Skocz do zawartości

530d Klapki . a DPF


MateuszC

Rekomendowane odpowiedzi

Nick nickiem, reklama reklama a uczcziwy opis uczciwym opisem. Urzytkownicy sami zadecyduja. Nie bardzo rozumiem dlaczego od razu atakujesz post ktory opisuje sytuacje tak jak naprawde wyglada. Zwrocilbym tylko uwage tych ktorzy czytaja kto oglasza nr tel i kto klientow przekonuje. Ja nigdy nie przekonuje moich klientow do niczego. Daje im uczciwa porade i poprawne info i pozwala zadecydowac samemu. Nie udowadniam ile DPFow robie w tygodniu i nie oferuje nr do 'klientow' by potwierdzili co robie. Moje publikacje na necie mowia same za siebie. Czy ja powiedzialem cos o Twoich uslugach lub cenach? Nie.Wnies cos konstruktywnego na forum dla ludzi ktorzy maja problem z fapem a nie jedziesz podtekstami po innych ktorzy tez moga cos wiedziec o tym rynku. Typowe podejscie mechanikow i informatykow. 'tylko ja wiem najlepiej'..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nick nickiem, reklama reklama a uczcziwy opis uczciwym opisem. Urzytkownicy sami zadecyduja. Nie bardzo rozumiem dlaczego od razu atakujesz post ktory opisuje sytuacje tak jak naprawde wyglada. Zwrocilbym tylko uwage tych ktorzy czytaja kto oglasza nr tel i kto klientow przekonuje. Ja nigdy nie przekonuje moich klientow do niczego. Daje im uczciwa porade i poprawne info i pozwala zadecydowac samemu. Nie udowadniam ile DPFow robie w tygodniu i nie oferuje nr do 'klientow' by potwierdzili co robie. Moje publikacje na necie mowia same za siebie. Czy ja powiedzialem cos o Twoich uslugach lub cenach? Nie.Wnies cos konstruktywnego na forum dla ludzi ktorzy maja problem z fapem a nie jedziesz podtekstami po innych ktorzy tez moga cos wiedziec o tym rynku. Typowe podejscie mechanikow i informatykow. 'tylko ja wiem najlepiej'..

niczego nie atakuje tylko co robi osoba na tym forum która ma tylu zadowolonych klientów :)

ja pomagam na tym forum od kilku lat a Ty ? więc sam rozumiesz że wzmianka o wnoszeniu czegos konstruktywnego jest nie na miejscu ...

a co do przekonywania klientów to tak się składa że mam tu miejsce reklamowe ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze masz miejsce reklamowe to wiem,. Co robi osoba na forum? Nie rozumiem pytania.chyba oczywiste. Kazdy czyta i interesuje sie tematem. Znalazlem kogos kto wspomina moje imie to sie przylaczam.Poza tym ciekawi mnie jak rynek wyglada po drugiej stronie kaluzy. P.s.znow odbiegamy od tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie odbiegając od tematu , tak rzeczywiscie jest że większosc tjunerów nie wie nawet co robi w sofcie a przy wywalaniu dpfa używają ecusafe albo cos podobnego , najczesciej takie softy czyszcza tablicę DTC i żaden błąd się więcej nie pojawi , lecz diagnostyka auta jest dalej możliwa w parametrach live data ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden błąd się więcej nie pojawi , lecz diagnostyka auta jest dalej możliwa w parametrach live data ...

 

po czesci tak, zgodze sie. zaley ile jest wyciete i kto patrzy :-) bo wiekszosc mechanikow robi djagnostyke oparta tylko na bledach bo nawet nie wiedza na co trzeba patrzec :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden błąd się więcej nie pojawi , lecz diagnostyka auta jest dalej możliwa w parametrach live data ...

 

po czesci tak, zgodze sie. zaley ile jest wyciete i kto patrzy :-) bo wiekszosc mechanikow robi djagnostyke oparta tylko na bledach bo nawet nie wiedza na co trzeba patrzec :-)

heh no tak ... dla mnie diagnostyka to diagnostyka a nie podłączenie kalkulatora pod auto ...a póżniej Panie ale tu błędów nie ma , wszystko jest ok :lol:

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza diagnostyke tu chopaki robia odpinajac przeplywke.. wszystko powiedza, lepsze niz KTS.. :-) jak auto lepiej leci to oczywiscie trzeba wymienic.. jak nie jak tak.. jak gorzej to drapia sie w glowie bo nie widza ze ster madrzejszy i wlazi w tryb awaryjny.. masakra.. zlec diagnostyke dla mechanika.. masz gwarancje ze naprawa usterki bedzie kosztowala dwa razy wiecej :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.