Treść opublikowana przez autopark
-
Koła na zimę
na 18 w g30 jest tak gruby balon ze w ogole bym się nie stresowal niczym....
-
Koła na zimę
ja poszedłem w calorczne NOKIAN WEATHERPROOF u żony w 518d u siebie na zime zamowilem Micheliny PA4
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
nie zgadzam się.... pod kątem benzyn w BMW to przewagę widzę jedynie silników od 40i w górę. Ponizej to osiągi zbliżone jak diesel, spalanie sporo większe....
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
10-12 trasa ogien :D haha to by trzeba było okreslic co to jest ten ogien dla mnie ogien to wyprzedzam wszystkich a na autobanie w reihu jade ile fabryka dala -mini f56 JCW po chipie na 290 koni w takich warunkach mi palil 14-15 wiec obstawiam ze f30 cięższe powinno więcej :D
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
dokładnie tak jest jeśli chodzi o klekot
-
Remote Software Upgrade
ale ta opcja działa dla IDRIVE 7 czyli MGU wiec dla G30 będzie dostepna w autach produkcja od sierpnia 2019 czyli autach z MGU a nie NBT2 EVO
-
BMW G30 Jakość wykonania - prośba o opinie
jak sam napisales po podniesieniu mocy - tak po podniesieniu mocy paliwo ma znaczenie lub w autach stricte sportowych - w 530i uwierz mi nie ma
-
BMW G30 Jakość wykonania - prośba o opinie
miałem już w swoim zyciu kilka aut z benzną i nie do końca się z Toba zgodze - tankowanie 98 do seryjnego auta w którym producent nie rekomenduje 98 nie ma sensu - i jak ktoś mowi o odczuciach to uczciwie powiem Ci ze w to nie wierze natomiast w aucie po chipie - 98 jest konieczne bo masz przeregulowane zaplony i przy upalnaiu na 95 możesz mieć spalanie stukowe - i fakt w takim aucie czuc ze na 95 muli..... ale w serii wybacz ale ja nie odczuwałem roznicy ani w MINI F56 JCW ani w GOLFIE 7 GTI - a po modzie w jednym na 290 koni a drugim na 320 - tak wtedy było odczuwalne
-
G30 - Apple Carplay - opcja zebyscie nie przeplacali
pamiętaj ze ten carplay siedzi w każdym aucie z nawigacja EVO tylko jest NIEAKTYWOWANY wiec to nie jest kradzież oprogramowania a jego aktywacja innymi slowy jest to tak sama czynność jak zakodowanie domykania szyb z pilota
-
BMW G30 Jakość wykonania - prośba o opinie
a i jeszcze jedno nikt racjonalnie myslacy nie kupuje G30 BEZ xDRIVE w 520d. 518d jest 25 tys. tansze a to ten sam silnik tylko ze słabszym programem (wgrywasz za 2000zl i masz osiągi jak 525d).
-
BMW G30 Jakość wykonania - prośba o opinie
hejtujesz 520d czy 518d a sam jeździsz 530i czyli drugą najtańszą benzyną w G30 (a jeszcze niedawno najtańszą bo od niedawna jest dostępne 520i) oraz zwróć uwagę na fakt ze poziom cenowy 530i oraz 520d jest niemalże identyczny....... owszem sam mam ubaw z ludzi którzy biora 518d business edition jeszcze bez nawigacji professional na zegarach ze wskazówkami (notabene nie wiedziałem ze az taka biede da się mieć w g30) ale nawet takie biedne g30 jest lepsze niż mazda czy volvo
-
BMW G30 Jakość wykonania - prośba o opinie
może zabrzmi to hejtersko ale mnie najbardziej rozbawia jak wlasciiel e36 pisze na forum G30 o wyzszosci 40i nad 18d :D
-
Apple CarPlay
dawaj napriv bo wrzucasz zle zdjecie z którego nic nie wynika
-
G30 Aktualizacja oprogramowania IV kwartał 2018
haha no spoko :D jak się takich blachych tematow boisz na gwar to nie ma tematu :D
-
G30 Aktualizacja oprogramowania IV kwartał 2018
jak aktywujesz VIDEO IN MOTION to ten problem zniknie
-
G30 Aktualizacja oprogramowania IV kwartał 2018
ale jakich wiadomości?
-
Apple CarPlay
blackbox sistemi
-
Apple CarPlay
musisz wrzucić plik do nawigacji zieniajacy rozdzielczość carplaya + ilość ikonek wyświetlanych
-
Jakie audio do F30 -alpine, gladen, hi - fi?
szanuje :) ja wole jednak wolny czas poswiecic na bardziej ambitne zajecia :)
-
Apple CarPlay
czyli zrobil Ci upgrade z idrive 5 na idrive 6 nie działanie instrukcji swiadczy o złym zrobieniu konwersji
-
Jakie audio do F30 -alpine, gladen, hi - fi?
w warszawie jest cos takiego jak DOBRY WARSZTAT założą ci za niewielki pieniadz i nie będziesz się musial doktoryzowac
-
Jakie audio do F30 -alpine, gladen, hi - fi?
ten trojkaty bez miejsca na tweeter tez maja takie wygluszenie
-
Apple CarPlay
zrobili Ci rzezbe najlepiej zflashowac auto do stanu oryginalnego i zrobić konwersje na nowo
-
Jakie audio do F30 -alpine, gladen, hi - fi?
tak roznica będzie ogromna
-
Apple CarPlay
sam robiles konwersje? czy jakaś magiczna firma znajaca się na kodowaniu a raczej udajaca że się zna? pry NBT EVO jak robisz konwersje to w przeciwieństwie do NEXT trzeba zmienić "country code" kodem fsc przed zmianą regionu za pomocą ESYSA (w FA) było tak robione?