Treść opublikowana przez asia8ampdarek
-
Regulacja dyszy spryskiwacza
nikt nigdy nie regulował dyszy według jakiegos schematu tylko byle jak aby tylko lały na szybe ???
-
Regulacja dyszy spryskiwacza
Witam, nabyłem nowe wycieraczki do mojej bejcy i chce prawidłowo ustawic dysze spryskiwaczy.Kiedys gdy miałem mercedesa dorwałem rysunek pogladowy do prawidłowego ustawienia , czy jest cos takiego do bmw ?
-
Problem z instalacją CARSOFT 6.5
ok dzieki sprawdze.
-
Problem z instalacją CARSOFT 6.5
CARSOFT zassałem z jakiejs rosyjskiej strony, link podany na forum, jesli chodzi o instalacje to chyba ma to znaczenie skad rozpoczyna sie proces instalacji, poniewaz instalke miałem na dysku D klikałem na nia i nic, natomiast jak przeniosłem na pulpit to po kliknieciu na plik instalacyjny odrazu wyskakuje konunikat z prosba o podanie jezyka.
-
Problem z instalacją CARSOFT 6.5
Witam Mam problem z zainstalowaniem CARSOFT, przeniosłem instalke na pulpit ( wyczytałem gdzies na forum ze to pomoże ) ale na początku instalacji wyskakuje tabelka gdzie trzeba podac jezyk instalacji, próbowałem angielski, niemiecki, hiszpański itd. i nic. Czy ktoś może mi pomóc ?
-
Drgania podczas przyspieszania - kolo zamachowe wymienione.
Mlodzik18 wymieniłeś ten pierścień, napisz czy te drgania ustały po wymianie bo mam podobne objawy.
-
Sensory poziomowania ksenonów - ile ???
hej dzięki, teraz zamówie tą zapinke w ASO i bedzie git. Pozdrawiam
-
Sensory poziomowania ksenonów - ile ???
ok dzieki.
-
W przednim zawieszeniu coś "brzęczy",dzwoni.
Witam, rysunek prezentowany pare postów wyzej przedstawia tylną oś, natomiast jak sam temat wskazuje chodzi bardziej o przód. Wczoraj naprawiałem te osłony brzeczały strasznie zarówno z prawej i lewej strony, wystarczy podniesc auto odkręcic koła i sprawdzic co dzieje sie z osłoną. U mnie blacha przegniła na około dwóch srub tych na dole, wieksze podkładki załatwiły sprawe. NIE TRZEBA nic wiecej rozbierac, śruba po wykręceniu miesci sie pomiedzy tarcza a blachą na styk. A na szybko mozna sprawdzic te blachy wkładając ręke " przez alufelge " oczywiscie jesli kształt felgi na to pozwala złapac za blache i poruszac. To jest link do rysunku przedniej osi: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DD41&mospid=47539&btnr=34_0708&hg=34&fg=05
-
Sensory poziomowania ksenonów - ile ???
aha a u mnie są dwa ale po prawej stronie i raczej sa oryginalnie tam zamontowane. Ale nadal interesuje mnie czy element z rys. nr. 14 to zapinka którą zakłada sie na wahacz ???
-
Sensory poziomowania ksenonów - ile ???
chce te czesci zamówic w ASO ale czekam na potwierdzenie od was, moze ktos sie odezwie i rozjasni sytacje.
-
Sensory poziomowania ksenonów - ile ???
Witam, ile takich sensorów zamontowanych jest w aucie po jednym na oś czy po dwa ???. U mnie jest chyba po jednym z prawej strony czy coś mi brakuje ?. Pozatym sensor umieszczony z przodu jest uszkodzony ( ułamana końcówka dzwigienki ale to jest do naprawienia ) oraz pare elementów brak nr. 12, 13, 14 i tu tez pytanie czy element nr. 14 to uchwyt który montuje sie na wachacz ?. Link do rysunku: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DD41&mospid=47539&btnr=31_0265&hg=31&fg=05
-
Co to za błąd?
a działa Ci otwieranie bagaznika z kluczyka ? siłownik sterujacy otwarciem z kluczyka lub przyciskiem w "szoferce" jest równierz czujnikem zamkniecia bagaznika oraz swiatełka do niego dochodzi kostka z 3 lub 4 przewodami moze tam lezy problem. Pozdro
-
Jak prawidłowo sprawdzić poziom płynu w ukł. wspomagania ?
dzięki :)
-
Jak prawidłowo sprawdzić poziom płynu w ukł. wspomagania ?
