Skocz do zawartości

BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 330
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli rozmowa jest o X5 to mój ojciec dostał ostatnio ofertę odkupu X6 i ofertę na zakup X5 po rabacie prawie 100tys.zł

Z konfiguracji X5 3.0d kosztowało ponad 360tys.zł a chcą mu sprzedać za 260tys.zł i wziąć po cenie 150tys.zl X6 (170tys.km przejechane)

ale na razie się wstrzymuje bo z autem nic się nie dzieje i chce zobaczyć nowy model.

 

Z e92/e93 takiej sytuacji nie będzie bo e90/e91 już wyprzedali a coupe/cabrio produkują już tylko na zamówienie jak to się ma podobnie z M3 e93 bo e92 już nie ma na linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dlaczego ''stare'' e92 wciaz nie spadaja z cen?

 

Spadają, o czym świadczy "oferta" na odkupienie Twojego. Ceny na metkach w salonie też są pewnie dopiero punktem zaczepnym do rozmowy, a finał jest jak teraz w przypadku X5, a wcześniej choćby przy F30/E90.

Grunt żeby być zadowolonym ze swojego auta, a nie sugerować się opinią sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nowe wszyscy przeplacaja, najbardziej to czuc na koniec produkcji. Sprzedawca mial na mysli rozwiazania techniczne auta - projektowano je w latach 2000+, produkcja sie zaczela od 2006 i pomimo aktualizacji, sa to rozwiazania juz wiekowe technicznie w pewnych aspektach. Ale jak koledzy wyzej zauwazyli, nie ma sie co przejmowac, jak to przeszkadza to trzeba sie przyzwyczaic do podatku od nowosci w kwocie 50+ na rok ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o co cala dyskusja? przeciez to logiczne, ze auta traca na wartosci i gdy tylko pojawi sie update to staja sie stare. Ja mam F30 z polowy 2012 i mam plakac ze mam stara navi i nie mam iDrive Touch?

 

A w salonie nic Ci zlego nie powiedzieli. Jak ktos napisal, projektowali w 2000+ auto dostepne od 2006 wiec dzis, w 2013, jakby nie patrzec technologia ma swoje lata. Pytanie, czy przejmujesz sie takimi gadkami i tak bardzo obrazasz na salon, czy moze odwrotnie - powinienec byc mega happy bo masz auto (prawie) z konca produkcji, wiec jest najbardziej dopracowane z calej serii i wszystkie niedociagniecia wczesniejszych egzemplarzy powinny (zaznaczam: powinny) byc wyeliminowane.

 

A wiadomo bylo od dawna, ze E9x jest 'starym' autem (w sensie dlugo produkowanym) i szybkimi krokami nadciaga seria F3x. My mlodsi tez sie nie robimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jezdzicie po F3X ... ja tam mialem przyjemnosc pojezdzenia tym autem i jest narpawde fajne. Zalezy jak jest skonfigurowane...gola wersja to zawsze inny samochod.Jak ktos jezdzil zwykla wersja(F30) a obecnie objezdza Mtechnika no to dziwne zeby poczul wyraznie roznice...

Prowadzenie bez zastrzezen. czulem ze samochod jest troche lzejszy. Mysle ze F32 bedzie sie jeszcze lepiej jezdzilo, a komfort pozostanie na poziomie E60Mpak.

Zawsze jest tak ze wszyscy jezdza po nowym bo te same silniki - dziwne zeby co 4 lata nowy motor wypuszczac bo wtedy zacznie sie narzekanie a ten motor jest niedopracowany i wadliwy :) , jesli chodzi o spasowanie elementow to modele 2013 juz mam wrazenei ze maja duzo lepsze. Bynajmniej ten ktory ja ogaldalem wygladal w srodku i nazewnatrz przyzwoicie.

Czesc ludzi narzeka z innego powodu ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jezdzicie po F3X ... ja tam mialem przyjemnosc pojezdzenia tym autem i jest narpawde fajne.

