troche maly ten przebieg
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
wady: 1. wersja stylistyczna 2. swiatla 3. kolor 4. mala nawigacja 5. tapicerka 6. fotele 7. bieda zegary (o nierozszerzonym zakresie) 8. felgi zalety 1. przebieg no i cena - 65k za taka biede ? dla mnie auto warte 50 tys. patrzac na to co na allegor jest za 75-80 (gdzie masz auta w pełnej opcji i m pakiecie) to ten jest tragiczny
-
Cena samochodu kiedy wyjeżdżał z salonu
nie ale osoby w bmw polska od zamawiania aut w fabryce maja narzedzie ktore na podstawie VIN daja konfiguracje z cenami
-
Cena samochodu kiedy wyjeżdżał z salonu
da się jak masz kogoś w BMW POLSKA
-
chiptuning bmw f20 diesel czy
TC PERFORMANCE 1600 UNITRONIC 1400 KREATOR MOCY 1800 przyrosty zależą od silnika - są różne diesle w bmw
-
Podświetlenie wnętrza - wymiana, doposażenie
ja nie - inna wiązka szkoda było zachodu - poszukaj na zagranicznych forach może ktoś próbował
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
kiedyś sprzedawałem samochód mojej byłej dziewczyny - była to toyota. auto wystawiliśmy za 50k i nie było chętnych przez 3 miesiące. cena cyklicznie spadała nawet do 44k. po jakiś 5 miesiącach auto wystawione ponownie za 49500 i sprzedane w tydzień za 49k także nie ma reguły
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
tak jest CCC mam to smao u sibie wieszkosc klientów aut używanych BMW (przy kwotach poniżej 100k) to klienci którzy za najnizsza cene chcą na siłe mieć smiglo na masce. Nie ważne jakim kosztem (wypadek, bieda wersja itd.) ważne ze BMW.
-
Jakie audio do F30 -alpine, gladen, hi - fi?
Same głośniki to sam założysz. Ogólnie jeśli chodzi o dobry zakład car audio to polecam autoradiohifi.com.pl na błękitnej w warszawie
-
Halogeny LED
W dzień na pewno. Dlateho nauczyłem się uzywac klaksonu zamiast mrugania
-
BMW F20/21 Usterki
140i aktualnie niechipowalne 135i znane lubiane tunignowalne
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
bialy jest z usa więc po powodzi albo po dzwonie zakladajac jednak jak wygląda na zewnątrz musial mieć dzwona
-
Jakie audio do F30 -alpine, gladen, hi - fi?
gladen ze wzmakiem mosconi gra lepiej niż fabryczny harman - to tak jeśli chodzi o szuklanie firmy - i jest to nie tylko moje zdanie
-
Halogeny LED
z tego co wiem da się zakodować ale z parking lights czyli nie z dziennymi ale z postojowymi
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
nie wiem jak spalanie w 30i ale większość moich znajomych, którzy mają 28i mówią że spalanie jak 35i a osiągi i dźwięk gorszy
-
Jakie audio do F30 -alpine, gladen, hi - fi?
Tak to opisałeś ze powinieneś mieć wzmacniacz 6 kanałowy
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
to niech zmieni układ wydechowy
-
Jakie audio do F30 -alpine, gladen, hi - fi?
wydaje mi się ze fabryczne radio jest na 2 kanały. mosconi 120.4 dsp jest 4 kanałowe - 2 na podfotelowe glosniki (podpinasz bezpośrednio do wzmacniacza) plus 2 kanały na pozostałe głośniki (stosując quadlock loom) - dzięki temu tylne też dostają napiecie z suba
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
ten pomarańczowy w benzynie i manualu bym wykluczył właśnie ze względu na manual i bardzo słabe wyposażenie ta 120d pomaranczowa wydaje się spoko, ale na Twoim miejscu szukałbym auta po bodajże 03/2014 - czyli m pakietu gdzie masz tą fajną kierownicę. tak na szybko rzucony search: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-bmw-1-118i-automat-bogate-wyposazenie-salon-pl-fv23-m-pakiet-ID6z2KbR.html http://allegro.pl/bmw-f20-m-pakiet-automat-kamera-navi-gwarancja-1wl-i7007292879.html w benzynie patrząc na linki jakie rzuciles to możesz w sumie już szukac polifta z trochę gorszym wyposażeniem
-
Halogeny LED
FEM BODY NSW_L_KALTUEBERWACHUNG » nicht_aktiv NSW_L_WARMUEBERWACHUNG » nicht_aktiv NSW_L_KURZSCHLUSS » nicht_aktiv NSW_L_IS_LED » aktiv NSW_R_KALTUEBERWACHUNG » nicht_aktiv NSW_R_WARMUEBERWACHUNG » nicht_aktiv NSW_R_KURZSCHLUSS » nicht_aktiv NSW_R_IS_LED » aktiv
-
Jakie audio do F30 -alpine, gladen, hi - fi?
alpine nie zasila swoim wzmacniaczem tylnych glosników więc będą one grać dużo ciszej - przypomnę tylko ze to tylne odpowiadają za tzw GONGI i PDC wiec będzie tragedia w stanach na forum poczytaj
-
Awaria lewego światła mijania i regulacji zasięgu świateł
najpierw serwis musi o tym wiedzieć kolega wymienil w czasie gwarancji silnik u chłopaków w nowym saczu bo go uszkodzil zalewając wodą i potem ten wymieniony silnik serwisował w ASO