Treść opublikowana przez christo74
-
F10 530i M-Performance
ja mam u siebie kierownicę z Mpakietu a siedzenia w czarnej dakocie - diametralnie rózne skóry , kierownica gładka więc całkiem możliwe , że z nappy
-
Opony - czy musza byc runflaty
ja ze soba wożę mały kompresorek na 12V i w razie czego zawsze mozna dopompować.
-
Opony - czy musza byc runflaty
dziękuje za odjęcie lat - dawno już nikt do mnie sie nie zwrócił per "dzieciaku" :cool2: Twój poziom Larsen niewiele lepszy - mogłeś napisac na pw , mogłeś zgłosić post do moderatora ....ale nie Ty musiałeś zaistnieć .... nie denerwuj sie już zgłosiłem swojego posta do skasowania aby Cię nie drażnić... życzę milego dnia ... wygrałeś internety
-
Opony - czy musza byc runflaty
zaobserwuj czy schodzi , jak nie schodzi to jeździc do końca zimy - ale co jakis czas kontrolować ciśnienie. Takie piękne blachowkręty są szczelne jak fiks :cool2: - ja tak jeździłem aż zdarłem główkę takiego wkręta :mrgreen:
-
Opony - czy musza byc runflaty
Kurna nie chce ktoś kupić prawie nowych runflatów 17 cali na zime i 18 cali na lato ? :norty: .... jednak czuć różnicę w resorowaniu jednych i drugich ... RoFy są sporo cięższe niż zwykłe i to czuć, więc i zawieszenie dostaje dużo bardziej po dupie nie mówiąc już o komforcie :|
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Tak szybko nie polecą ceny bo F10/11 sprzedaje sie bardzo dobrze i premiera G10 przewidywana na koniec 2016 a sprzedaż 2017 :norty:
-
Zdemontowanie znaczka 520 D
@F1le i dziewczynę to kreci rozumiem ???? :norty: :cool2: :cool2: :duh: a Ty masz szybciej erekcje przez to ? :norty: ..... sorry ale nie mogłem sie powstrzymać :mrgreen:
-
F10 Opcja ConnectedDrive w Polsce!
tylko telefonicznie przez connecteddrive.pl
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
@Pemek :cool2: ... dla mnie też ideał proste, czytelne, bez śmisznych wodotrysków ale z nutką nowoczesności :norty:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Z tego co kojarzę to ten silnik jest montowany chyba od lipca 2014 , ponoć zmodernizowany pod kątem wad poprzednika N47 , ludzie go chwalą ze chodzi bardziej aksamitnie cokolwiek to znaczy :-) i jest lepiej wyciszony od N47 - ma tez o 6KM więcej
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
tylko automat , silnik 2.0d B47 , ja potrafie przy xDrive na programie ecoPro ( auto waży ok 1800kg) 50/50 (miasto/trasa) wykrecić 6,2 L/100km :mrgreen: :norty: :lol:
-
F10 Opcja ConnectedDrive w Polsce!
dzwoń na infolinie connecteddrive.pl ...tam Ci wszystko sprawdzą i w razie czego przerejestrują aktualne usługi na Polskę - podajesz tylko 7 ostatnich VINu
-
[F10/11]Gdzie najtaniej ori wkład mikrofiltra 64119272642 ?
tez kupiłem filtrona węglowe po 68 - bardziej zbliżone wymiarowo do ori.
-
Zdemontowanie znaczka 520 D
hahahah też o tym myslałem ale to nieporozumienie :mrgreen: jak zdejmiesz to auto przez to nie bedzie szybsze na pewno :mrgreen: a tylko sprowokuje kierownika jakiegos 528 czy 535 abo 550 do spróbowania sie ....no co to za motor - zaraz sprawdzimy :norty: a jak bedziesz auto sprzedawał i trafisz na upierdliwego kupca to jak sprawdzi po vinie ze nie było fabrycznie zdjętego znaczka to bedzie Cie pierdolił , że klapa tylna była wymieniana :norty:
-
[F10/11]Gdzie najtaniej ori wkład mikrofiltra 64119272642 ?
o ile filtr kabinowy to jeszcze moze bym zaryzykował to juz zamiennika oleju i powietrza na gwarancji sie nie opłaca - w razie jakichs jaj z silnikiem pierwsze co to szukają wymówki przy wykonywanym serwisie - i teraz sobie skalkuluj co sie bardziej opłaci : brać niezależnego rzeczoznawcę + prawnika i iść do sądu czy dołożyć kilkaset złotych do przeglądu na ori cześciach ?
-
ConnectedDrive - przeniesienie do Polski
Pytałem czy można zrobic to samemu przez aplikacje na www wpisując numer VIN auta .... Też załatwiłem to wszystko przez konsultanta telefonicznie - trwało 8 minut
-
ConnectedDrive - przeniesienie do Polski
własnie do tego doszedłem ... działa i okazuje sie że mam usługi wykupione do maja 2018 - jak to teraz przenieść do PL ? da sie jakos z automatu na podstawie numeru VIN auta czy mozolny kontakt z biurem obsługi i wymiana mailowa ?
-
ConnectedDrive - przeniesienie do Polski
Jest jakiś sposób na sprawdzenie na ile wykupiono usługi ? Mam 520d z rynku austriackiego - czy jedynym sposobem jest dodzwonienie sie na infolinie ?
-
[F10] 2010r. adaptive headlights + high beam assistance
a w temacie .... odkoduje ktos taki błąd DTC E12C20 ??? przy próbie włączenia asystenta drogowych wywal błąd ( LCI 520d xDrive ) :|
-
[F10] fartuchy przeciwbłotne montował ktoś ?
Panowie montował ktoś te ori fartuchy do F10tki ? http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/82_1373-fartuch-blotnika/i52407#part01 jeżeli tak to jak to wygląda nie psuje ogólnej sylwetki auta ? pasuje do LCI ? czy bez tych fartuchów piasek i kamyczki wypłukują lakier na progach ?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
za 175 tys juz sie mówi o 520d z xDrive z 2015r.
-
ceramiczna ochrona lakieru? Modesta+ GTechniq Ceramic Pro 9H
jakos cholera nie mogę uwierzyć , że drobne kamyczki nic tej powłoce nie zrobią
-
Siedzenia w F10 różnice w szerokości prowadnic
w opisie stoi że pasują do poliftowego więc pewnie ok *** edit Kupione przymierzone - pasuja jak ulał :cool2:
-
[F10/11]Gdzie najtaniej ori wkład mikrofiltra 64119272642 ?
auto na gwarancji i nie wiem jak podejdą przy przeglądzie jak przywioze nie ori filtr ? ...... albo za miesiac sie skurwi coś z klimy i będą pieprzyć że był użyty "nieoryginalny" filtr ... co wtedy ? .... robił ktoś przeglądy gwarancyjne na nie ori częściach ?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Też coś takiego słyszałem od chłopa który pracuje w centrali we Francji , że dobrze "żre" więc jeszcze pociągną temat ale ostatecznie podejmą decyzje po podsumowaniu 2015 , jakoś chyba w styczniu