 

A miales okazje pojezdzic e92/e93 i porownac F30? Ja roznicy w komforcie jazdy nie widze, bynajmniej nie taka by slono przeplacac.

 

dziwne zeby co 4 lata nowy motor wypuszczac bo wtedy zacznie sie narzekanie a ten motor jest niedopracowany i wadliwy :)

 

Zdaje sie sie klepia juz te same silniki ponad 7 lat, wiec chyba czas na jakies powazniejsze zmiany, bo konkurencja nie spi. :cool2:

http://fm.robsonic.org/robsonic/320d/moja.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miales okazje pojezdzic e92/e93 i porownac F30? Ja roznicy w komforcie jazdy nie widze, bynajmniej nie taka by slono przeplacac.

 

Dlaczego przepłacać? O ile nowa F30 jest droższa of nowej E90?

 

Zdaje sie sie klepia juz te same silniki ponad 7 lat, wiec chyba czas na jakies powazniejsze zmiany, bo konkurencja nie spi. :cool2:

 

328i to zupełnie nowy silnik przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to porownanie bylo E92 do F30.

 

To samo pytanie więc, o ile nowa F30 jest droższa of nowej E92?

 

Po drugie ja tutaj poruszam temat diesli. Benzyny od BMW nie sa mi znane i nawet nie wiem czy warto w nie inwestowac jak sie jezdzi tak mniej wiecej 25k rocznie.

 

Nie jesteśmy chyba w szkole, żeby bawić się w co autor miał na myśli.

Jeśli już jesteśmy w temacie, to jaką konkurencję masz na myśli? 2.0 TDI za wiele chyba się nie zmieniło. CDI chyba też jakiś rewolucji nie doświadczyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa F30 kosztuje mniej wiecejtyle samo co E92, oczywiscie wszystko zalezy od konfiguracji aut. Konkurencja daje samochody na 0 procent i upuszcza ceny wyjsciowe, ot to moze wystarczyc dla klientow. Co daje BMW oprocz naciagania klientow i wmawiania im, ze zostali nabici w butelke juz w momencie kupna nowego samochodu, ze ''stara'' technologia? To chyba nie na miejscu sa takie praktyki, nie uwazasz?
http://fm.robsonic.org/robsonic/320d/moja.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem o co chodzi.... :D :D :D

 

BMW daje upusty i na nowych i nastarych modelach trzeba troche sie postarać...

 

Ta 0% :roll: :roll: :roll:

 

To chyba oczywiste ze nowy model ma nowe technologie i nowosci inside..

 

Ja widze ze nie mozesz odżałować kupna tej 3ki i masz pretensje to sprzedawców ze Ci ja sprzedali dwa lata temu... Od tego sa od zachwalania aut w salonie... a Skoro juz masz stara to dla nich okazja zebys kupił nowa. :twisted:

 

 

"Co daje BMW oprocz naciagania klientow i wmawiania im, ze zostali nabici w butelke juz w momencie kupna nowego samochodu, ze ''stara'' technologia? To chyba nie na miejscu sa takie praktyki, nie uwazasz?"

 

Litosci daje Ci nowe auto :oops: :oops: ale jakie praktyki ? Marketing panie!

 

Nikt chyba nie został nabity w butelkę widziałeś co brałeś myślę ze wiedziałeś ze wkrótce ma sie pojawic f30 i f32...

 

Ta technologia nie jest przestarzała ona jest starsza nie znaczy ze wybitnie gorsza. :mrgreen:

 

"Zdaje sie sie klepia juz te same silniki ponad 7 lat, wiec chyba czas na jakies powazniejsze zmiany, bo konkurencja nie spi. :cool2:

"

Zdaje się ze nie.... radze poczytać bo wprowadza nowe silniki co jakis czas albo ulepszają konstrukcje... Volkswagen piękne silniki TDI i TFSI wypościł poczytaj sobie jakie to bez awaryjne nowości

 

koniec off topica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oxygene113 - konczac temat: mamy wolny rynek, zle Ci ze masz BMW? idz do Audi, Mercedesa, Lexusa itp itd, a jesli uwazasz ze te auta sa za drogie - idz do Kia/Hunday itp itd, a jesli nadal uwazasz ze za drogo to sa auta uzywane.

