Treść opublikowana przez christo74
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
LED fajna sprawa, oprócz tego że ładnie wyglądają, dają więcej światła to bardzo fajnie działa z nimi np asystent świateł drogowych
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
... o widzisz ,czyli jednak niech każdy dobiera wyposażenie pod siebie i to z czego będzie korzystał ? co postulowałem od początku ... dla mnie eot :roll:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
hipokryta :mrgreen: ... dlaczego sobie nie ułatwiać życia ??? przecież lepiej mieć niż nie mieć xdrive :wink:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
wg mnie trzeba zachować zdrowy rozsądek :mrgreen: , co innego ułatwiać sobie życie a co innego wyręczać z każdej czynności kierowcę, jak juz wczesniej wspomniałem każdy dobiera sobie wyposażenie do własnych upodobań i potrzeb ..... po prostu śmieszy mnie podejście "wincyj , wincyj ... " :lol: ..... to tak jak z garniturem - szyje sie go na miarę a nie kupuje o 2 rozmiary za duzy bo może urosnę a potem bedzie jeszcze w nim chodził mój syn albo może go sprzedam a kupujący akurat bedzie nosił rozmiar większy :D ..... dobra skończmy te teoretyczne dywagacje bo one są bezcelowe - każdy zrobi tak jak uważa , jego kasa i jego cyrk :mrgreen:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Pozwole sobie nie zgodzić się :) - to typowe podejście "dobrze wyszkolonego przez marketing klienta" - idąc tym tokiem rozumowania - za chwile dokupisz zdalne sterowanie przez google do swojego BMW bo przecież lepiej mieć niż nie mieć :mrgreen: , i Twoja jazda będzie sie ograniczała do posadzenia dupska na fotelu i wypowiedzenia znudzonym głosem " jedź do pracy" .... a może po prostu szukasz na siłę argumentów aby usprawiedliwić "posiadanie" tych wszystkich ficzerów ? :wink: .... z drugiej strony - jeżeli faktycznie z nich korzystasz, są one wg Ciebie niezbędnę do bezpiecznej, komfortowej jazdy to masz do tego prawo :cool2: - mocniejszy motor :cool2: - tego nigdy za wiele :lol: - komforty :cool2: - dobre audio :cool2: - automat :cool2: ... reszta ??? ... co sie komu podoba i z czego korzysta
-
[Żalę się] Szyba przednia
Zadzwoń do innych ASO
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Chłopie auto waży ok 1,8 tony to po pierwsze :) , drugie - najwiecej spala przy rozpedzaniu tej masy oraz przy rozgrzewaniu silnika do temp. roboczej :) - ZAWSZE krótkie odcinki w mieście będą miały większe spalanie niż trasa :duh: :mrgreen:
-
Przednia szyba F10 - wymiana
Nowa szyba nawet ori BMW bedzie miała inny rok prod niż auto :) - jak głupi kupujący bedzie chciał sie przyczepic to sie przyczepi :D - ja bym brał to co dają z ubezpieczenia szyby - wymiana szyby to tak jak wymiana opon. Gosciu i tak przeleci całe auto czujnikiem lakieru ;)
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
przy takim motorku jak Pemek ma w swojej bejcy to też bym chciał aktywny tempomat :cool2: :mrgreen:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
i tu dochodzimy do sedna o którym juz wcześniej wspominalem :) " kazdemu według potrzeb" , na co mi 535 w benzynie jak głównie jeżdże po mieście i dojazd do miasta z pobliskiej miejscowości, tu spokojnie wystarcza 2.0d lub 2.0 w benzynie , no ew. 525 , na kiego buca mi asystent pasa itd .... jak sporadycznie śmigne po autostradzie ? ..... tylko po to żeby przyszłemu właścicielowi mojej beemki zrobić dobrze ? :mrgreen:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Nie mam żadnego z tych "systemów" z wyboru :mrgreen: Żalisz się czy chwalisz? ;) O ile można jeszcze dyskutować nad rzeczywistą potrzebą posiadania Night-Vision zwłaszcza jak ktoś nie jeździ nocą po ciemnych wiejskich dróżkach, cała reszta może być przydatna (i jest) zwłaszcza jak dajesz się przejechać np. żonie lub mniej doświadczonemu kierowcy. Natomiast taki Head-Up to już w ogóle znakomite rozwiązanie praktycznie dla każdego, a nie tylko zbędny gadżet. Ogólnie wychodzę z