Skocz do zawartości

E60 - aktywacja świateł dziennych pomoc!!!


grancz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
To masz jasne. Cos z rls.

Raczej nie,bo bylo tak w obu e60 ktore kodowalem z lm1.

Jak zaznacze ptaszka w idrive to zapalaja sie ksenony,tak jakby one robily za drl.

Wydaje mi sie ze trzeba zmienic jakis wpis w lm,ale jaki???

W moim aucie jest lm2 i chula to bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokombinujcie z wpisem tagfahr, zmieńcie na active, nicht_active i dopiero przełączajcie w idrivie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pokombinujcie z wpisem tagfahr, zmieńcie na active, nicht_active i dopiero przełączajcie w idrivie.

Probowalem z tym i zadnych rezultatow.Moze w lm1 jest jak w e39 ze nie ma mozliwosci wylaczenia,tylko kompem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie to mozna w okolicach Lublina zrobic?

 

 

Zapraszam do Warszawy na kawę i DRL. ... :D

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koledzy u mnie moduł CCC uległ uszkodzeniu podmieniłem go na inny sprawny CCC bez kodowania. Sądząc po wyglądzie menu jest to starsze CCC niż to które uległo uszkodzeniu. I teraz w iDrive nie posiadam funkcji DRL, tzn została ona zaznaczona ptaszkiem na starym CCC i xenony zawsze uruchamiają się w pozycji auto. Chciałbym zakodować światła dzienne lecz w jakiś sposób muszę odznaczyć DRL którego nie mam w iDrive.

 

Znajdę tą funkcje gdzieś w pliku FSW_PSW czy muszę kodować CCC pod wyposażenia auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdę tą funkcje gdzieś w pliku FSW_PSW czy muszę kodować CCC pod wyposażenia auta ?

 

Koduj CCC pustym plikiem MAN, dzięki temu będziesz miał konfiguracje zgodną z wyposażeniem

 

trochę się gubię dlatego pytam czy dobrze zrozumiałem.. zgrywam aktualny plik MAN z CCC, dalej wgrywam kompletnie pusty plik MAN do folderu na komputerze i nim koduje CCC....może zadam banalne pytanie ale kodując pustym plikiem MAN jak to możliwe że poprawnie zakoduje się CCC do fabrycznego wyposażenia zgodnego z VO ??

 

Aktualnie moduł CCC jest od innego auta i w iDrive nie mam wszystkich funkcji jakie fabryka dała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a zakodowałeś dobry numer VIN do modułu CCC, Dobry mam na myśli swój bo pewnie tam siedzi vin z innego auta ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a zakodowałeś dobry numer VIN do modułu CCC, Dobry mam na myśli swój bo pewnie tam siedzi vin z innego auta ?

 

 

nic nie kodowałem, zamontowałem tylko CCC i to wszystko, moja wiedza z zakresu diagnostyki/kodowania itd w tamtym okresie była zerowa i nie chciałem nic popsuć.

 

czyli po dokonaniu kodowania pustym plikiem MAN ustawienia CCC wrócą do pierwotnych, zgodnych z wyposażeniem auta, niewłaściwym numer VIN nie spowoduje żadnych problemów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.