 

Nikt Cie nie zmusil 2lata temu do zakupu BMW (mam nadzieje). A osobiscie uwazam, ze wydawanie takich pieniedzy na auto i posilkowanie sie wylacznie marketingiem handlowcow jest wyjatkowo nierozsadne.

 

Tak jak wyzej napisane - wiadomo bylo, ze E9x to model robiony od wielu lat, ze F3x 'zaraz' sie pojawi. Proponuje sie cieszyc, ze masz dopracowane auto z konca produkcji.

 

I jeszcze raz jak wyzej napisane - koniec off-topa, bo to temat o 4er F32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa F30 kosztuje mniej wiecejtyle samo co E92, oczywiscie wszystko zalezy od konfiguracji aut. Konkurencja daje samochody na 0 procent i upuszcza ceny wyjsciowe, ot to moze wystarczyc dla klientow. Co daje BMW oprocz naciagania klientow i wmawiania im, ze zostali nabici w butelke juz w momencie kupna nowego samochodu, ze ''stara'' technologia? To chyba nie na miejscu sa takie praktyki, nie uwazasz?

 

Myślę, podobnie jak koledzy powyżej, że chyba nie do końca przemyślałeś swój zakup sprzed dwóch lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem o co chodzi.... :D :D :D

 

 

A mimo to piszesz?

 

 

Ja widze ze nie mozesz odżałować kupna tej 3ki i masz pretensje to sprzedawców ze Ci ja sprzedali dwa lata temu... Od tego sa od zachwalania aut w salonie... a Skoro juz masz stara to dla nich okazja zebys kupił nowa. :twisted:

 

 

Wlasnie nie... Napastowali mnie co najmniej raz w miesiacu wiec w koncu umowilem sie na jazdy probne i wysluchalem co maja mi do zaproponowania. Przypominam, ze do salonu jechalem z mysla zmiany na x1, lecz okazalo sie ze bylby to downgrade anizeli jakis sensowy zakup "na lepsze".... Poki co planuje dobic swoja e92 do 100k i byc moze wtedy sprzedam. Jak sprzedam to bede szukal innego auta i tyle. Dzis zrobilem lajtowo okolo 450 km, spalanie miedzy 4-5 litrow, czego chciec wiecej... :mrgreen:

 

 

Zdaje się ze nie.... radze poczytać bo wprowadza nowe silniki co jakis czas albo ulepszają konstrukcje... Volkswagen piękne silniki TDI i TFSI wypościł poczytaj sobie jakie to bez awaryjne nowości

 

Mialem b6 2.0 tdi, jednostka napedowa nie jest mi obca.

 

Troche podpuszczam was panowie , nudno tutaj na forum jak cholera..

 

Prawdopodobnie nastepne auto jakie lykne to wlasnie 420d :mrgreen: (stad sledze ten watek) , tylko, ze w tym salonie mi ten model wrecz odradzili, hehe. Moze to ironia,ale jasno widac, ze chca wciskac modele ktore juz sa wyprodukowane i maja je na stanie i moga ewentualnie dac jakas smieszna znizke. Natomiast na nowe, ktore sami zamowimy znizek nie ma. Takie to sa zasady w bmw.

http://fm.robsonic.org/robsonic/320d/moja.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Natomiast na nowe, ktore sami zamowimy znizek nie ma. Takie to sa zasady w bmw.

 

Bzdura... bądź tylko w UK nie rabatów albo w tym salonie co byles. To nie sa zasady BMW tylko salonu. Nie wiem co Ty masz z tym BMW BMW i BMW.

BMW to marka salon to salon jest przedstawicielem sa dobre salony i złe.

 

 

Troche podpuszczam was panowie , nudno tutaj na forum jak cholera..

 

 

Znaczy Trollujesz? :duh: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.