Treść opublikowana przez asia8ampdarek
-
Potrzebny schemat LCM E39
Witam, uszkodzone mam swiatła stop, czyli ich brak. Wszystko sprawdzone i jest ok oprucz LCM. Dlatego bardzo pmógł by mi schemat lub podpowiedz co posprawdzac w module lub co w nim wymienic. Model to E39 523iA 96r.
-
Potrzebny nowy laser do zmieniarki na 6 CD.
masz racje nie napisałem zadnych nr. a jest wogole taki laser do zdobycia ?
-
Potrzebny nowy laser do zmieniarki na 6 CD.
Witam, gdzie moge zdobyc nowy laser do mojej zmieniarki ?
-
Funkcje bord computera, skąd opis ???
Hej dzieki za zainteresowanie ja tez mam wszystkie instr. miedzy innymi tez ta do obsł. BC ale w jezyku niemieckim i jest dosyc gruba. A chodzi mi o funkcje takie jak np. przewietrzanie sa tam jakies dwa czasy do ustawienia, ile trwa takie przewietrzanie ?. I inne tego typu bo jest ich troche. A nie ze mam przepalona zarówke lub brak płynu w spryskiwaczach.
-
Funkcje bord computera, skąd opis ???
A to sie dowiedziałem :( LIPA
-
Funkcje bord computera, skąd opis ???
Tak to wiem ale chodzi mi nie o komunikaty które podaje BC a o funkcje które mozna poustawiac w BC
-
Funkcje bord computera, skąd opis ???
Witam, jak w temacie, czy ktos moze pomoc. Dodam ze komunikaty wyswietlane sa po angielsku i chodzi mi o te jak np. przewietrzanie i inne. Prosze o pomoc.
-
Pytanie o zamiane stary ksenon na nowy?
Witam, nie do konca o to mi chodziło ale chyba bede naprawiał ten uszkodzony moduł LCM. Dzieki za zainteres. tematem. Pozdro
-
Pytanie o zamiane stary ksenon na nowy?
Tyle mądrych głów na forum i NIKT NIC NIEWIE ??????????????????
-
Pytanie o zamiane stary ksenon na nowy?
Witam, jak w temacie ale czy trzeba przeprogramowac LCM ? I jeszcze jedno pytanie, juz wiem ze LCM mam uszkodzony, jest problem ze swiatłami stop ktos aby działały spioł na krótko z LCM i podmienił mi oryginalny czujnik swiateł stop przy pedale hamulca na jakis inny z dwoma kabelkami a maja byc trzy. W efekcie bo mam automat nie działa mi tempomat. I wyswietla mi sie na kompie błąd swiatel stop. I teraz co robic, szukac uzywki LCM przeprogramowac i wgrac dane samochodu bo podobno sa tam zawarte jakies dane o samochodzie? Czy nie trzeba przeprogramowac a wgrac tylko te info o aucie? Czy tylko wymienic LCM i ma byc ok ? Czy naprawiac stary bo podobno mozna wymienic jakies elementy w srodku ?
-
Problem z tempomatem E39
Witam ponownie, gdy rozpoczynałem ten temat wyczerpałem wszystkie mozliwosci obsługi tempomatu, ale przez wekeend dowiedziałem sie ze przyczyną moze byc uszkodzony czujnik swiatła stop przy pedale hamulca który współgra z tempomatem a u mnie przeciez cały czas wyswietla sie komunikat na kompie ze cos jest nie tak ze światłami stop, i co wy na to ???
-
Problem z tempomatem E39
Witam, mam problem z tempomatem w moim BMW E39 523IA 96 r.p. nie działa po przycisnieciu przycisku na desce ten przy liczniku zapala sie kontrolka ze tempomat włączony ale nic wiecej sie nie dzieje. Testowałem przy różnych prędkościach i nic. Dodam ze na kompie wyswietla mi sie błąd świateł stop, lampy oryginalne nie zmieniane, wymieniłem pare zarówek w tych lampach ale jak wyskakiwał błąd tak wyskakuje nadal. Czy ktos miał taki problem i go rozwiązał ???
