Treść opublikowana przez autopark
-
G30 Sportline —> mpakiet konwersja
ekran pionowy w volvo a carplay jak wlaczysz to już na sile poziomo i tylko na 1/3 ekranu
-
G30 Sportline —> mpakiet konwersja
zacznijmy od tego że jazda SPORT LINE -NIE JEST WIOCHĄ to jest nadal pełnoprawne BMW -owszem wygladajace na zewnątrz gorzej niż m pakiet ale still to pełnoprawne G30 powiedzlabym nawet ze fotele w sport line sa fajniejsze jeśli chodzi o material niż seryjne m pakietowe a co do mazdy pelna zgoda - mazda może mieć te same a nawet więcej funkcji niż BMW ale to nigdy nie będzie przynajmniej na razie dzialalo tak jak w bmw a biorac pod uwagę ze mazda nie daje rabatow oraz jakie rabaty można dostać na BMW to wychodzi ze w cenie mazdy 6 masz g30
-
G30 Sportline —> mpakiet konwersja
już wiem jedno slowo opisuje to idealnie: POLSKA
-
G30 Sportline —> mpakiet konwersja
a jak nazwiesz kupno najtańszej wersji BMW i probe przerobienia jej żeby wygladal drożej? wiochą? patologią? cebulactwem? januszostwem?
-
G30 Sportline —> mpakiet konwersja
wies tuning to kupic nowe auto w salonie za ok 200k i przerabiac je za 10k po to żeby wygladlo jak to za 205k no sorry ale robilem kalkulacje 518d leasing black sportline które kolega kupil (i moja żona tez) - bo zakładam ze to ten sam konfig bo było tych auttroch - kosztowal 162300 PLN (przynajmniej nas)- gdyby zrezygnować z systemow asystujących kierowcy, usunąć sport line i dodac m pakiet oraz wziąć pod uwagę ze rabat nie bylby 31 a jedynie 27 procent to auto by kosztlowalo 175 000zł czy to az taka roznica? jak tak bardzo ktoś pragnie m pakietu? wg mnie nie - moja zona nie potrzebowala szukala 5 g30 nowej i jak najtańszej byle by miała duza navi i kamere i taka ma
-
G30 Sportline —> mpakiet konwersja
ale będzie wieś tuningiem - w e30 rozumiem ze ktoś może chcieć ale w nowym aucie to zart
-
Jakie audio do F30 -alpine, gladen, hi - fi?
lepiej doloz 300 i kup to: https://allegro.pl/oferta/bmw-e60-e61-e90-e91-audio-system-x200bmw-evo2-hifi-6995950774 subwoofery nie wymagają wzmaka bo sa 3 omowe wiec zagrają pod fabrycznym radiem na pewno lepiej niż seria
-
G30 Sportline —> mpakiet konwersja
kolego nie..... podsumowując - konwersja sport line na m pakiet do głupota.......... poza tym m pkiet to nie tylko progi i zderzaki ale też hamulce, tryb sport plus, znaczek ///M na zegarach w trybie sport, inne listwy ozdobne (aluminium hexagon) w srodku, inna tapicerka, czarna podsufitka o felgach nie wspomnę - mam wymieniac dalej? koszt przeróbki ze sport line na m pakiet to jak nic minimum 10 tysięcy jak nie wiecej a jeśli chodzi o sama karoseerie to jak widać sporo tego https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/03_4042-doposazenie-pakiet-aerodynamiczny-m/i59856/kL/sN/r2018/m08
-
G30 Sportline —> mpakiet konwersja
Dlatego właśnie jak tylko pojawi się nowa generacja bmw staram się zmieniać bo w f10 a e60 ju w ogóle zaczynaja się rzeźby A ludzie nie potrafią liczyć. Wziąłeś sportline pewnie w lizingu. Pomysł ze biorąc m pakiet rata by wzrosła o 100zl miesiecznie max. To aż taki wydatek? A teraz w g30 chcesz robić rzeźbę ? Zamiast robić ceramikę było brać m pakiet skoro jego brak tak boli
-
G30 Sportline —> mpakiet konwersja
na g30 518d w sportlinie ze stoku w kolorze leasing black były takie rabaty ze brali a teraz dopiero zaczynają myslec :D jest oficjalny retrofit - obczaj sobie na bmwstore.pl ogolnie nieopłacalny temat
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
spalanie raczej bez zmian
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
u mojej małżonki 518d RWD G30 po chipiena 195KM i 465Nm (na moje zyczenie bo potencjal jest do 220 koni i 490Nm) przyspiesza 0-100 na racelogicu od 6.5 do 6.8 więc są to wyniki jak 525d xdrive g30 100-200 nie mierzone bo to za mala moc żeby ten pomiar miał sens. robiąc mocniejszy program mysle ze można zrobić powtarzalne 6.4-6.5 do setki
-
Jakie audio do F30 -alpine, gladen, hi - fi?
Z doświadczenia z innymi markami stwierdzam ze wole carplaya po kablu
-
Jakie audio do F30 -alpine, gladen, hi - fi?
Carplay idzie po wifi a nie po BT
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Co za amator to chipowal? Ten silnik przy lekkim programie wypluwa 195 koni i 460Nm a Przy mocniejszym ALe wciąż bezpiecznym ok 220-225 i do 490Nm
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
przemieliłem już sporo bmw serii F i G a także mini F56 i mam takie nieodparte wrazenie (przynajmniej w moim przypadku się sprawdza) że jak upalam auto to mogę zajechać silnik nawet w 30 tys km (i potem gadac ze bmw się psuje) natomiast jak jezdze autem normalnie / dynamicznie ale bez upalania to beemki nie psuja się kompletnie
-
Downpipe
chcecie zobaczyć roz je ba ny katalizator w m2 po 10 tysiącach od wlaczenia "strzałów" (pops and bangs) ? dzisiaj wkładamy DP i każdemu tutaj z osobna nie polecam wlaczania strzalow bez downpipe.
-
G30 Aktualizacja oprogramowania IV kwartał 2018
ze myślisz ze będzie się dalo z EVO przejść na MGU - smiem watpic na pewno konieczne będzie posiadanie zegarow full led ale jak ktoś rozkmini upgrade to szacun
-
Jakie audio do F30 -alpine, gladen, hi - fi?
Tyle to kosztuje i jest to tanie
-
Jakie audio do F30 -alpine, gladen, hi - fi?
dokladajac dedykwoany zestaw z GLADEN lub AUDIO SYSTEM (bez zmiany glosnikow pod fotelami i bez wzmacniacza) w mojej ocenie otrzymuje się lepszy dźwięk niż HIFi a gorszy niż HK - jak dla mnie idealnie jakość/cena
-
G30 - Apple Carplay - opcja zebyscie nie przeplacali
carplay
-
BMW G30 WYMIANA FOTELI
to wpadaj na carplay (możemy zrobić zdalnie) i na chiptuning znajomy Ci fotele zrobi :)
-
G30 Aktualizacja oprogramowania IV kwartał 2018
bo teraz zamowiona g30 to produkcja na sierpień/wrzesien
-
G30 BODY KIT PERFORMANCE
sam montowałem w f20 carbony z aliexpress i pasowaly idealnie
-
G30 Aktualizacja oprogramowania IV kwartał 2018
chłopie MGU to w g30 będzie w autach wyprodukowanych od sierpnia 2019 aktualnie jest w nowej 3, x5, x7, 8 wiec trochę Twoja wypowiedz nie na temat