Skocz do zawartości

marwyk

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marwyk

  1. marwyk odpowiedział(a) na chemik2000 temat w F10, F11
    Cena za auto przez połowę - dodatkowo cena netto bo z takiej liczy sie akcyze
  2. W tamtym roku w sierpniu miał 238tys.km - ja zrobiłem za rok z kawałkiem 20tys.km 99% na trasie - mam/miałem jeszcze 2 osobówki i jedno ciężarowe auto.
  3. dokładnie taka jest różnica - ja świadomie szukałem manuala
  4. No to zobacz i powiedz czego nie mam? http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-full-opcja-4x4-530-xd-iwl-100-serwis-i-bezwypadek-bez-inwestycji-ID6yDlm9.html
  5. Ja mam taka samą wystawiona za - była 45900 , teraz jest - 44900 i każdy dzwoni i mówi że wysoka cena, oraz że przebieg nie jest niski. Oryginalnie 257tys.km
  6. Tylko że w razie problemów to mechanik umywa ręce i pobiera kasę za kolejny wymont/zamont dostarczonych części. A kto te koszty ma wrócić - sklep internetowy w którym kupiłeś części? Życze powodzenia. Właśnie to że mechanik na tych częściach zarabia to jest jakaś kwota na reklamacje i kolejna prace mechanika
  7. A pomyślałeś o przekrojach i różnicach w kanałikach głowicy, a piecu?
  8. Zwiększa się ale o ile? Czy wystarczy ciśnienia żeby mogła temperatura silnika dochodzić do 110 stopni? Raczej nie - wiec stosuje sie specjalne płyny żeby ten punkt podnieść. A jak już zacznie płyn w stan parowy przechodzić to co sie dzieje i jakie rekacje nastepuja dalej?
  9. Kolego jesli silnik ma temperature robocza ponad 100 to po piersze trzeba jeździć na odpowiednim płynie /nie wodzie/ oraz nie odkręcać korka na pracujacym silniku. Tam ma być cisnienie w układzie które podwyższa punkt gotowania płynu i sam płyn też to powoduje ze auto nie gotuje przy np. 99-100 sdtopniach C jak woda. Ludzie co wy robiliście na lekcjach fizyki ?!
  10. Beda musilei obniżyć cene tego siłownika w serwisie BMW bo przestana im schodzić jak patenty sa za 1/100 ceny
  11. Na mienie musi chyba zarejestrować w Polsce, albo ileś tam czasu tu użytkować. Nie może od tak sobie sprzedać bo trzeba opłacić cła, akcyzy
  12. I tacy ludzie u nas tworzą prawo, tacy ludzie nas reprezentują. Jak ma być dobrze jak oni nawet nie próbują zrozumieć tematu bo liczą sie wpływy i kasa
  13. Wyciagnąć PDR i jeździć. Nic nie malować bo potem nie idzie auta sprzedać jak coś będziesz miał lakierowane powtórnie
  14. Ci sa mocni jesli chodzi o bmw i vag
  15. To jest korozja wiec coś lekko kwaśnego - albo faktycznie pasta Tempo lekko ścierna i miękka szmatka i powinno zejść
  16. U mnie jest 14.9 i czasami drgnie na 14.5 - tylko że auto stało miesiąc nie jeżdżone wiec regulator wysterował tak alternator żeby było max. doładowanie
  17. marwyk odpowiedział(a) na chemik2000 temat w F10, F11
    To już widzicie minusy - wartość waszych 2- 3 letnich a nie mówię o rocznym spadnie bo kto będzie chciał to kupić jak niewiele dołoży i kupi nówkę z salonu. I teraz im starsze auto tym mniejszy spadek bo akcyza rośnie
  18. marwyk odpowiedział(a) na chemik2000 temat w F10, F11
    Ci co kupili nowe to ich stać na to jakby nie mieli to by nie kupili.Pomysł o tych co nie maja i kupują auto żeby móc dojechać do pracy. Nie mówię tu dokładnie o BMW ale inne za pare tysiecy. Chcą tez jeździć dobrym autem a tu beda musieli drutowac to co mają do tej pory. Dlatego cześć albo porzuci prace ale zmieni kraj.
  19. marwyk odpowiedział(a) na chemik2000 temat w F10, F11
    Tylko nie każdy ma kasę na nowe F10 sa ludzie co chce pojeździć e60 z 3.0 litrowym niezawodnym dieslem albo jeszcze wcześniejszą generacja a maja ograniczony budżet na auto i chcą sprowadzane niewyjeżdżone po naszych drogach. Patrzycie przez pryzmat krezusów zobaczymy kto na was bedzie robił jak kolejna fala ludzi wyjedzie z Polski za praca.
  20. marwyk odpowiedział(a) na chemik2000 temat w F10, F11
    Panowie nic taniej nie będzie - może salony i producenci będą mieć taniej. Na razie to jest jeszcze mało sprecyzowany projekt Chcecie wiedzieć więcej informacji z pierwszej reki i firmie na której zależy wejdzcie: http://www.polskiautohandel.pl/2016/10/29/akcyza-mocno-do-gory/
  21. Taniej beda mieć salony i producenci bo oni walczyli o to przez swoje koneksje z przedstawicielami rządu. A pisali też że ma to być neutralne dla budżetu wiec ktoś musi zapłacić wiecej i wypada że ci co majaj najmniejszy budżet bedą pokrywac straty z nowych aut. Od starego rzęcha z małym motorem trzeba będzie zapłacić 1400 zł
  22. Oddać na naprawę bezgotówkową do dobrego warsztatu
  23. tak jak telefon ok. 0.5 A do 1A
  24. Rada jest jedna - masz bardzo roszczeniowy stosunek do przedmiotów martwych i najlepiej chciałbyś znaleźć winnego i sponsora wszędzie ale nie w sobie.
  25. Też uważam żebyś jechał jest szansa kupić dobra sztukę - ta robota szczególnie naprawa silnika jest droga i oni się w to nie bawią dlatego jest dobra cena

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.