-
ŻARNIKI D4S
znam różnice miedzy D2S a D2R ale pytam o D4S
-
ŻARNIKI D4S
hej czy naprawde nic nikt nie wie na ten temat?. Moze ktos zakładał te żarniki i podzieli się doświadczeniami???
-
WAHACZE Z ALLEGRO
Dzieki za rady, troche mnie to zaboli bo musze wymienic 3 wahacze ale wymienie komplet i jednak kupie te firmowe. Pozdro
-
WAHACZE Z ALLEGRO
Witam Czy warto interesowac sie wahaczami z allegro? http://moto.allegro.pl/item167405682_wahacz_wahacze_bmw_5_e39_komplet_nowe.html lub http://moto.allegro.pl/item167033449_wahacz_kpl_wahaczy_bmw_5_e39_nowe.html
-
ŻARNIKI D4S
Witam Chce zakupić żarniki D4S. I mam pytanie czy to jest zamiennik D2S? I czy faktycznie jest energooszczedny i lepiej świeci?
-
ASB olej i nadbieg ??? E39
hmmmmm troche słabe zainteresowanie tematem a mam jeszcze jedno pytanie. Jak dzwoniłem do ASO to stwierdzili ze aby sprawdzic olej w skrzyni musi auto postac ze trzy godziny zeby bylo zimne. To jak to w koncu jest ?
-
ASB olej i nadbieg ??? E39
Jasne, zadzwoniłem do ASO i tam mi podali.
-
ASB olej i nadbieg ??? E39
Witam Mam pytanie odnosnie ASB typ A5S310Z czy jest sens jechac do ASO w Krakowie i sprawdzac tam poziom oleju i ewentualnie dolac i wymienic filtr oleju lub go wyczyscic. Albo wymienić cały olej ?. Po rozmowach z poprzednim właścicielem i rozmowie z ASO olej jaki jest zastosowany w skrzyni nie wymienia sie. Kolor oleju zielonkawo-żółty przebieg autka 240 tyś. km. Olej od nowości nie był wymieniany. Dodam że skrzynia dzała rewelacyjnie, brak wycieków. I jeszcze jedno, przeglądając forum natknołem sie na wiadomość że w oznaczeniu skrzyni czyli A5S310Z, S - oznacza że skrzynia posiada nadbieg. Czy to prawda?, czy wtedy jedzie na 6 biegu?, czy piąty bieg działa jako nadbieg?
-
Kolejny vanos !!! E39
usterki usuniete, po rozebraniu okazało sie ze jest wyrobiony troche owal w pąpie miał jakies takie wcięcia dlatego łopatki które sie po nim kręcą tyrkotały i wymiana płynu też pomogła. Nie tyrkocze i nie wyje.
-
KRATKA NAWIEWU E39
Radziu dzięki za podpowiedź.
-
KRATKA NAWIEWU E39
hej czy jestes na 100% pewny czy do demontażu tej kratki nalezy rozebrać całą tapicerke z drzwi ?. Nie działa mi regulacja góra-dół na boki jest ok.
-
KRATKA NAWIEWU E39
Witam Jak zdemontowac kratke nawiewu w drzwiach kierowcy. Jest tam jakas sruba, odkreciłem ja ale nic to nie dało, odchyla sie cała tapicerka od drzwi. Czy ktos to juz rozbierał i moze podpowiedziec ?
-
Kolejny vanos !!! E39
byłem na konsultacji u innego mechanika po osłuchaniu stwierdził ze to raczej pompa wspomagania. W tgodniu sciagnie pasek i sprawdzi dokładnie. I tak miałem wtmieniac płyn w układzie wspomagania bo pompa troche wyła to moze uda sie ze usune za jednym zamachem dwie usterki.