Skocz do zawartości

proszę o opinie....


domoko

Rekomendowane odpowiedzi

a masz ją w gazie?szczerze mówiąc zastanawiam się też nad tym silnikiem i mam duży dylemat:(podobno różnica w spalaniu nie jest bardzo duża a osiągi lepsze...macie może jakieś rady na co zwracać szczególna uwagę?jakieś typowe mankamenty które dotykają ten model?
(OO( )( )OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam samą benzynę i o gazie nie myślę... O mankamentach nie wiem co Ci napisać bo trzeba sprawdzić wszystko po kolei... dla mnie ważne by nie szarpało kierownica przy hamowaniu bo przyczyn jest wiele i usuniecie w niektórych wypadkach jest kosztowne.. więcej powiedzą Ci fachowcy z forum bo ja mam krótka praktykę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten jest duzo gorszy?mozliwe wiec ze ktos grzebal przy silniku...:(jutro bede mial Vin. Ktos bedzie w stanie go rozkodowac?dzieki za odpowiedzi:)interesuje mnie ten silnik, skoro jest statszy to chyba sie nie oplaca go brac...jak myslicie?co z tym automatem,bardzo awaryjny?
(OO( )( )OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój wybór ,fura ładna no i konkretnie przygotowana do sprzedaży ,nawet opony i silnik świecą się jak psu kulki.Tyle że na wstępie sprzedawca mija się z prawdą co do rocznika (typowe posunięcie handlarza) ,no i w tej cenie 18000 (bo tyle wyjdzie z opłatami ok. 3500 chyba że masz znajomego rzeczoznawcę z dużą fantazją to może zejdziesz do 2500) można znaleźć naprawdę ładne i zarejestrowane 528,co do automatu to znajomi są zadowoleni z tip tronika ale to kwestia gustu ja wolę manual .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko autko malowane bo jeszcze fioletu nigdy nie widziałem a jak malowane to prawdo podobnie bite , przebieg mocno naciagany ja mam tez 99r i mam 255 tys pewnie tez krecony o jakies 50 tys wejdz sobie na 24autohaus.de tam niema auta zeby miało 205 tys a jak ma to napewno nie w takim kolorze bo żaden dziadek w Niemczech nie jezdzi takim kolorem skura z tego co widze na drzwiach jest inna tzw szyta z tego co widac bo dziwne a szwy . Wiec podsumowując ja bym sobie te auto odpuscił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dalej nie wiem co zrobić....mam do gościa jakieś 350km i zastanawiam się czy jest warto wogóle jechać tyle kilosów?powiedzcie mi jeszcze jak z tymi skrzyniami w tych autach?są duże problemy?

 

 

Niema problemu dopóki sie nie popsuje a tego nikt nie wie kiedy sie popsuje wtedy sa wydatki (Będziesz Miał Wydatki) BMW hyhy

Ja mam 5 3lD w manualu dałem za nia 18 tys bo wiecej nie miałem ale wiedziałem ze bede w nia wkładam za ta cene i owszem włozyłem w nia juz 5 tys a to nie koniec za rok mysle o sprzedaży i przesiąść sie na 4x4 wiem ze jej juz nie sprzedam za 20 tys tylko za max 18 ale trudno sie mówi . Auto to studnia bez dna zato nogi nie bolą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.