Witam, jak w temacie pytam bo natrafiłem na forum na post gdzie pisze ze poziom płynu w układzie wspomagania sprawdza sie nie zakręcając korka z miarką a tylko przykładc i wtedy odczytać pozim. To jak to ma być zakręcać czy nie ???
-
Jaki olej do ASB ?
ok, wczoraj namierzyłem warsztat gdzie mają taki olej i jestem umówiony na wymiane, warsztat mam pod nosem :)
-
Jaki olej do ASB ?
Witam, czy ktoś może mi doradzić jakim olejem mam zalać moją ASB oznaczenie skrzyni 5hp18 lub A5S310Z autko to E39 523iA 96 r VIN BT31600 przebieg 230 tyś km. Prawdopodobnie olej nigdy nie był zmieniany, czuć zmiane biegów a nie jak to niektórzy piszą że jest "masełko" dopiero jak skrzynia bardzo się rozgrzeje jest w miare płynnie. I drugie pytanie czy ktoś może doradzić mi jakiś bardzo dobry warsztat gdzie mogę dokonać tej wymiany taki w którym będą wiedzieć o co chodzi w okolicy Tarnowa ( np. Wieczorek ) lub gdy w Tarnowie nie będzie to gdzieś dalej. Tabela wskazuje na Esso LT 71141 jeśli to ma być taki to chętnie odkupie około 7 litrów od kogoś komu zostało po wymianie.
-
Jaki olej do mojej skrzyni AUTOMATYCZNEJ? [tu pytać]
Witam, od czytania tego tematu zrobił mi się mętlik czy ktoś może mi doradzić jakim olejem mam zalać moją ASB oznaczenie skrzyni 5hp18 lub A5S310Z autko to E39 523iA 96 r VIN BT31600 przebieg 230 tyś km. Prawdopodobnie olej nigdy nie był zmieniany, czuć zmiane biegów a nie jak to niektórzy piszą że jest "masełko" dopiero jak skrzynia bardzo się rozgrzeje jest w miare płynnie. I drugie pytanie czy ktoś może doradzić mi jakiś bardzo dobry warsztat gdzie mogę dokonać tej wymiany taki w którym będą wiedzieć o co chodzi w okolicy Tarnowa lub gdy w Tarnowie niebędzie to gdzieś dalej.
-
Jakie ciśnienie w oponach ?
dzięki za pomoc :)
-
Jakie ciśnienie w oponach ?
Witam, tak jak w temacie dodam ze moje autko to BMW 523iA E39, rozmiar opon 235/45/17 z reguły poruszam sie autkiem sam.
-
Spalanie bmw523i e39 96r 2,5
Dokładnie mają racje koledzy ze miasto a miasto to wielka różnica ja mam 523i w automacie i spala mi średnio 18 litrów gazu. Oczywiście jazda tylko po mieście i na krótkich odcinkach.
-
Wymiana pompy wspomagania (nowa)- jakim zalac płynem ??? E39
dobra juz się dowiedziałem. ZAMYKAM
-
Wymiana pompy wspomagania (nowa)- jakim zalac płynem ??? E39
Witam, zakupiłem nową pompe wspomagania zamiennik firmy ZF jakim płynem zalać układ ?
-
Potrzebny schemat LCM E39
hej dzieki, a moze ktoś polecić jakiś warsztat w Tarnowie ?
-
Potrzebny schemat LCM E39
Nikt niema takiego schematu i nikt nic nie wie na ten temat ??? Moze chociaz podpowiedz gdzie go zdobyc???