Skocz do zawartości

grabolll

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabolll

  1. Ostatnio szukając po kraju dla znajomego obejrzałem ponad 10 x5 i udało sie kupić bardzo ładnego ISa z niskim przebiegiem. Kolejne auto (szukaliśmy obojętnie z jakiego rocznika, oby benzyny) jakie zwróciło naszą uwagę to: http://otomoto.pl/oferta/bmw-x5-4-6is-aso-xenon-skora-navi-ID6y6GLP.html Jest on dość zadbany, silnik chodzi równo, a z całości dojrzałem sie tylko jednego minimalnego ogniska rdzy (pare mm) od wewn na klapie. Kolejne auto którego jestem ciekaw lecz nie było mi dane obejrzenia to: http://allegro.pl/bmw-x5-4-8is-360km-m-pakiet-full-ze-szwajcarii-i5780430029.html Ciekaw jestem czy ktoś z Was moze je ogladał?
  2. Monitor chinczyk, lusterka ni składane, nie fotochromatyczne, tylne oparcia nie regulowane, rolet brak - a cena okazyjna raczej nie jest... Bardziej skupiłabym się na w/w individualem :idea:
  3. Gaz do tego silnika to idealna rzecz. A akumulator zostawiasz w ori miejscu (kazda tak ma) pod ew butlą, a jak zajdzie potrzeba to najwyżej butle się odkręca na chwile :)
  4. Auto nie jest tanie, ale za to z ciekawym silnikiem i bardzo ładna konfiguracja ;) Myśle, ze powinieneś konkretnie porozmawiać ze sprzedającym i wówczas ew jechać.
  5. Zdolności manualnych to widzę, ze Kolega nie ma... :duh: Jak coś to mam zbędne zegary/szybkę z odubową.
  6. Dziś kolejne poliftowe e53 obejrzane. -pordzewiałe! :mad2: Myśle, ze duzy wpływ na marne zabezpieczanie karoserii ma produkcja amerykańska.
  7. Serwisuje czesto te auta, sam rowniez posiadam i po paru latach obserwacji stwierdzam, ze na palcach ręki mogę wyliczyć e53 które były totalnie pozbawione rdzy... :? Fakt jest taki, ze większość ładnych bez rdzy jest z Włoch.
  8. Jezeli byłoby lakierowane i tylko tyle to nie byłoby problemu, ale jezeli wychodzi wszędzie w tych miejscach rdza to juz nie jest fajnie... Obejrzałem rowniez kilka benzyn z radomia i jedyny IS wzbudził nasze zainteresowanie :idea:
  9. Oglądałem... Lewa strona i klapy lakierowane. Drzwi i klapy z rudą od wewnatrz. Wnetrze całkiem ładne zaś śmierdzi stojącym autem. Tarcze pordzewiałe i na dość suchym silniku rowniez widac nalot na aluminium takze stoi ona od dawna... Ogólnie nie wata wiecej niz max 30k.
  10. Kojarzy ktoś z Was to auto? http://allegro.pl/bmw-x5-4-4i-lift-xenon-navi-skory-full-opcja-igla-i5718128139.html Przebieg odziwo potwierdza się :shock:
  11. Ja zmieniam pasoftem. Ktoś kto posiada program nie musi znać (krok po kroku...) tylko to robi ;)
  12. Jezeli nie mozesz przestawić na monitorze (jezeli masz nawigacje) to podłącz kompa i wówczas będzie mozna ustawić dowolny język (procz PL :/ )
  13. To jak, zamawiamy sprężynki? :wink:
  14. grabolll odpowiedział(a) na padzio91 temat w X5 (E53)
    Ja mojej 4.6 nie żałuje i czasami potrafi to pudło polatać, i za grom wiecej niż 22l/100 mi nie spila :P
  15. grabolll odpowiedział(a) na padzio91 temat w X5 (E53)
    Posiadam 4.6is (spalanie podobne co w m62 4.4). W mieście 20-22l, trasa ok 18l gazu. Butle mam rowniez w kole na wszystkich lelmentach elektrycznych a pompę "nivo" rozbebeszoną ze zbędnego osprzętu w pr rogu nad butlą.
  16. Poliftowe są bardziej przezroczyste ponieważ mają tylko poprzeczne "ryflowanie" szkła a przedlifty kwadratowe. Znajdziesz różnice ;)
  17. UK czy EU nie ma znaczenia, tyle, ze z jednym przyciskiem występowały czasem w e39 bez BC w zegarach. Zegary mozesz odpiąć bez obawy o rozkodowanie. Najlepiej jak wyjmiesz do tej operacji kluczyk ze stacyjki to unikniesz błędu poduchy ;)
  18. Samej szybki nie zmienisz. Szybka jest zgrzana z ramkami (pudłem) zegarów. Zegary nie różnią sie niczym od e38/e39 takze kup tanio zegary np z anglika i wymień ;)
  19. Świetna robota :cool2: Daj namiar na sprawdzone Amortyzatorki i sprężynki.
  20. Sprawdź bezpieczniki przy sterownikach silnika/skrzyni.
  21. Z wyposażenia chyba tylko korbotronika jej brakuje... :lol: To auto za te pieniądze musiałoby byc w dziewiczym stanie by taki "pustak" osobiscie mnie zachęcił ;)
  22. Oby tylko to ;)
  23. Interesowałem sie zmianą rolety na poliftową i trzeba zmienić rowniez z późnymi plastikami (parapetami) by zastosować rolete poliftową.
  24. grabolll odpowiedział(a) na episode temat w X5 (E53)
    Szukaj końcówek tylko oby jak najbardziej zbliżonych do ori ;)
  25. Podłącz kompa, zobacz jakimi sypie błędami. Od tego zawsze zaczynaj ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.