Zacznij od tego co jest najprostsze. U mnie było podobnie, mieli już rozbierać skrzynię ale na wszelki wypadek dolali oleju. Okazało się , że brakowało 0,7 litra. Gdy zmieniali mi wcześniej olej zrobili to na zimnym silniku, a powinni zrobić na ciepłym. Jak się okazało przy braku 0,7 litra oleju zmniejsza się ciśnienie i skrzynia nie przerzuca biegów jak powinna wchodząc automatycznie w stan awaryjny. Pamiętaj o zmianie filtra w skrzyni BARDZO WAŻNE. Jeśli to nie pomorze będziesz wiedział, że to mechanika skrzyni. Pozdrawiam :handshake: