Treść opublikowana przez marwyk
-
Akcyza F10 rok 2017
Cena za auto przez połowę - dodatkowo cena netto bo z takiej liczy sie akcyze
-
E61 530XD Świnoujście WBAPY71000CU12364 Korekta
marwyk odpowiedział(a) na Marcin0602 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW tamtym roku w sierpniu miał 238tys.km - ja zrobiłem za rok z kawałkiem 20tys.km 99% na trasie - mam/miałem jeszcze 2 osobówki i jedno ciężarowe auto.
-
E61 530XD Świnoujście WBAPY71000CU12364 Korekta
marwyk odpowiedział(a) na Marcin0602 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdokładnie taka jest różnica - ja świadomie szukałem manuala
-
E61 530XD Świnoujście WBAPY71000CU12364 Korekta
marwyk odpowiedział(a) na Marcin0602 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to zobacz i powiedz czego nie mam? http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-full-opcja-4x4-530-xd-iwl-100-serwis-i-bezwypadek-bez-inwestycji-ID6yDlm9.html
-
E61 530XD Świnoujście WBAPY71000CU12364 Korekta
marwyk odpowiedział(a) na Marcin0602 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa mam taka samą wystawiona za - była 45900 , teraz jest - 44900 i każdy dzwoni i mówi że wysoka cena, oraz że przebieg nie jest niski. Oryginalnie 257tys.km
-
Nowe sprzęgło wysoko bierze
Tylko że w razie problemów to mechanik umywa ręce i pobiera kasę za kolejny wymont/zamont dostarczonych części. A kto te koszty ma wrócić - sklep internetowy w którym kupiłeś części? Życze powodzenia. Właśnie to że mechanik na tych częściach zarabia to jest jakaś kwota na reklamacje i kolejna prace mechanika
-
wysokie ciśnienie w układzie chłodzenia e90 N46B20
A pomyślałeś o przekrojach i różnicach w kanałikach głowicy, a piecu?
-
wysokie ciśnienie w układzie chłodzenia e90 N46B20
Zwiększa się ale o ile? Czy wystarczy ciśnienia żeby mogła temperatura silnika dochodzić do 110 stopni? Raczej nie - wiec stosuje sie specjalne płyny żeby ten punkt podnieść. A jak już zacznie płyn w stan parowy przechodzić to co sie dzieje i jakie rekacje nastepuja dalej?
-
wysokie ciśnienie w układzie chłodzenia e90 N46B20
Kolego jesli silnik ma temperature robocza ponad 100 to po piersze trzeba jeździć na odpowiednim płynie /nie wodzie/ oraz nie odkręcać korka na pracujacym silniku. Tam ma być cisnienie w układzie które podwyższa punkt gotowania płynu i sam płyn też to powoduje ze auto nie gotuje przy np. 99-100 sdtopniach C jak woda. Ludzie co wy robiliście na lekcjach fizyki ?!
-
e60 wystrzeliwująca klapa bagażnika
Beda musilei obniżyć cene tego siłownika w serwisie BMW bo przestana im schodzić jak patenty sa za 1/100 ceny
-
X5 3,5xd USA 5UXFF0C52ALT84068
marwyk odpowiedział(a) na zyga49 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa mienie musi chyba zarejestrować w Polsce, albo ileś tam czasu tu użytkować. Nie może od tak sobie sprzedać bo trzeba opłacić cła, akcyzy
-
Nowe stawki akcyzowe na auta zza granicy.
marwyk odpowiedział(a) na piotr_bzyk temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneI tacy ludzie u nas tworzą prawo, tacy ludzie nas reprezentują. Jak ma być dobrze jak oni nawet nie próbują zrozumieć tematu bo liczą sie wpływy i kasa
-
wymieniać czy szpachlować elementy ??? foto
Wyciagnąć PDR i jeździć. Nic nie malować bo potem nie idzie auta sprzedać jak coś będziesz miał lakierowane powtórnie
-
Komunikat "Akumulator rozładowany, uruchom silnik"
Ci sa mocni jesli chodzi o bmw i vag
-
X5 E70 nagar na zderzaku
To jest korozja wiec coś lekko kwaśnego - albo faktycznie pasta Tempo lekko ścierna i miękka szmatka i powinno zejść
-
Ładowanie alternatora BMW e61 530d
U mnie jest 14.9 i czasami drgnie na 14.5 - tylko że auto stało miesiąc nie jeżdżone wiec regulator wysterował tak alternator żeby było max. doładowanie
-
Akcyza F10 rok 2017
To już widzicie minusy - wartość waszych 2- 3 letnich a nie mówię o rocznym spadnie bo kto będzie chciał to kupić jak niewiele dołoży i kupi nówkę z salonu. I teraz im starsze auto tym mniejszy spadek bo akcyza rośnie
-
Akcyza F10 rok 2017
Ci co kupili nowe to ich stać na to jakby nie mieli to by nie kupili.Pomysł o tych co nie maja i kupują auto żeby móc dojechać do pracy. Nie mówię tu dokładnie o BMW ale inne za pare tysiecy. Chcą tez jeździć dobrym autem a tu beda musieli drutowac to co mają do tej pory. Dlatego cześć albo porzuci prace ale zmieni kraj.
-
Akcyza F10 rok 2017
Tylko nie każdy ma kasę na nowe F10 sa ludzie co chce pojeździć e60 z 3.0 litrowym niezawodnym dieslem albo jeszcze wcześniejszą generacja a maja ograniczony budżet na auto i chcą sprowadzane niewyjeżdżone po naszych drogach. Patrzycie przez pryzmat krezusów zobaczymy kto na was bedzie robił jak kolejna fala ludzi wyjedzie z Polski za praca.
-
Akcyza F10 rok 2017
Panowie nic taniej nie będzie - może salony i producenci będą mieć taniej. Na razie to jest jeszcze mało sprecyzowany projekt Chcecie wiedzieć więcej informacji z pierwszej reki i firmie na której zależy wejdzcie: http://www.polskiautohandel.pl/2016/10/29/akcyza-mocno-do-gory/
-
Nowe stawki akcyzowe na auta zza granicy.
marwyk odpowiedział(a) na piotr_bzyk temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneTaniej beda mieć salony i producenci bo oni walczyli o to przez swoje koneksje z przedstawicielami rządu. A pisali też że ma to być neutralne dla budżetu wiec ktoś musi zapłacić wiecej i wypada że ci co majaj najmniejszy budżet bedą pokrywac straty z nowych aut. Od starego rzęcha z małym motorem trzeba będzie zapłacić 1400 zł
-
Mały wypadek :)
Oddać na naprawę bezgotówkową do dobrego warsztatu
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
tak jak telefon ok. 0.5 A do 1A
-
E60 530d 2007 rok zapaliła się podczas jazdy...
Rada jest jedna - masz bardzo roszczeniowy stosunek do przedmiotów martwych i najlepiej chciałbyś znaleźć winnego i sponsora wszędzie ale nie w sobie.
-
3.0xd obrócona panewka, czy ktoś miał taki przypadek ?
Też uważam żebyś jechał jest szansa kupić dobra sztukę - ta robota szczególnie naprawa silnika jest droga i oni się w to nie bawią dlatego jest dobra cena