Treść opublikowana przez marwyk
-
BMW X3 2008 rok Kościerzyna WBAPE11020WJ47306 Korekta
marwyk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż`Czyli jak jechało z wloch do Niemiec to zrobili 0 ?!!!! zastanów sie
-
BMW X3 2008 rok Kościerzyna WBAPE11020WJ47306 Korekta
marwyk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli ma 100tys. więcej i zagadka rozwiązana
-
bmw f10 528 m-pakiet WBAXG31040C592914
marwyk odpowiedział(a) na sobek0071 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie pisze o kosztach tylko o tym że nie ma fachowców do automatów - jest na forum watek jak gość naprawia skrzynie automatyczna i co mu polecają zrobić po naprawie - sprzedać auto. Jeśli kupujesz używane to możesz być tym kupującym który wjeżdża na minę. Automat tak ale tylko jak kupuje nowe auto albo z minimalnym przebiegiem od kogoś co jeździł z głowa
-
BMW X3 2008 rok Kościerzyna WBAPE11020WJ47306 Korekta
marwyk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLudzie zacznijcie myśleć !!!! Widać że ktoś pomylił przebieg i jedynka z przodu jest za dużo. Auto w 2011 miało 46tys. Nagle zrobił 110 tys. km a potem znowu robił ok. 10- 12 tys. Auto jest od nowości kto był pierwszym właścicielem i do kiedy.
-
bmw f10 528 m-pakiet WBAXG31040C592914
marwyk odpowiedział(a) na sobek0071 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie ja np. szukam manuala ale w dieslu, nie chce automata bo nie ma kto potem tego naprawić w razie problemów
-
E60 drzwi od kombi czy pasują do sedana?
Ze zdjęć widac że przednie sa pogiete wiec do wymiany a tylne do naprawy i lakierowania
-
e38 WBAGH81010DD39394
marwyk odpowiedział(a) na focuspl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=230664093&isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&sortOption.sortOrder=DESCENDING&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&fuels=PETROL&scopeId=C&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&maxFirstRegistrationDate=2000-12-31&maxMileage=200000&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=33%2C34%2C35%2C36%2C37%2C38%2C39%2C40%2C41%2C63&makeModelVariant1.modelGroupId=24&pageNumber=1 lub takie coś http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=234689924&scopeId=C&sortOption.sortOrder=DESCENDING&fuels=PETROL&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&maxMileage=200000&minFirstRegistrationDate=1998-01-01&maxFirstRegistrationDate=2000-12-31&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=33%2C34%2C35%2C36%2C37%2C38%2C39%2C40%2C41%2C63&makeModelVariant1.modelGroupId=24&pageNumber=1 tak na szybko znalezione
-
Ostrzeżenie! BMW 320i E90 - WBAVF910X0VG34958
marwyk odpowiedział(a) na skydaro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystko dlatego że nasi polscy klienci to biedota bez kasy. Szukają gdzie tu na silę urwać z ceny. Niemiec jeździł klepniętym w dupę i mu nie przeszkadzało a polak ma mieć z małym przebiegiem i całe w oryginale - stan dziewica :) :)
-
BMW E61 WBANJ91010B775690
marwyk odpowiedział(a) na bakter temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co cie ma martwić. Nie płącisz dodatkowo 700 zł podatku.
-
BMW E61 WBANJ91010B775690
marwyk odpowiedział(a) na bakter temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSiedzenie nie ma nic do przebiegu bo jak ktoś jeździ krótkie trasy i wsiada co chwila a dodatkowo waży 100+ to całkiem inaczej wyglada jak ktos jest szczupły i jeździ w trasy
-
F10 550i WBAFR91010C765782
marwyk odpowiedział(a) na vashtar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI na 100% miał jakieś przygody bo nie chwali sie że bezwypadkowy i pisze o zdjęciach, zreszta kolejna rzecz to mały przebieg jak na te klase auta
-
[E60] 535D montaz podgrzewacza wody pomoc
Raczej musi byc mocniejszy - trzeba policzyć prąd 3 świec - on użył 30A ten twój ma 10 A
-
Xdrive
Nie trzeba zimy - wystarczy latem po krętej drodze i docenią działanie xdrive. Auto jest przyklejone. Mam to wiem.
-
Xdrive
A słyszałeś o hamowaniu silnikiem?
-
E61 jak ustawić webasto
Faktycznie nie doczytałem, przeczytałem że masz inny panel i dlatego taki wniosek.
-
E61 jak ustawić webasto
To może nie masz webasto tylko przewietrzanie
-
Nowe stawki akcyzowe na auta zza granicy.
marwyk odpowiedział(a) na piotr_bzyk temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnejuz to ujeli w ustawie o pojemności silnika i normie euro
-
Świece -wymiana 520i
Co ma piernik do wiatraka, czyli świeca żarowa do zapłonowej, a wiesz jaka to siła by musiałabyc żeby zmniejszyć odstep
-
Świece -wymiana 520i
ile ta swieca głebiej bedzie dokrecajac ja 20Nm mocniej bo nic innego nie moze sie zmienić, tez pierwsze słyszę o takich praktykach
-
e60 520i WBANA31044B020665
marwyk odpowiedział(a) na szeremeta temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSpuści takiego klienta po brzytwie
-
e60 520i WBANA31044B020665
marwyk odpowiedział(a) na szeremeta temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobry 10% trzeba spuścić z ceny , to idź do salonu niech ci spuszczają. U handlarza jak jest dobre auto to parę stówek możesz urwać i koniec. On obniży cenę o 1500 zł i będzie miał więcej klientów a ty nie kupisz auta
-
Akcyza F10 rok 2017
Bo oglądałem obrady online
-
Akcyza F10 rok 2017
Jest nowa i przeszła głosowanie senacie na tak wiec idzie dalej
-
Akcyza F10 rok 2017
Tylko to że kupuja za 63% ceny to nie znaczy ze taki jest zysk, bo muszą zapłacić akcyza 3 albo 18%, VAT i podatki oraz utrzymać
-
Akcyza F10 rok 2017
Pomyśl jedno z czegoś trzeba utrzymać te salony - i niech nikt nie mówi ze z marzy 8-10%.