Skocz do zawartości

LaRocco

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LaRocco

  1. Jesli ktos sledził ten temat napewno zna sprawe. Dla nie wtajemniczonych dodam któtko za w mojej E46 320d zaluzja która znajduje sie zaraz za chlodnica była ZAWSZE otwarta co objawiało sie niedogrzaniem silnika przy obecnych temp. jakie teraz panuja za oknem. Usterka była banalna!!! Na fotce w czerwonym kołeczku widac weżyk który miał niewielka dziurke co powodowało ze podcisnienie nie potrafio zasac mechanizmu który steruje ta zaluzja tylko ciąglo "lewe" powiertrze :-( Było to trudne do zlokalizowania poniewaz wezyk ten biegnie w niezbyt widocznym i dostepnym rejonie. Po jego wymianie zaluzaj sie zamkła a temp. silnika jest prawidłowa, no i co jest oczywiste szybko sie nagrzewa silnik. Pozdrawiam wszystkich beeemkowiczów no i Tych którzy jeszcze nie zakosztowali przyjemnosci z ich prowadzenia :-) http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=72af0cc6bb054877
  2. Witam !!! Miałem DOKŁADNIE to samo jak opisujesz w mojej E46. Zawieszenie Beeemek składa sie z ogromnej ilosci simen-bloków ( to gumowa tuleja z metalowym pierscieniem posrodku ) i wlasnie to masz wyrabane. Mnie ta impreza razem z robocizna kosztowała 700zł. Dodam ze wymieniłem 6szt. Trzeba je wyciskac na pracie hydraulicznej z wahacza tak wiec jest to kupe roboty, no a potem wprasowywac nowe !!! Pozdro :-)
  3. LaRocco odpowiedział(a) na wert temat w E39
    Witam !!! Moim zdaniem masz walniety wtrysk sterujacy ( to ten z ktorego wystaje ok.15cm kabelek, zakonczony wtykiem na 2 piny ) Przy niskich temp. ( co nie jest reguła ) podaje niewłasciwe infor. o dawce paliwa ! Na Allegro cena ok. 390zl. Zaznaczam ze to tylko moja opinia !!! Pozdro:-)
  4. LaRocco odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Witam Wszystkich ! Ja chciał bym Wam polecić mechanika który naprawia TYLKO Beeemki i to od niepamiętnych czasów, wiec zna je jak własna kieszeń !!! Mam tutaj na myśli Pana Tomka Piórkowskiego z Wojkowic. Z tego co słyszałem jak jakas ASO nie potrafi sobie poradzic z autkiem to ląduje ono u Niego ! Dziwi mnie tylko fakt że tylko jedna osoba na tym forum o nim wspomniała !!! A warsztat ten odwiedza połowe ślaska ( i pracuje on 24/h wiec o czyms to swiadczy ) !!!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.