Skocz do zawartości

marwyk

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marwyk

  1. `Czyli jak jechało z wloch do Niemiec to zrobili 0 ?!!!! zastanów sie
  2. Czyli ma 100tys. więcej i zagadka rozwiązana
  3. Nie pisze o kosztach tylko o tym że nie ma fachowców do automatów - jest na forum watek jak gość naprawia skrzynie automatyczna i co mu polecają zrobić po naprawie - sprzedać auto. Jeśli kupujesz używane to możesz być tym kupującym który wjeżdża na minę. Automat tak ale tylko jak kupuje nowe auto albo z minimalnym przebiegiem od kogoś co jeździł z głowa
  4. Ludzie zacznijcie myśleć !!!! Widać że ktoś pomylił przebieg i jedynka z przodu jest za dużo. Auto w 2011 miało 46tys. Nagle zrobił 110 tys. km a potem znowu robił ok. 10- 12 tys. Auto jest od nowości kto był pierwszym właścicielem i do kiedy.
  5. Dokładnie ja np. szukam manuala ale w dieslu, nie chce automata bo nie ma kto potem tego naprawić w razie problemów
  6. Ze zdjęć widac że przednie sa pogiete wiec do wymiany a tylne do naprawy i lakierowania
  7. http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=230664093&isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&sortOption.sortOrder=DESCENDING&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&fuels=PETROL&scopeId=C&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&maxFirstRegistrationDate=2000-12-31&maxMileage=200000&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=33%2C34%2C35%2C36%2C37%2C38%2C39%2C40%2C41%2C63&makeModelVariant1.modelGroupId=24&pageNumber=1 lub takie coś http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=234689924&scopeId=C&sortOption.sortOrder=DESCENDING&fuels=PETROL&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&maxMileage=200000&minFirstRegistrationDate=1998-01-01&maxFirstRegistrationDate=2000-12-31&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=33%2C34%2C35%2C36%2C37%2C38%2C39%2C40%2C41%2C63&makeModelVariant1.modelGroupId=24&pageNumber=1 tak na szybko znalezione
  8. Wszystko dlatego że nasi polscy klienci to biedota bez kasy. Szukają gdzie tu na silę urwać z ceny. Niemiec jeździł klepniętym w dupę i mu nie przeszkadzało a polak ma mieć z małym przebiegiem i całe w oryginale - stan dziewica :) :)
  9. A co cie ma martwić. Nie płącisz dodatkowo 700 zł podatku.
  10. Siedzenie nie ma nic do przebiegu bo jak ktoś jeździ krótkie trasy i wsiada co chwila a dodatkowo waży 100+ to całkiem inaczej wyglada jak ktos jest szczupły i jeździ w trasy
  11. I na 100% miał jakieś przygody bo nie chwali sie że bezwypadkowy i pisze o zdjęciach, zreszta kolejna rzecz to mały przebieg jak na te klase auta
  12. Raczej musi byc mocniejszy - trzeba policzyć prąd 3 świec - on użył 30A ten twój ma 10 A
  13. marwyk odpowiedział(a) na stach1111 temat w F30, F31, F34, F80
    Nie trzeba zimy - wystarczy latem po krętej drodze i docenią działanie xdrive. Auto jest przyklejone. Mam to wiem.
  14. marwyk odpowiedział(a) na stach1111 temat w F30, F31, F34, F80
    A słyszałeś o hamowaniu silnikiem?
  15. marwyk odpowiedział(a) na karelnati21 temat w E60, E61
    Faktycznie nie doczytałem, przeczytałem że masz inny panel i dlatego taki wniosek.
  16. marwyk odpowiedział(a) na karelnati21 temat w E60, E61
    To może nie masz webasto tylko przewietrzanie
  17. juz to ujeli w ustawie o pojemności silnika i normie euro
  18. marwyk odpowiedział(a) na Patryk1980 temat w F10, F11
    Co ma piernik do wiatraka, czyli świeca żarowa do zapłonowej, a wiesz jaka to siła by musiałabyc żeby zmniejszyć odstep
  19. marwyk odpowiedział(a) na Patryk1980 temat w F10, F11
    ile ta swieca głebiej bedzie dokrecajac ja 20Nm mocniej bo nic innego nie moze sie zmienić, tez pierwsze słyszę o takich praktykach
  20. Dobry 10% trzeba spuścić z ceny , to idź do salonu niech ci spuszczają. U handlarza jak jest dobre auto to parę stówek możesz urwać i koniec. On obniży cenę o 1500 zł i będzie miał więcej klientów a ty nie kupisz auta
  21. marwyk odpowiedział(a) na chemik2000 temat w F10, F11
    Bo oglądałem obrady online
  22. marwyk odpowiedział(a) na chemik2000 temat w F10, F11
    Jest nowa i przeszła głosowanie senacie na tak wiec idzie dalej
  23. marwyk odpowiedział(a) na chemik2000 temat w F10, F11
    Tylko to że kupuja za 63% ceny to nie znaczy ze taki jest zysk, bo muszą zapłacić akcyza 3 albo 18%, VAT i podatki oraz utrzymać
  24. marwyk odpowiedział(a) na chemik2000 temat w F10, F11
    Pomyśl jedno z czegoś trzeba utrzymać te salony - i niech nikt nie mówi ze z marzy 8-10%.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.