Treść opublikowana przez grabolll
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Nie zadałeś konkretnie pytania, dlatego nie zrozumiałem... Pytasz się o obniżenie?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Czepliwi jesteście jak dzieciaki na FB... Nikt nie mówił, ze zakładałem nowe opony. Napisałem, że nie zauważyłem zużycia przez pare lat, a ocenie robie ok 20k km.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Ja aktualnie sprzedaje :) Zerknij do działu sprzedam, bądź w moim temacie "XSilverStyle by grabol" Tyle powinno kosztować dobre, zadbane e53. Autko ładne /dopieszczone. Nie podoba mi się obniżenie, nie wspominając o tym jak tragicznie musi się jeździć oraz jak szybko opony się zdzieraja, ale jak kto woli, reszta cool. Brak zdjęć pod maską oraz bagażnika.... Może trudno Ci w to uwierzyć, ale komfort jest bardzo podobny w wysoko stojącym ISie a opony mam od 3 lat te same i nie zauważyłem żadnego zużycia. Ciegle 7mm :mrgreen:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Jakie HID? Jak ktoś będzie zainteresowany to zadzwoni i dowie sie ode mńie wszystkiego. Gdym miał wypisywać całość to drugiego PTadeusza bym napisał... :D
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Ja aktualnie sprzedaje :) Zerknij do działu sprzedam, bądź w moim temacie "XSilverStyle by grabol"
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Mam u siebie. Bi Hella Classic z nowym odblysnikiem i gładkimi soczewkami robi mega robote ;)
-
XSilver Style by grabol m62TUb46 IS
http://allegro.pl/bmw-x5-v8-e53-4-6-is-alpina-suv-rarytas-i7143396957.html
-
E53 4.4 M62 Kolektor wydechowy demontaż
Ktoś "rozwikłał zagadkę"?
-
Jaki czujnik walka rozrzadu Bmw x5 e53 4.4
Wielokrotnie miałem/montowałem te czujniki i nie pamietam, ale chyba Bosch. Pamiętaj, że firma która robi części na pierwszy montaż, w większości nie robi tak dobrych i dokładnych części zamiennych także oryginał używany, bądź nowy oryginał z ASO.
-
Wymiana wyświetlacza licznika
witam serdecznie Mam problem z zegarami (wyświetlacz) BMW E 53 4.6 is 2003r czy mógł bys mi pomóc??? Oczywiście 500 172 250
-
Dzwiek silnika m62 , cieply , lekki klekot
Tzw cykanie jest bardzo ciche. Masz tak od dłuższego czasu czy sporadycznie bądź jednorazowo po dłuższym postoju?
-
Automatyczne otwieranie klapy.
Jezeli masz takie info to warto spróbować. Ew będzie sie do czego odnieść...
-
Uszczelka przedniej szyby bmw e53
Jest ona w kształcie ] i oryginalnie nie jest klejona. Podważ ją odciągając od szyby i wysunie się.
-
Automatyczne otwieranie klapy.
Kazda e38 miała dociaganie klapy, zaś przedliftowa e53 nie miała.
-
e53 4.4 M62 tuner BM54
Zapraszam :)
-
Jaki czujnik walka rozrzadu Bmw x5 e53 4.4
Tylko "grubas" z ASO.
-
Automatyczne otwieranie klapy.
Myśle, ze 10 kompletów rozejdzie sie szybko ;)
-
Automatyczne otwieranie klapy.
Jak trafisz prawidłowe to bankowo biorę 2 komplety i płace dwókrotnie :P
-
Diversity X5 E53
Jezeli mnie pamięć nie myli jest on pod spoilerkiem nad tylną szybą, ale poszukaj w necie dla ew potwierdzenia. Jezeli mam racje to mogły sie pourywać przewody bądź wilgoć w niego zagościła i spaliła :/
-
Wypadanie zapłonu Bmw X5 E53 4.4
Nie potrzebuje czytać na forach i z tad czerpać wiedzę... Nauczyłem się z biegiem lat przy wielu beemkach gdzie wypadanie zaplonu itp były spowodowane świecami Denso bądź Bosch.
-
upgrade lamp przednich X5 E53 przedlift
Mailem na myśli zrobienie czarnego odblasku zarowki kierunkowskazu. Wystarczy polać go płynem do bezdotykowego mycia aut i srebro samo spłynie a nam ukaże sie czarny połysk gołego plastiku ;) Ringi wywal :!: :!: :!:
-
Wypadanie zapłonu Bmw X5 E53 4.4
Na Denso nie będzie ten silnik prawidłowo chodził. Tylko NGK. Mogła paść Ci świeca, cewka, fajka ma przebicia (sprawdź czy przy świecach nie kruszą się juz), bądź w najgorszym masz rysy na cylindrze. Jezeli nie masz kompa to jak kolega napisał, odłączaj pojedynczo cewki i sprawdź na krotnej nie ma różnicy i wówczas zamień z inną i sprawdź czy będzie różnica. Jezeli blad masz cały czas i silnik chodzi nie równo to mógł komp wywalić z pracy daną cewkę i tylko skasowane błędu nawróci ją i wyrówna prace silnika, ale dzieje sie tak najcześciej jak masz właśnie przebicie na fajce.
-
upgrade lamp przednich X5 E53 przedlift
Spoko. Ringi jak kto woli, ale mi one totalnie nie pasują do przed lifta, a tym bardziej błękitne ktore poza swoją zbyt nowoczesną kolorystyką zlewają sie z kolorem xenonu. Nie chciałeś zrobić odblasku kierunkowskazu rowniez w czerni?
-
X5 e53 jakie wieksze kola. 22" i 12j wejdzie ?
Uznamy za zamknietą jak pokażesz gdy to siądzie na aucie :twisted:
-
e53 3.0D 2004 problem z wyświetlaczem 16:9
Gasnący ekran czesto wynika z błędnego odczytu mapy która na bierząco chodzi choć nie korzystamy z Nawi. By to potwierdzic należy ją wyjąc i wówczas obserwować. Jezeli sie potwierdzi to zmiana na prawidłową mapę, czyszczenie optyki bądź inspekcja czytnika. Kolejną częstą usterką jest faktycznie tasma którą mozna sprawdzic (jezeli nie ulamana sie) poprzez uchylenie ekranu i delikatne poruszanie jej.