Treść opublikowana przez grabolll
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Ostatnio szukając po kraju dla znajomego obejrzałem ponad 10 x5 i udało sie kupić bardzo ładnego ISa z niskim przebiegiem. Kolejne auto (szukaliśmy obojętnie z jakiego rocznika, oby benzyny) jakie zwróciło naszą uwagę to: http://otomoto.pl/oferta/bmw-x5-4-6is-aso-xenon-skora-navi-ID6y6GLP.html Jest on dość zadbany, silnik chodzi równo, a z całości dojrzałem sie tylko jednego minimalnego ogniska rdzy (pare mm) od wewn na klapie. Kolejne auto którego jestem ciekaw lecz nie było mi dane obejrzenia to: http://allegro.pl/bmw-x5-4-8is-360km-m-pakiet-full-ze-szwajcarii-i5780430029.html Ciekaw jestem czy ktoś z Was moze je ogladał?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Monitor chinczyk, lusterka ni składane, nie fotochromatyczne, tylne oparcia nie regulowane, rolet brak - a cena okazyjna raczej nie jest... Bardziej skupiłabym się na w/w individualem :idea:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Gaz do tego silnika to idealna rzecz. A akumulator zostawiasz w ori miejscu (kazda tak ma) pod ew butlą, a jak zajdzie potrzeba to najwyżej butle się odkręca na chwile :)
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Auto nie jest tanie, ale za to z ciekawym silnikiem i bardzo ładna konfiguracja ;) Myśle, ze powinieneś konkretnie porozmawiać ze sprzedającym i wówczas ew jechać.
-
Wymiana szybki zegarów / nr części / szukam używki
Zdolności manualnych to widzę, ze Kolega nie ma... :duh: Jak coś to mam zbędne zegary/szybkę z odubową.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Dziś kolejne poliftowe e53 obejrzane. -pordzewiałe! :mad2: Myśle, ze duzy wpływ na marne zabezpieczanie karoserii ma produkcja amerykańska.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Serwisuje czesto te auta, sam rowniez posiadam i po paru latach obserwacji stwierdzam, ze na palcach ręki mogę wyliczyć e53 które były totalnie pozbawione rdzy... :? Fakt jest taki, ze większość ładnych bez rdzy jest z Włoch.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Jezeli byłoby lakierowane i tylko tyle to nie byłoby problemu, ale jezeli wychodzi wszędzie w tych miejscach rdza to juz nie jest fajnie... Obejrzałem rowniez kilka benzyn z radomia i jedyny IS wzbudził nasze zainteresowanie :idea:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Oglądałem... Lewa strona i klapy lakierowane. Drzwi i klapy z rudą od wewnatrz. Wnetrze całkiem ładne zaś śmierdzi stojącym autem. Tarcze pordzewiałe i na dość suchym silniku rowniez widac nalot na aluminium takze stoi ona od dawna... Ogólnie nie wata wiecej niz max 30k.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Kojarzy ktoś z Was to auto? http://allegro.pl/bmw-x5-4-4i-lift-xenon-navi-skory-full-opcja-igla-i5718128139.html Przebieg odziwo potwierdza się :shock:
-
x5 e53 problem z jezykiem pomocy(3.0D 2001)
Ja zmieniam pasoftem. Ktoś kto posiada program nie musi znać (krok po kroku...) tylko to robi ;)
-
x5 e53 problem z jezykiem pomocy(3.0D 2001)
Jezeli nie mozesz przestawić na monitorze (jezeli masz nawigacje) to podłącz kompa i wówczas będzie mozna ustawić dowolny język (procz PL :/ )
-
Automatyczne otwieranie klapy.
To jak, zamawiamy sprężynki? :wink:
-
Spalanie E53 4.4 V8 z LPG
Ja mojej 4.6 nie żałuje i czasami potrafi to pudło polatać, i za grom wiecej niż 22l/100 mi nie spila :P
-
Spalanie E53 4.4 V8 z LPG
Posiadam 4.6is (spalanie podobne co w m62 4.4). W mieście 20-22l, trasa ok 18l gazu. Butle mam rowniez w kole na wszystkich lelmentach elektrycznych a pompę "nivo" rozbebeszoną ze zbędnego osprzętu w pr rogu nad butlą.
-
Zamiana lamp przedliftowych na poliftowe
Poliftowe są bardziej przezroczyste ponieważ mają tylko poprzeczne "ryflowanie" szkła a przedlifty kwadratowe. Znajdziesz różnice ;)
-
Wymiana szybki zegarów / nr części / szukam używki
UK czy EU nie ma znaczenia, tyle, ze z jednym przyciskiem występowały czasem w e39 bez BC w zegarach. Zegary mozesz odpiąć bez obawy o rozkodowanie. Najlepiej jak wyjmiesz do tej operacji kluczyk ze stacyjki to unikniesz błędu poduchy ;)
-
Wymiana szybki zegarów / nr części / szukam używki
Samej szybki nie zmienisz. Szybka jest zgrzana z ramkami (pudłem) zegarów. Zegary nie różnią sie niczym od e38/e39 takze kup tanio zegary np z anglika i wymień ;)
-
Automatyczne otwieranie klapy.
Świetna robota :cool2: Daj namiar na sprawdzone Amortyzatorki i sprężynki.
-
Motornotprogram, awaria sterowania mocą silnika E53 X5 4.4i
Sprawdź bezpieczniki przy sterownikach silnika/skrzyni.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Z wyposażenia chyba tylko korbotronika jej brakuje... :lol: To auto za te pieniądze musiałoby byc w dziewiczym stanie by taki "pustak" osobiscie mnie zachęcił ;)
-
Roleta bagażnika X5 E53
Oby tylko to ;)
-
Roleta bagażnika X5 E53
Interesowałem sie zmianą rolety na poliftową i trzeba zmienić rowniez z późnymi plastikami (parapetami) by zastosować rolete poliftową.
-
4.4 N62 wydech
Szukaj końcówek tylko oby jak najbardziej zbliżonych do ori ;)
-
4.6is 2002 LPG problem z odpalaniem na ciepłym
Podłącz kompa, zobacz jakimi sypie błędami. Od tego zawsze zaczynaj ;)