założenia, że warto mieć więcej niż mniej. Pamiętaj, że jak już faktycznie dany wspomagacz Cię drażni albo jesteś takim wspaniałym kierowcą, że go nie potrzebujesz, w każdej chwili można asystentów wyłączyć. Przy odsprzedaży samochodu wspomnisz jednak moje słowa, że warto mieć więcej, a nie mniej, bo większość kupujących też woli mieć więcej :D Stwierdzam fakt :P świadomego wyboru potrzebnego wyposażenia :D .... zdaje sobie sprawę, że są ludzie którzy wychodzą z założenia "wincyj i wincyj ... to lepij" :mrgreen:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Nie mam żadnego z tych "systemów" z wyboru :mrgreen:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Trafiłeś w sedno ... akcyza. Wolałem w tej cenie kilku miesięczne 2.0 z niewielkim przebiegiem z dobrym wyposażeniem niż starszego 3.0 ze sporym przebiegiem i trochę już podniszczonego . Wszystko sie rozbija o ta zasraną akcyze. Co do wyposażenia to ja osobiście szukałem takiego modelu, który miałby tylko to co chciałem mieć , nic ponad to - nie potrzebuje asystenta pasa i inne tego rodzaju syfy które odmóżdżają kierowcę i myśląc za niego robią z niego prymitywnego naciskacza pedałów i kręcenia kierownicą :wink:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
zgoda , jeżeli moje potrzeby rodzinne, preferencje sie nie zmienią to następnym będzie benzyna No pewnie po co ? ja mam 2 litrowego klekota w automacie, kiera od M, pełna nawi, skórzane-sport. taborety , dostep komfort , itd - więc ja na wyposażenie nie narzekam :lol: Statystyka , ile na rynku jest 3 litrowych benzyn a ile "flotowych" 2.0 klekotów i jak one są eksploatowane ? kwestia skali . Nie znam statystyk sprzedażowych BMW ale strzelam na 1000 2.0 dizli przypada sprzedany 1 szt. 3.0 benzyna ?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
zgoda , jeżeli moje potrzeby rodzinne, preferencje sie nie zmienią to następnym będzie benzyna No pewnie po co ? ja mam 2 litrowego klekota w automacie, kiera od M, pełna nawi, skórzane-sport. taborety , dostep komfort - więc ja na wyposażenie nie narzekam :lol: Statystyka , ile na rynku jest 3 litrowych benzyn a ile "flotowych" 2.0 klekotów i jak one są eksploatowane ? kwestia skali . Nie znam statystyk sprzedażowych BM ale strzelam na 1000 2.0 dizli przypada sprzedany 1 szt. 3.0 benzyna ?
-
ŻALUZJE CHŁODNICA W F10
patrzyłeś w trakcie jazdy ? :mrgreen:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Jak widzisz 2.0 to złoooooooo :norty: :mrgreen: .....nigdy go nie kupuj .... kup se 5 litrów w benzynie 12 garów nawet jak robisz 20 km dziennie ...wtedy bedziesz trendy :lol: i będziesz sie zaliczał do tej lepszej części ....co to napawają sie kulturą pracy i mruczącym motorem :cool2:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Jak sie nie ma racjonalnych argumentów to tak własnie jest :D . Wyraziłem swoje zdanie i nie mam zamiaru z Tobą kolego o niczym dyskutować :mrgreen: .... wesołego alleuja :cool2: :norty:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
juz dawno wyrosłem ze ścigania sie od świateł do świateł :cool2: :norty:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
a ja osobiscie poleciłbym 2 litrówke z końca serii czyli B47 zwłaszcza jak ktoś czesciej porusza sie po miescie i okolicach niż robi trasy - cos wiekszego niż 200KM do miasta to przerost formy nad treścią :lol:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
pod warunkiem,że oba przebiegi realne :norty:
-
Silnik B47 opinie
u mnie w f10 xdrive nie odczuwam tego przeciągania
-
520d Terkotanie na zimnym silniku przy dodawaniu gazu
lałes do paliwa dodatek czyszczący wtryski i układ paliwowy ?
-
Czy da się wyłączyć oświetlenie wnętrza gdy otwieram drzwi?
ja zostawiłem to zółte :mrgreen: - nie chciało mi sie kombinować
-
Czy da się wyłączyć oświetlenie wnętrza gdy otwieram drzwi?
jak przytrzymasz włącznik światła wew. przy lusterku wstecznym to wyłączysz ( nie wiem czy całkowicie wszystko czyli przy drzwiach i nogach - bo nie pamietam )